היפה והחנון: כך טבעו חופית ואלון בשלב גלגל ההצלה

אמש, במקום "היפה והחנון", קיבלנו פרק של "המירוץ למיליון, גירסת רמלה לוד", ואפילו בזה נכשלו חופית ואלון ולא זכו לחזור לוילה. הסיבה: חופית, כמובן. וגם: אפשר להדיח את הגישה המתנשאת של אלכס?

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

הטוב

חופית ואלון. איפה מבקר המדינה כשצריך איתו? מישהו מוכן להסביר לי במה הוא מתעסק ועל מה הוא מבזבז את כספי המסים שלי? איך זה שהוא לא חוקר את השאלה הדחופה ביותר על סדר היום: מדוע ההפקה לא התערבה ודאגה שחופית ואלון יוחזרו לווילה? וגם סטייסי. וזה לא שלא חשבו על זה מראש או דאגו לפתח מילוט. בשביל מה הביאו את איציק ורעות אם לא בשביל להחליט ברגע האחרון מי הזוג השני שחוזר לכרמי יוסף? במקום להשתמש בכוח הזה כדי לחולל שינוי בעולם, להותיר חותם ולעצב את פניה של מדינת ישראל, בחרו להחזיר את לימור ושגיא. אני בטוח שאי שם מעריצי המנגה משיקים כוסות סאקי שהם קנו בסושיה במחירי תחתית.

לזכותה של חופית ייאמר שהרגעים האחרונים איתה לא בוזבזו. כל שנייה נוצלה עד תומה ובה זכינו לחופיות מזוקקת שמורכבת מ-88% מים, 9% מי חמצן, 4% של רשע טהור ואפס אחוז של מודעות עצמית. חופית לא מתאמצת, חופית לא פותחת מפה, חופית רוצה שיעשו בשבילה, חופית רוצה שיסבירו לה אבל בלי לזכור את ההסבר, חופית רוצה לבכות אבל שזה לא יהרוס לה את האיפור וחופית רוצה חזרה הביתה לאמא. אז הביתה היא קיבלה וככה גם נפרדנו עם אלון שנשאר אלון עד הרגע האחרון. עקשן, ישר, מוסרני ולעתים גם כן מעצבן. אלה היו הטובים בזמנים, אלה היו הגרועים שבזמנים אבל את חופית אלון וסטייסי ננצור בליבנו לעד. זאת אומרת, עד שתגיע הסחת דעת הריאליטי הבאה. הרע אלכס. מעמדו של אלצ’קו כמגה חנון בשילוב עם החינוך מהבית שמצווה לא להביע רגשות, לא לצפות לשום דבר ולהביע אכזבה מכל דבר, גוררים אותו לעמדה של הבחור המבאס ביותר בשטח. הגדיל לעשות אלכס כשהעביר ביקורת על תרגילי השחייה הצורנית של חבריו/מתחריו. הציון הגבוה ביותר שהוא הואיל לתת היה מספיק בקושי. אלכס לא מתרשם, אלכס לא מתרגש, אלכס לא מבין מה מוצאים בזה. לליטל לא נשאר עוד הרבה זמן כדי לשפץ את אישיותו ולרומם את קוממיות. דרושה שם עוד הרבה עבודה בזירת הפרגון.

המכוער הזקנקן של שגיא. לא לחינם הבנות פינטזו על מה הן היו עושות לשגיא אם היה מגיע לשלב המייק אובר. אולי חזרתו לווילה עם בת זוגו לימור תזכה אותו בהליך מזורז של גילוח-צחצוח-תסרוקת. מה שבטוח, הזקנקן חייב לעוף.

הלא מובן

בשביל המירוץ למיליון גרסאת רמלה-לוד החליטו בערוץ 10 למתוח את הפרק בעוד עשרים דקות ולוותר על גיא פינס? על הדרך פספסו שם גם את נאום ה’אני מאשים’ של המודח הטרי יואב גלנט ואת נאום ה’אני פורש מהווילה ויורד לסיני לתפוס ראש בסבבה’ של חוסני מבארכ. עיתוי, לעתים, הוא הכל בחיים. וכשהוא לא הכל, לפעמים יש דבר כזה יותר מדי ממשהו טוב.

מה למדנו שכמו ספרים, גם מפה כדאי לקרוא כשהיא לא הפוכה, אחרת היא עלולה לבלבל. לגישתה של לימור, הטיפ הקטן הזה שנתן לה שגיא מזכה אותו בתואר האיש החכם ביותר בעולם.

שמצלמות הטלוויזיה אולי מוסיפות חמישה קילוגרם בממוצע, אבל על הדרך גם מוסיפות עוד כמה טונות של סקסאפיל. את הלקח הזה הפנים זורנזון היטב כשלמד שלאיציק, בוגר היפה והחנון 1, היתה חברה עד לפני כמה חודשים.

ורגע של עברית

לדבר בשווי העיניים - התחליף ללדבר ב’גובה העיניים’. ככה זה בימינו, גם לכנות יש מחיר. באדיבות כריסטין.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ