"הישרדות 5": זה לא נגמר עד שהבלונדינית בוכה

יניב שמתגלה כפירומן, סוף סוף מבין איפה הנמצא פסל החסינות. אירית רודפת אחריו ונלחמת על חלקה בפסלון. משולש האהבה המורכב של גב, נטלי ושונית מתפרק ומגיע לסיומו כששונית, נפרדת בבכי מהמשחק

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

גאון נולד הכל יכול לקרות בהישרדות, פעם ראשונה. הכל יכול לקרות בהישרדות, פעם שנייה? הכל יכול לקרות בהישרדות, פעם שלישית! נמכר למעריץ של עופר לוי מפתח תקוה, יניב רוחן. צודק, יש לו את כל הסיבות להאמין שהכל יכול לקרות בהישרדות. הוא כבר הלך הביתה והוחזר במסגרת דו קרב עם יולה שנתפר למידותיו. עד היום לא הוסבר למה לא הוענקה הזדמנות דומה לשאר המודחים. ובאותו אופן בלתי מוסבר  נוחתת פתאום על יניב רוחן הארה שמיימית והוא לפתע מבין היכן חבוי פסלון החסינות. זה די הזכיר את הסצינה הלפני אחרונה בכל פרק של האוס, שבה הרופא המיוסר מחבר את כל הנקודות בראשו ומגלה ממה סובל החולה. מאיתנו חסכו את הקלוז-אפ על עיניו החכמות של רוחן, אבל גם מי שהביט בו מאחור לא יכול היה שלא לחוש בגאווה גדולה. צעד קטן לאנושות, צעד גדול לוואן ואן שרק באותו פרק התקשה להבין מה רוצים מהחיים שלו בהודעה על המשימה ונאבק בחריזה של רמה של כיתה ד’. נעים לגלות שהג’יניוס היהודי עדיין חי ובועט. הישרדות 5 - כל הכתבותרק חבל שלא שיתפו אותנו בפרטים הקטנים, כמו למשל, איך בדיוק הגיע רוחן למסקנה שהינשוף נמצא מתחת לשולחן, מה הם הפרמטרים שהובילו אותו לגילוי הפסלון הנכסף ולמה דווקא עכשיו. מצד שני, אלוהים מצוי בפרטים הקטנים וכולנו יודעים מה החברה חושבת על מי שמספר שהוא פגש את אלוהים, אז אולי עדיף שאנחנו לא יודעים. לזכותה של אירית רחמים ייאמר שהיא לא מחכה להסברים מאף אחד, גם לא מהקדוש ברוך הוא. היא הבחינה בפעילות חשודה ומיד רדפה אחרי רוחן עד לפסלון כדי לעשות את מה שהיא עושה הכי טוב, להתמקח. רחמים רוצה גם כן חלק ונחלה בינשוף הקטן ומיד מכריזה שהוא גם שלה. רוחן לא מתרשם.

לא רק בלונדינית זה לא נגמר עד שהבלונדינית בביקיני בוכה. מסכנה שונית, באמת אומללה. לאורך כל הדרך, בנקודות שבהן יכלה לקחת שליטה על המשחק ולדאוג לחזק את האגף שלה עם אירית ואוהד, היא הקפידה לבחור בנתיב ההפוך שרק חיזק את האינטרסים של הברית של גב פשטי. וזה גם לא היה אמור להיגמר ככה. הכל בגלל אתי וחבילת הטריפל שהיא הצליחה להשיג. גב היה שמח להמשיך ולנפנף בשונית כבסדין אדום  כדי ליישר בעת הצורך את נטלי כבסה. מי שחשב שהיחסים ביניהם עלו על שרטון, יכול להרגע. ד”ר רוחן שיתף בשמחה את כל מועצת השבט ואת כל עם ישראל, שנטלי סיפרה לו שבסך הכל עם גב היא משחזרת את היחסים עם אמא שלה. מזל שבפרק הקודם הראו לנו את החבר של נטלי, האמת? יותר חתיך מגב, וגם עושה רושם שקצת יותר אוהב נשים. זאת אומרת, גב מאוד מחבב נשים, כל עוד הן עושות את מה שהוא רוצה ולא מדברות יותר מדי או מקרקרות. אומללה במשחק. שונית פרג'י (צילום מסך)שונית ממאנת להבין שהבלונדה עשתה את שלה ושהבלונדה יכולה ללכת. אף אחד לא באמת התכוון לקחת אותה לגמר. לא גב, שיש לו מחויבויות אחרות ולא ההפקה שכבר השיגה לה את מידת החשיפה הנחוצה כדי לסגור שער בבלייזר. ילדות טובות לא עושות גמרים מעניינים.

בוודאי שמתם לב:שלמושבע גיורא נתנו לשאול שאלה את אחד השורדים, אחרי הפסקה של שתי מועצות שבט שבהם גם אוהד וגם יאנה היו יפים ושתוקים. למה לו מגיע ולהם לא?

שאירית רחמים לא צריכה לגלגל פתק בין אצבעות הרגליים של ‘לא בגדתי’. היא נשארה נאמנה לשונית עד הסוף.

שיניב רוחן התוודה על נטיותיו הפירומניות ועל האש שזרע. הפרטים המלאים בביוגרפיה שלו “הוא שרף בשדות”.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ