הישרדות 5: נטלי מרוויחה את הגמר ביושר

יניב וגב מוותרים על המשימה, נטלי, שהיתה שק החבטות של המתמודדים, סופגת את הנאומים של אירית על נקמה ונאמנות. אתי בניגוד אליהן, מודחת ברגע האחרון ומשאירה אותן עם גב ויניב, להתמודד על המיליון

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

מגיע לה. באמת שמגיע לה. בלי ציניות, בלי התחכמויות ובלי שנינויות. מגיע לנטלי כבסה להיות בשלישית הגמר הסופית, זאת שאינה זקוקה לאהדת הקהל. היא היחידה מבין כל הארבעה שלא זכתה לשום פינוק מההפקה. לא הצילו אותה מהדחה בטוחה כמו אירית רחמים בפרק הראשון, לא ארגנו לה גלגל הצלה אקסקלוסיבי כמו ליניב רוחן וגם לא גילפו במיוחד בשבילה ינשוף חסינות ברגע האחרון. את הגמר היא לא קיבלה על מגש של כסף, להפך. בשבועות האחרונים הפכה נטלי לשק החבטות של מועצות השבט ולטקטיקה/אסטרטגיה של גב להפוך את בנות הברית שלו לסמרטוטי רצפה. אז מגיע לה, מגיע לה לעבור את השבוע הקרוב בלי להיאלץ להתחנן לאהבת הקהל, אלא רק לקוות שניתן עוד לעשות עבודה אצל חבר המושבעים. אבל כל זה קרה בסוף הפרק, בואו נחזור רגע להתחלה.

הישרדות 5 - כל הכתבותשער הרחמים מודה, דווקא רעיון לא רע להתחיל כל פרק במועצת השבט. ככה אפשר לגמור עניין תוך חצי שעה מקסימום, לדעת מי המודח ולהחליף ערוץ. לא שמישהו יתן לנו את התענוג הזה, אבל מותר לחלום. ואכן, מועצת השבט האחרונה נראתה כמו חזרה גנרלית למופע התאטרונטו של אירית רחמים. אני לא אתפלא אם רובי פורת שובל עומדת מאחורי הוראות הבימוי הכה לא עדינות. מועצת השבט הצליחה לשקף היטב את כל העונה האחרונה וגם שני איברים בגופה של עונדת שרשרת החסינות: נפוחה, לא מנומקת ובלתי אותנטית בעליל. רחמים דפקה מונולוגים סופר דרמטיים על רצונה בנקמה, על נאמנות וגם סיפרה איזה סיפור אלף לילה ולילה על איך נמצא פסלון החסינות של יניב. לכך הצטרפו העימות עם נטלי, התשובה הלא ברורה לשונית והתנהגות כללית של דיווה, ביום שבו נגמרו כל הכדורים הפסיכיאטריים בעולם. כל זה בשביל שרחמים תדיח את אתי ותעשה בדיוק את ההפך ממה שהיא נאמה עליו במשך שעות? אם זה היה עלבון לאינטליגנציה, אז הנימוק של רחמים (בא לי) כבר השאיר אך ורק את כרותי האונה ואת מבקרי הטלוויזיה (אונה מתפקדת אחת בלבד היא תנאי בלתי יעבור לקבלה לתפקיד) מול המסך. זאת אומרת, אם הם לא הציתו בתסכול את מכשירי הטלוויזיה שלהם נוכח הניסיונות הנואשים של גיא זוארץ לעשות קצת בלגאן ולחלץ מהשורדים אמירות חד משמעיות לגבי העומד להתרחש. או כמו שרחמים בעצמה שאלה ברגע של הארה האם הולכת להתנהל פה הדחה גלויה. יניב נזף בזוארץ, בפעם השנייה בעונה, שהוא באמת שואל יותר מדי שאלות. הטקטיקה של גב היתה לענות על כל שאלה של זוארץ בשאלה משל עצמו. נטלי היתה עסוקה בעיקר בלהבין מה לעזאזל עובר על רחמים ורק לאתי הניחו פחות או יותר לנפשה.מה אירית רוצה מנטלי?

גב פשטי

אלתרמן לא כאן עם כל הדיבורים היפים על אלתרמן ותרומתו להצלחת השורדים, דווקא חנוך לוין זכה להיות משורר הבית כשהיטיב להתנבא כבר לפני שנים שאין מקום לשניים על עמוד חשמל. כוחותיה של רחמים לא עמדו לה והיא החליקה מהעמוד שלה. יש בכך צדק פואטי לא מבוטל. כל השלושה שיועמדו לבחירת הקהל אותרגו באופן גס וגלוי על ידי ההפקה לאורך כל הדרך. בשבוע הבא נדע מי מהם ישרוד את אהבת הקהל, ואת מי באמת דחפו במורד גרוננו בחודשים האחרונים.  

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ