היפה והחנון: בטיפול, גירסת אלכס וליטל

פרק הקטעים המצונזרים של "היפה והחנון" חשף בפנינו את העובדה שליטל ואלכס נשלחו לטיפול זוגי, ויצאו משם אחרי צעקות, דמעות וסולחה כללית. פלא שהזוגיות שלהם חזקה יותר משל השאר? וגם: מה פשר החתול השחור שעבר בין חופית וסטייסי?

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

הטוב

אלכס וליטל הולכים לייעוץ זוגי. כבר הספקנו לשכוח, אבל כשאלכס וליטל רק נפגשו בתחילת "היפה והחנון", הוא חשב שהיא וולגרית וגסת רוח שלא יודעת מה הוא האטיקט הראוי במפגש עם חבר כנסת לשעבר. היא חשבה שהוא סתם יצור מוזר וקר שלא יודע לפרגן ולהעניק חום וחיבה. עכשיו, בגרסאת הבמאי עם הקטעים הלא מצונזרים, אנחנו מגלים שהשניים נשלחו לטיפול. יש לקוות שהמטפלת עלומת השם איננה סתם מטפלת. לא מוגזם יהיה לצפות שבחוגים לפסיכולוגיה ברחבי הארץ יפתחו מסלול מיוחד להתמחות בטיפול בכוכבי ריאליטי בעבר ובהווה. יש בתחום הזה הרבה עבודה וכנראה גם לא מעט כסף.

המטפלת האמפתית לא מסתפקת בהנהונים ובשתיקות רבות משמעות. היא אפילו מנשקת את ליטל כברכת שלום בכניסתה לחדר. חמש שנים השקעתי בפסיכולוג שלי וכל מה שקיבלתי בסוף זה לחיצת יד.

המטפלת מאפשרת לאלכס לאוורר את כל מה שהוא חושב על ליטל, נותנת לליטל להזיל כמה דמעות ועושה סולחה שז’אק כהן לא היה מתבייש בה. הכי אייבוני ואייבורי, כל הדרך עד לגמר.

הרע לא חשבתי שזה יהיה אפשרי, אבל מתברר שלירון יש עוד שניים שלושה תחומים שהוא מיטיב להתבזות בהם ושטרם נחשפנו אליהם. הידעתם שירון לא יודע בכלל לצייר פורטרטים? גם ענבל לא ידעה. עכשיו היא יודעת וגם אנחנו. הידעתם שירון לא יודע לנגן על הגיטרה? גם שוכני הווילה לא ידעו עד שהם מצאו את עצמם שרים איתו את מכה אפורה לצלילי שני האקורדים שהוא יודע להפיק מהגיטרה.

קשה עם ירון. איש רנסאנס שכמותו. חובב ריקודי עם שלא זוכר צעדים של אפילו ריקוד אחד, אבל מצליח ללא היסוס וללא הכנה מוקדמת לעשות את כל התנועות של חשפן. ככה זה בעולם. האנשים שהכי אוהבים להסתובב ערומים הם האנשים שאף אחד לא רוצה לראות להם.

המכוער מילא שחופית התנהגה לאורך כל הדרך אל אלון בצורה משפילה ודוחה, זה חלק מהמשחק. מילא שחופית הביעה דעות לא לגמרי לגיטימיות על מה שצריך לעשות לבני המיעוט הערבי, בישראל של היום זה על סוף הקונצנזוס. אבל לגלות שגם את סטייסי חופית מזניחה? זה כבר יותר מדי.

כן, ידידי. מתברר שגם החיה שאותה אמורה חופית האנוכית לשאת על כפיים לא זוכה לטיפול מסור במיוחד. יעידו על כך הקרציות שתוקפות את סטייסי ואיימו על שלומן של היפות ועל שלומו של אלון. ואם חופית לא מטפלת כיאות בסטייסי, כלפי מי בעולם הזה יש לה חמלה?  הלא מובן מה עלה בניסיון של ההפקה לחבר בין אלכס לבין חופית? משיחת הבוקר על כוס נס קפה (שתיים סוכר בשביל אלכס, שלא יתפסו אתכם לא מוכנים) היה נדמה שהנה נרקמת ידידות מופלאה שנשענת גם על סלידתם המשותפת מאלון. מדוע החברות הזאת לא התפתחה? או שמא התפתחה ונותרה על רצפת חדר העריכה? לעולם כנראה כבר לא נדע.  אז מה למדנו שאתרי ההיכרויות באינטרנט מלאים בחולי נפש, באדיבותה של ליטל. כנראה שהחדשות מגיעות לבאר שבע הרבה יותר לאט ממה שחשבנו לעצמנו.  שכשהולכים לישון, הנשמה עולה לשמיים, כך מסבירה סיוון. כנראה יש שם מלתחה גדולה כמו בכניסה למוזיאון שאצלה מפקידים את הנשמה עם פתק ומקבלים אותה בחזרה בבוקר. בתור מי שיצא לו לחזור הביתה עם מעיל לא שלו, איך אני יכול להיות בטוח שקיבלתי את הנשמה שלי בחזרה? לאדושם הפתרונים. ורגע של עברית חיב”ס - חי בסרט. לא לבלבל עם חיב”ר, ראשי התיבות של חולון, יפו, ראשון לציון ובת ים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ