היפה והחנון: אפילו קובי פרץ מצליח לבלבל את הבנות

פרץ קפץ לוילת היפות והחנונים ולרגע קט הפורמט נראה כמו קליפ של סנופ דוגי דוג, וגם: נלה סוגרת פינה עם טראומת ילדות, הבנים מגלים שלכתוב שיר מזרחי זה לא כזה פשוט, ובערוץ 10 מתכננים כנראה להמאיס עלינו את הפורמט לחלוטין

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

האם זוג חד מיני בדרך ל"היפה והחנון 3"?

הטוב סימפונט אשדוד בניצוחה של נלה גולדברג. אין ספק, דן שילון מתהפך בווילתו בקיסריה, אשתו של זובין מטה מצחוק ויצחק שמעוני לא זוכר כבר מה הוא רצה לשאול, אבל הוא בכל זאת יסיים. אחרי חודשים ארוכים נמצא סוף סוף קהל היעד האמיתי של נלה. לא, לא מדובר בבחורות שמצליחות לראות את האישיות הכובשת של הגבר הכעור הניצב לפניהן. מדובר בכל הילדים והילדות מדן ועד אילת שההורים שלהם הכריחו אותם ללמוד פסנתר. נלה הצליחה להתמרד אחרי שנתיים ולהימלט מגורל אכזר של תפוחים בידיים, מחברת תווים ושעות ארוכות בקונסברטוריום מט ליפול המדיף ניחוחות של ליזול. והיא יודעת מה היא עשתה, בדוגמנות הרבה יותר כיף ומעניין, על המסלול אין סולמות ולא צריך לזכור אם צריך לצעוד בפה מאז’ור או בסי במול.

הביקור אצל התזמורת מעמת את נלה הפרק הלא סגור והטראומטי הזה בחייה. היא חוזרת להיות הילדה הקטנה שרוצה לעשות קצת נחת לאמא ברסיטל, שבטוחה שממנו הדרך סלולה לתחרות רובינשטיין, ולא מעלה על דעתה שכל מה שהילדה רוצה זה להיות פרזנטורית של מרצפות אקרשטיין. נלה, תמיד הילדה הטובה, מנצלת את ההזדמנות לכפר על מעשיה, מזהה יצירה קלאסית, מנצחת על התזמורת בחן מסוים ומקבלת את תעודת ההכשר. מי אמר כפרה ולא קיבל?

הרע השירים שכתבו אלכס, אור וירון. מקהלת המקטרגים על השירים המזרחיים מתלוננת על השפה היום יומית, על הקלישאות, על המטאפורות נטולות ההשראה ועל דלות החומר. לכאורה, אין דבר יותר פשוט מלכתוב שיר מזרחי. לוקחים איזה ביטוי יום יומי ("אתה תותח, יפה שלי, זה אני"), מערבבים אותו עם שני גרם “אני אוהב” מעלים בחזקת “אל תעזבי אותי” מכפילים בכמה “לנצח” והנה לכם להיט.

אז זהו, שלא. אם זה היה כל כך פשוט, אז כולם היו עושים את זה וגם מצליחים. החנונים אפילו לא מתקרבים למשהו שיהפוך למשפט קליט ונדבק שיזדמזם במוח בבוקר למחרת. ירון מפרגן לענבל בשורה “לבי מתמלא באמונה, כאשר את מדברת ואני רואה כמה את חכמה” שבעצם אומר שהיא צריכה להיות מבסוטית מזה שהוא חושב שהיא לא לגמרי מפגרת.

אור כל כך מוצף ברגשות שכל מה שהוא מצליח לומר לנלה הוא “את כל כך רגישה שזה מדהים” כאילו הם הרגע סיימו דייט שלישי ונתקעים בשלב ה”כן, אה” עד שמישהו ינשק מישהו.

אלכס, בחושיו המחודדים, מצליח להגיע הכי קרוב במשפטים קצרים ובלתי מתוכחמים כמו “את מתוקה, את מקסימה” ולוקח את הקופה יחד עם ה”יאללה כפיים”. ועדיין, אפשר ומותר היה לצפות להרבה יותר.  

המכוער אין מה לומר, קובי פרץ יודע לגדר סיכונים. כשחושדים בו שהוא אמר שלוכים בבר מצווה, ישר הוא מסביר שהוא אמר שלופים. כשמעיפים אותו בטרם עת מ”רוקדים עם כוכבים” הוא משריין לעצמו ספיישל סולו ב”היפה והחנון”. 

את המפגש עם היפות מעדיף פרץ לעשות דווקא מסביב לבריכה, שם הן שרועות בבגדי ים מינימליסטים. שם גם פרץ שר להן שיר, ליטל בטוחה שהוא שר לה הישר לתוך הלב. דווקא ממנה הייתי מצפה להבנה קצת יותר מורכבת של גוף האדם ושל נפשו של הזמר. אחר כך הם לוקחים את החגיגה פנימה לתוך הסלון. מי שציפה שהבנות ישימו עליהן משהו, התבדה או לחילופין לא צפה מעולם בקליפ של סנופי דוג או פאף דדי, שם בחורות בבקיני זה הכי בייסיק. גם קובי פרץ רוצה, הוא אולי לא בן של מלך והן לא נסיכות, אבל אם כבר עינטוזים שיראו לפחות את הקימורים.  הלא מובן המשפחה שתרמה את הווילה שלה לטובת צילומי “היפה והחנון” לא צריכה אותה בחזרה? לתומי חשבתי שאלכס-ליטל, אור-נלה וירון-ענבל הם שלישיית הגמר הגדול. מסתבר שטעות בידי ולנו מחכים עוד כמה שבועות שבהם ינסו בערוץ 10 להמשיך ולסחוט את הלימון הזה באמצעות החזרת שני זוגות. בכך מתקרבת “היפה והחנון” לאותה נקודה חמקמקה שנמצאת כבר אחרי השיא ובתחילתו של תהליך מיאוס ומיצוי.

אז מה למדנו?

שענבל יכולה לעשות קריירה לא רעה במסגרת “פילהרמונית בג’ינס”, אלדד שרים כבר התרשם מהיכולת שלה לחבר את שלמה ארצי למחול הונגרי.

שאלכס לערוץ 10 הוא אלירז לערוץ 24 והחברים מבית הוורד לא יירגעו עד שהוא ילקה בתסמונת חשיפת היתר.

שבקרב קהילת רוקדי ריקודי העם אחינועם ניני נחשבת לזמרת מלאת פאתוס, שהוא רגש מוגזם ובלתי אמין. מעניין איזה שמות תואר הם שומרים לריטה.

ורגע של עברית:

ברוטנית - הגרסא החדשה של ברונטית. ייתכן כי הכוונה לברונטית לא תטבעית. תותים - המחליף של הכל דבש.גם פיל יכול לדפוק תרנגולת - איך, בוודאי תשאלו. התשובה היא: בזהירות. הנמשל הוא כי הכל אפשרי.  אם רק רוצים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ