"הדור הבא 24/7": מי עושה חיזור גורלי כדי לגרוף את הקופה?

רק פרק שני וכבר הבנות בוילה מתחילות לגלות אופי. אתי חזן הלא מודעת, עדי שחר האסרטיבית ואורטל סולימן הפאסיבית אגרסיבית. כולן כבר פתחו במלחמה על הרווק, שמסרב לצאת עם אמהות, אך עדיין נשאר בגדר חידה

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

אכן עולם אכזר. ג’ונגל שם בחוץ. תמר איש שלום רק התיישבה על כסא המגישה וכבר קיצצו לה חמש דקות מהמהדורה ומאור הזרקורים לטובת הדור הבא 24/7. קשה לומר שחמש הדקות האלה נוצלו בצורה המיטבית. הן למשל לא נוצלו על מנת לקבל החלטה מערכתית גורפת שיש להרחיק את אביעד קיסוס מעניבות באשר הן. הן גם לא נוצלו על מנת לשרטט קווים יותר ברורים לדמותו של איתן אורבך, מי שאמור להיות הגביע הקדוש ומשאת הנפש של כל משתתפות הפורמט. האיש נשאר עדיין בגדר חידה. לא ניתן היה למצוא כל רמז על עולמו הרגשי, על רצונותיו ועל תשוקותיו. גם לא לאחר שיחה מעמיקה עם ד”ר איריס רייצס והנהוניה האמפתיים הבלתי פוסקים. מעניין מי יהיה היזם הזריז הראשון שיוציא בובה מתנדנדת לאוטו בדמותו של אורבך. לעומת זאת, זמן לא מבוטל הוקדש למתמודדות על ליבו של אורבך בניסיון להציג שלושה מודלים אפשריים של נשיות.הדור הבא 24/7 - כל הכתבותהלא מודעת אם רק אתי חזן היתה צעירה בחמש שנים לפחות, היא כבר מזמן היתה מוצאת את עצמה מככבת בהיפה והחנון. המגורים בטבריה בין שלל המהגרות לתל אביב, גוון הבלונד האינטנסיבי שבחרה כדי שיתכתב עם הגבות שלה ושיבושי הלשון התכופים היו הופכים אותה לאחת הפיינליסטיות הבטוחות בפורמט ההוא. אבל בגיל שלושים המופלג אין לה מה לחפש אצל חבורת הממושקפים. האמת היא שגם בפורמט הזה אין לה מה לחפש, הסיכוי שבינה לבין אורבך יתפתח ולו זיק של ניצוץ רומנטי זהה לסיכוי שטל ברמן יצמיח שיער על הראש. אתי חזן תמשך להיות אתנחתא קומית של שיבושי לשון ומנהגי חמולה פריפיריאליים של טבריינים. והפרחים לרוקסן, מייסדת הז’אנר שעוד יקח הרבה זמן עד שנצליח להיפטר ממנו.אין לה סיכוי עם הרווק. אתי חזן (צילום יח"צ)

האסרטיבית והערב את תפקיד גלן קלוז ב”חיזור גורלי” תמלא המורה ליוגה עדי שחר. אני בטוח שאי שם מישהו אחראי באופן מיוחד לדאוג לשלומה של הארנבת של אורבך, פן יבולע לה ותמצא את עצמה מתבשלת למנה העיקרית. שחר הכירה את אורבך כבר לפני אחת עשרה שנים באירוע לזכר י”א חללי אולימפיאדת מינכן. במספר אחת עשרה יש פעמיים את הספרה אחת, והנה הוא מופיע פעמיים בקשר בין אורבך לשחר. כל כך הרבה מספרים ומשמעויות נסתרות, מעניין מה לאילון בן יוסף יש להגיד על זה. לשאר הבנות כבר יש הרבה מה לומר. הן כבר מסמנות את עדי כפרוטוטייפ של משתתפת ריאליטי שלא מורידה את העיניים מהפרס. היא לא באה לכאן בשביל להכיר חברות חדשות, להעביר שיחות בטלות ליד הבריכה או לעשות צחוקים ושמח. היא באה בשביל לזכות במיליון או באורבך, רצוי בשניהם אם אפשר, ושלא יפריעו לה לעבוד. והיא אכן נותנת עבודה ליד אופני הכושר, אחרי שיעור היוגה. הבנות לא הבינו את זה, אבל התשובות של אורבך היו יותר מייבשות ממרתון של יוגה ביקראם. הן בהחלט יכולות להירגע.

הפסיבית אגרסיבית אל מול הגישה הישירה של עדי, ניצבת אורטל סולימן  וגישתה הפסיבית-אגרסיבית למשימה. היא בחיים לא תבקש משהו לעצמה באופן גלוי, היא לא תתאמץ להתבלט ובטח שלא יתפסו אותה מסתובבת בבגד ים על עקבים כמו ליהי. יחד עם זאת, אין לאורטל בעיה להודיע לאורבך שעכשיו מדברים. לעדי אין בעיה להתייצב לידם, ולפתוח את הברז. לא עשו אותה באצבע. היא יודעת שזרם המים יהרוס את הסאונד של השיחה עד כדי כך שההפקה לא תוכל לעשות בו שימוש. פלא שאחר כך אורטל אומרת לריייצס שכולם רוצים לשים לה רגליים?

לא שואלת, מודיעה. אורטל סולימן (צילום יח"צ)ובינתיים אצל הבנים בן מבין שהוא לעולם לא יידע אם מישהי מתקרבת אליו בגלל שהיא רוצה אותו או את איתן. אכן דילמה אנטוראג’ית קלאסית. לאורן אין התלבטויות מהסוג הזה, הוא זורם עם הסיטואציה וגם עם ליאן שעושה לו גוד טיים. הדיון הזה מתנהל בשיחת ההדחה שבוודאי תעבור בקרוב מקצה שיפורים דרמטי. כרגע, מה שאמור להיות אחד החלקים היותר מותחים של הפרק נראה מסעיר כמו התלבטות של ארבעה חברים איזו מנה ראשונה להזמין במסעדה. בסוף הועמדו להדחה תרצה, שלא נראתה לאורך כל הפרק ולירון שסיפרה בסוד ליונתן ולעוד חצי מבנות הבית שכבר יש לה ילד. איתן, שמגלה רגישות חברתית למצוקותיהן של החד הוריות, הכריז שאיתה אין מצב. שדולת הנשים כבר מזמינה את המוניות לבת ים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ