האח הגדול 3.0: שתי הדחות והיד עוד נטויה

הדחתן של התאומות שירן ושירן, כלומר רינת, הייתה קיצוץ די הכרחי בבית שגם ככה חי במשקל עודף של דיירים לא מעניינים. איילה פנייבסקי ממליצה להמשיך ליישר פינות, בעיקר  כדי לפנות מקום לדייר החתיך הבא

איילה פנייבסקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איילה פנייבסקי, עכבר העיר אונליין

שירן: "אני דלוקה על אלירז!" רינת: "לא, אני דלוקה על אלירז!!" (התאומות המודחות, מגלות שהן עומדות להתארח באולפן השקוף)

הפרק אתמול היה מתחשב במיוחד עבור כל אלה שיצאו להפגין בגשם ופספסו אותו. שום דבר קריטי לא קרה: הכול עומד במקום, בית האח כמנהגו נוהג. פרידה ודנה ממשיכות לריב, ג'קי ממשיך להיכרך סביב נופר, יואב ממשיך להתבאס. עמיר וסיון קצת כן וקצת לא, עתי וליהיא כן, התקציב ממשיך להצטמצם, ובסך הכול, נראה שהדיירים רבים מדי והמלאכה ההיפך ממרובה. במילים אחרות, הגיע הזמן לקיצוצים. הייתי אומרת קיצוצים כואבים, אבל הם לא.

"אני קוראת את העיניים שלה, הן משקרות כשהן זוהרות" (נשמע הגיוני. רינת על שירן, אחרי ההדחה)

להעיף את רינת ושירן זו ההדחה הכפולה הכי לא כפולה בתולדות "האח הגדול". האדם היחיד שההדחה הזו מזיזה לו (חוץ מיואב, וגם הוא יתגבר), יושב כעת בביתו ובונה פרגולות. לתאומות הייתה אישיות מאוד מובחנת כצמד שהוא משק אוטרקי של רכלנות וזיופים, אבל מעט מאוד בנפרד. אלמלא אהבתו של יואב לרינת והנחיות הדג לשירן, כנראה שעד היום לא היינו מבחינים בין השתיים. סביר להניח שזה לא היה מפריע לנו לעולם.

"סתום בעירבון מוגבל, אין דברים כאלה" (רינת ליואב. כשאלוהים חילק עדינות, היא עשתה ספונג'ה)

יש עוד הרבה שומנים לקצץ בהם, ואני דווקא לא רומזת להתעצמות המרחבית של התאומות בבית. ליעוז עשה את שלו, ליעוז יכול ללכת. ליאם לא עשתה שום דבר רע, דנה לא עשתה שום דבר טוב, סיוון לא עשתה שום דבר בכלל – גם הן יכולות ללכת. יואב, בלי הקונטרה של התאומות, ילך אם נרצה או לא נרצה.

"תהיה מניאק, תהיה חרא אחי, תתעלל בהן" (עמיר מתדרך את יואב. שמישהו יוציא אותו מהבית לפני שסדרת החינוך נושאת פרי)

כרגע, הבית נראה אותו דבר, פחות כמה רעשי רקע. כדי לחזור למסלול הוא חייב להצטמצם משמעותית, ולייצר כמה משקעים כבדים, כאלה שאפשר להתווכח עליהם, או לפחות שיש משהו להגיד עליהם. במילים אחרות, הבית זקוק לגבר חתיך. שני העונים לקטגוריה שכלואים בבית התגלו כחלושים, מבולבלים, ובפירוש לא שווים את הנשים החזקות של הבית. מי שייכנס לבית האח וינער אותם יעשה טובה גדולה לעונה הזאת, ולכל מי שמפספסים בגינה הפגנות חשובות. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ