האח הגדול 3.0: סוף סוף נפטרנו מיגאל

יגאל אלנקרי, הדייר שרב עם כל יצור חי בבית חוץ מהדג שבאקווריום, גילה להפתעתו (ולשמחתנו) שבריב הגדול עם הצופים הוא פשוט לא יכול לנצח. ואולי מספיק עם השטות הזו של גואל ואלירז?

איילה פנייבסקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איילה פנייבסקי, עכבר העיר אונליין

"מאון לאון, מאון לאון" (ג'קי מנמק את הנשיקה עם שירן, ביזאר שובר שיאים אפילו ביחס לעונה)

הפרק הזה נפתח בהתמזמזות ביזאר (ג'קי ושירן), המשיך בכישלון מביש (ידענו שהביצוע גרוע כבר בלייב) והסתיים בהדחה בלתי נמנעת (ביי יגאל). בין לבין, רחשו אנרגיות, הורמונים ושאגות, וכבר קשה להכחיש שמדובר בעונה משוגעת בבית האח הגדול. ההוכחה הניצחת: כבר חודש מתנהל בבית רומן מהפוטוגניים שנראו כאן, ולאף אחד לא אכפת ממנו כל עוד עמיר לא מספר שחברים שלו מנצלים בחורות בתל אביב.

"כנראה הייתי יותר מדי אמיתי" (יגאל מסביר את ההדחה שלו, בנאלי וחסר מודעות כתמיד)

יגאל הודח מהבית. יגאל הודח מהבית כי היו מעט מאוד דיירים שהצליחו לא לריב איתו, לרוב עד כדי איומים במוות וייסורים קשים. דיירים שלא זכו כמעט לשום זמן מסך בבית, זכו להתגלות בזכות הרגעים שבהם יגאל קרא לפצפץ אותם. יגאל הודח, להערכתי ברוב קולות, כי הוא היה בהמת על. אבל כשיגאל יצא מהבית ורואיין על ידי אסי וארז ("כשנכנסתי לבית היה לי ילד אחד, היום יש לי שלושה ילדים", עוד שנינה מקורית), יגאל טרח להגיד שאם היה נכנס היום לבית, היה מתנהג בדיוק אבל בדיוק אותו דבר. הקהל הריע. לא רק המשפחה של יגאל. הקהל הריע. למה לעזאזל הקהל הריע? כי יש דבר אחד שאתה יכול לעשות שהוא חמור יותר מלהיות בהמה - לשנות את דעתך. ויגאל דבק בשלו.

"על מה יש לריב עם ג'קי?" (פרידה, שוב צודקת)

יגאל הודח מהבית אבל זרעי הפורענות כבר נזרעו. הריבים שהתחוללו בבית, בתוספת ההפסד המביש במשימת האירוויזיון, שיגרור קיצוץ בגזרת המזון – צפויים להביא על הבית שבוע קשה מנשוא. מי שאמורה להחמיר את מצבם (חוץ מדנה ושאר הצרות הרגילות) היא ההדחה הכפולה שמחכה להם בסופו. כולם מועמדים להדחה, כולם בלחץ, מישהו יתפוצץ ראשון. אבל אל תטעו: ההדחה הזו היא לא בשבילם, היא בשבילנו. כבר מזמן לא הרגשנו שנעשה כל מאמץ למצות את ניצולנו הכלכלי בתחום האסאמאסים. אז הנה: כולם מועמדים להדחה. כדי להיות בטוחים שלא תורידו את האצבע מהאייפון, יודחו בשבוע הבא שני דיירים, ולא אחד. לנו זה כנראה יעלה המון כסף, אבל להפקת האח הגדול זה עוד עלול לעלות בהרבה יותר: בסוף אלעד ילך הביתה בגלל שטות כזאת, ובבית האח יאכלו את הכובע עוד הרבה מאוד זמן.

בהזדמנות זו, מן הראוי לקרוא להפקה לעשות את הדבר היחיד שהוא חמור יותר מלהיות בהמה, והוא להתחרט, ולהפסיק להיות בהמה. השיווק השבועי לתוכנית שהיא בעצם שיווק שבועי לחברת בזק, היה אולי רעיון יפה באיזשהו רגע דמיוני שהתרחש בעולם מקביל. בפועל, זה איום ונורא. אם זה היה פיילוט לתוכנית של ממש, היא הייתה עפה מזמן; אבל לפרסומות אין ביקורת איכות, אז ה"תוכנית" נמשכת. אני מניחה שלבטל את הפרסום הזה בשלב הנוכחי יהיה קצת מורכב – החוזים כבר נחתמו, המיליונים החליפו ידיים. אבל התחשבות מינימלית בצופים, שהם בפירוש מהנאמנים והפעילים שיש לשוק הבידור הישראלי להציע, מחייבת לפחות ויתור על הניג'וס השבועי, שבמסגרתו אלירז וגואל מספרים לאסי וארז את מה שאין להם לומר על מה שלא מעניין אותם לראות בבית האח הגדול. העונה הזו מעניינת מכדי לבזבז את דקות השידור שלה על דיירי עבר שלא ישנו עם תאומות בשידור חי מימיהם.

מועמדת להדחה: הזוגיות של עמיר וסיוון. לכם אין כוח לזה, לנו אין כוח לזה, למרות שאתם בבית הנצפה ביותר במדינה – אף אחד אפילו לא מרכל עליכם. הגיע הזמן לנשיקת פרידה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ