"הדור הבא 24/7": הבנות מחפשות אהבה, הבנים לא רוצים מחוייבות

ליהי ועדי שמתייאשות מאיתן אורבך, מפנות את תשומת הלב לבן זלץ, ומקבלות בתמורה ייבוש רציני. ענת חושפת הפרעות אכילה אצל הפסיכולוגית ואיתן מגבש מערכות יחסים ללא מחוייבות בוילה. הוא מרוצה, קרן ודניאל הרבה פחות

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

באמת חבל שלא הסבירו קודם. עד עכשיו כולנו חשבנו שכל הכוסיות והכוסים התכנסו בווילה בבת ים כדי לתת להורמונים להשתולל, ללכת עם הלב ובעיקר לזרום. חבל שלא סיפרו לנו קודם שהאמא הרוחנית של הדור הבא 24/7,  היא חברת הכנסת יוליה שמואלב ברקוביץ’, אשה שעמדותיה בענייני נשים, ובעיקר על כאלו שלא התארגנו על בעל בזמן, הצליחו לעצבן אפילו את חברותיה לסיעה. אליבא דברקוביץ’ אם לא התארגנת על זוגיות בזמן, את מתבקשת לוותר גם על כל חלומותייך בתחום האמהות ולנהוג כאילו לא התחוללו כאן איזה שינוי או שניים בשלושים השנה האחרונות. אין ספק שמטען אידיאולוגי נפיץ שכזה, רק הצליח לדכדך עוד יותר את בנות הווילה שנראות כאילו נתקעו בלופ אין סופי של שיחת בנות באמבטיה, בעיצומה של מסיבת יום הולדת בכיתה ו’. אם זה לא מספיק, הן גם תקועות בווילה עם העוזר הפרלמנטרי לשעבר של שמואלביץ’ ,שאולי לא הצליח לקדם באופן משמעותי את הדמוקרטיה בישראל, אבל בהחלט למד מהבוסית שלו דבר או שניים בהלכות ייבוש נשים. הדור הבא 24/7 - כל הכתבותטרף קל אם נשות הווילה חשבו שבעקבות התגובות הצוננות והמדכאות של איתן אורבך, יהפוך בן לעיר המקלט שלהן, הן יכולות להרהר בסוגיה שוב. מר זלץ אולי חתם על הקו המקווקו עם ההפקה בתור הסיידקיק, שיקלוט את הריקושטים ואת השאריות של החבר שלו, אבל ברגע שנכנס לווילה הפך לתמונת ראי של מרבית הבנות שם. גם הוא כוסית, גם הוא לא רגיל להתחיל עם בחורות, גם הוא רגיל שמתחילים איתו, גם לו לא מתאים להיות האפשרות השניייה של אף אחת. אתי גילתה את זה כבר על ההתחלה על רקע חילוקי דעות בסוגיית האולם או גן אירועים. השבוע הגיע תורה של ליהי שהצליחה להוציא הרבה עשן עם בן, אבל יותר משני משפטים שלמים הם לא הצליחו להחליף ביניהם. אפילו עדי חשבה שאולי אצלו תבוא איזו נחמה וגילתה שאולי לא. מי שתהה מה הפרס לזוכה, גילה מהר שהוא מגיע באריזה מהודרת של התקף חרדה והתמוטטות עצבים.טיפים על מערכות יחסים. דניאל ובן (צילום מסך)אבל, שמואלביץ’ לא לבד בדרך שהיא מרפה את ידיהן של בנות מינה. אם מישהו מתעקש לחלץ עוד קצת סולידריות נשית, הוא בוודאי ישמח להתעדכן שהיא מתגלה במלוא עוזה בחדר הטיפולים של רייצס. ענת נכנסת לשם כולה נרעשת. זה באמת משנה למה? רייצס, שאמורה להיות אשת מקצוע טיפולית, נאמנה למשלמי המשכורת שלה עד הסוף ומשחרת לטרף. עד שענת לא מתוודה על הפרעת האכילה ממנה היא סובלת, רייצס לא נרגעת. אליבא דרייצס, סודות הם דבר פסול מעיקרו. לשיטתה, ייטב לכולנו ובעיקר למלהקי ריאליטי אם נסתובב כולנו נטולי כל שכבה שתגן עלינו מהעיניים המציצות של העולם. אחרת, איך תוכל להגיש לנו את קופסת הטישו מלווה במבט חומל?

ללא התחייבות  וכן, יש גם את כל העניין הזה של איתן אורבך שאמור למצוא אהבה באווירת הנכאים הקודרת. הוא לוקח את לינוי לדייט בגלל שהיא נייטרלית כזאת, לא מזיקה במיוחד. באמת אלה החומרים שמהם עשויה אהבת אמת. פלא שאחר כך הוא שולח אותה הביתה? בשאר הזמן הוא מנסה למכור לקרן ולדניאל את הקונספט של מערכת יחסים ללא בלעדיות. לקרן זה לא מתאים והיא מבטיחה לעצמה לקחת צעד לאחור ולהתרחק מאיתן. כמו ההחלטה להתחיל דיאטה או להפסיק לעשן, גם זאת נזנחת ברגע שנפתח הפה, משתחלת אליו לשון ואופס יש לנו עוד נשיקה. במקביל אורבך חושב שזה בסדר גמור לנשנש את הצוואר של דניאל, שכמעט ונעלמה לגמרי מהשידור של אתמול.  מכאן אמור להתפתח משולש רומנטי שישלהב את דמיונה של המדינה. זאת אומרת, אם מישהו משלוש הצלעות היה טורח להפגין איזשהו קו אופי, תכונה או פעולה שתעורר בו עניין. בינתיים, אין חשש שמשהו כזה יקרה. כולם יכולים לחזור למאהל, אתם באמת לא מפסידים שום דבר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ