האח הגדול 3.0: אם כולם סובלים, אז למה שאנחנו נהנה?

ריבי סרק, שיעמום כללי, עצב, קושי ותקציב זעום - אווירת הדיכאון בבית "האח הגדול" זולגת אט אט אל הצופים, ואפילו הביאה אמש להדחה צפויה וחיוורת במיוחד. האם הדיירים החדשים יצליחו לפלפל את העניינים?

איילה פנייבסקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איילה פנייבסקי, עכבר העיר אונליין

"אני לא נהנית פה" (ליאם, סובלת)

יום קשה עבר על נשות הריאליטי של שבת בקשת, וגם חווית הצפייה לא הייתה תמיד קלה. ביאוס, ריבי סרק ועוד ריבי סרק, מצטרפים חדשים למריבת-העל הכוללת (נופר), והתחדדות כללית של העצבים. החיוכים נעלמו, כך גם הצחוקים, ובאופן טבעי גם דמויות חיוביות כמו אלעד.

אפילו הרומנטיקה נעלמה מהעין (עתי וליהיא מצננים, עמיר וסיון ליטרלי נעלמו מהעין), ולא נשאר דבר שינחם את הלב. חצי שיחה של ג'קי עם סקולי, תיש המחמד שלו. ומה חוץ מזה?

"אני עייף מהמקום הזה" (עתי, סובל) אפילו מהדורת החדשות אתמול הייתה נעימה יותר, בזכות כתבות רכות על אנשים ששינו את השם שלהם וחייהם התהפכו לטובה. התמהיל המוגזם של עצב וקושי בבית האח, בלי טיפת בידור לאיזון מצב הרוח, חיבלו במטרה המרכזית של הריאליטי בכלל והפקת הדגל של קשת בפרט – אסקפיזם.

למי יש כוח לאמוציות המחריפות, תמיד לרעה, לשנאות העצומות, לכל הקללות האלה. למי יש כוח לדיכאונות, לדיבורים השטניים, לכל הדאון הזה.

כדי לאושש את הבית, הפקת האח הגדול תצטרך להיזכר שגם מסיבה היא משימה ראויה במסגרת כללי הז'אנר, ולא רק קיצוצים מורטי עצבים בתקציב.

"אני מתה ללכת מכאן" (פרידה, סובלת) אילו גם אני הייתי יכולה לגזור קופון מהסכמים חמדניים עם חברות הסלולר, ייתכן שהייתי מוכרת את נשמתי לשטן ומריצה כעת את קמפיין סמסו "פאן" למספר 2020. אבל כרגע זו לא אופציה, והנשים החזקות שעומדות בלב הברדק הלא נעים הזה (דנה, פרידה, נופר) נשארות בינתיים בבית.

נותר רק לחכות לפרישמיש הקרוב (ייכנסו לבית: סטודנט, מעצבת פנים, איש סאונד והאקס-ארוס של ליהיא), ולקוות שהוא יצליח לעשות מה שגם מתיחת פנים לדנה על חשבון הדיירים לא תצליח לעשות כרגע – שלום בית.

מועמד להדחה:

האטיטיוד של ליאם בשעת ההדחה ("ליהיא slut" וכו'). זכרי: המושג חרם קיים גם בחוץ.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ