"בטבעת זו": ברוכים הבאים למות האינטימיות

גלית גוטמן, שמתפקדת כמגישה אמפטית ונחמדה, תפסה את מקומה בסדרה בזכות המשבר של נישואיה. היא משתפת אבל לא נחשפת ובעזרת הפסיכולוג הצמוד ד"ר אלמגור, מגלה שאין מתכון לזוגיות טובה

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

לא כיף. לא כיף בכלל. זאת המחשבה הראשונה שחוצה את ראשו של מי שצופה בעונה השנייה של בטבעת זו עם גלית גוטמן. לא כיף להיות לבד, לא כיף בזוג. לא כיף בבית, לא כיף בעבודה. לא כיף עם הבעל, ובטח לא כיף אצל החמות. בראש מתחיל להתנגן השיר "העצב אין לו סוף, לאושר יש ויש". אולי זה צריך להיות פס הקול של סרטוני החתונה של הזוגות שהציגו אותם ביום המאושר ביותר בחייהם. הנה הם רוקדים ריקוד שניכר שטרחו עליו בעמל רב, הנה הם מרביצים כניסה עם זיקוקי דינור והנה הוא מנשק אותה בתשוקה ובתאווה כמו שרק זוג צעיר יכול לעשות. אבל כולנו יודעים לשם מה התכנסנו. פתאום, סרטוני החתונה דומים יותר לסצינה מסרט אימה לבני הנעורים שבו הבחורה ממשיכה לקשקש בטלפון, אבל לא טורחת לסגור את הדלת שדרכה תיכף ייכנס הרוצח. אתה רוצה לזעוק לעבר המסך "מאחוריך, מאחוריך. תברחי לפני שיהיה מאוחר מדי". אבל כבר מאוחר מדי. האהבה מתה.» מהביקיני לדוקומנטרי: גלית גוטמן כבר לא דוגמגישההצצה ל"בטבעת זו": איך אפשר הריון בלי סקס?הברקת ליהוק על ניתוח הגופה אחראית הפתולוגית לעניינים שבלב גלית גוטמן, שהרוויחה את מקומה כמגישה סימפטית ואמפטית לצד מיקי חיימוביץ' וצופית גרנט (האחרונה יותר בעניין של אהבה קשוחה) בזכות המשבר המתוקשר בנישואיה שלה. ללא אותו משבר, קשה היה לבלוע את גוטמן הדוגמנית היפה, הבלונדינית והמצליחה כמי שיכולה בכלל להתחיל להבין מה עובר עלינו בני התמותה. מדובר בלא פחות מהברקת ליהוק, בפרט כשגוטמן מצליחה לנטרל את כל ההתנגדויות שמתעוררות בנו כשאנשים יפים ומוצלחים מתלוננים.

התפקיד הנוכחי של גוטמן חותר תחת כל המכשירים שבאמצעותם נבנתה דמותה הציבורית. מדובר במגזינים לנשים, שעל שעריהם התנוססה דמותה עשרות פעמים. לצד תמונתה אפשר היה בוודאי למצוא הפניה לעשרה טיפים לשיפור יחסי המין (תמיד איכשהו נוצה מעורבת בעניין) ולשלושים ושתיים עצות וחצי לשימור הזוגיות. ככה לא משדרגים זוגיות, בלי לישון יחד. מתוך "בטבעת זו":

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ