הישרדות 5: גם בלונדיניות מקנאות

יניב שוב נושא את דגל הקיפוח, הברית המשולשת של גב מכניסה את נטלי ללחץ, ואוהד העילג לא מצליח לבטא את עצמו במלים רק בדמעות ומשלם את המחיר

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

דברים שרציתי לומר מסכן אוהד. באמת מסכן. הלב יוצא אליו. הוא כל כך רוצה להוציא מהפה משפט אחד שלם עם נושא, נשוא, מושא ישיר, מושא עקיף וגם עם כמה לוואים ותיאורי מקום, אבל הוא לא מצליח. החיים, השבח לאל ישתבח שמו, הכינו אותו לכל מיני תרחישים קשים במיוחד, אבל לא לאפשרות שהוא יצטרך להגות משפט קוהרנטי שלם. וכמו שקורה למי שמתקשה להביע את עצמו במילים, מוצא אוהד ביטוי בדמעות. דווקא פתרון לא רע, שוטף את העיניים ומפתח את הריאות. הדמעות מצליחות לשמן את המסילות ללבו של גיורא רוטמן, שמודה שהוא אוהב את הילד הזה. האחרון שזכה לאהבתו של גיורא היה בן. אוהד מוזמן להתעניין איפה הוא גר עכשיו (בדיוק איפה שיגור עכשיו אוהד, המודח הטרי למי שתהה).הישרדות 5 - כל הכתבות

חבל, חבל עליו. חבל גם שלא התארגנו בהפקה על הזכויות של ‘איך שגלגל מסתובב לו’. אותו אוהד שהחזיק במועצת השבט הקודמת ביכולת להעניק את צמיד הווטו למישהו מחבורת גב פשטי-נטלי כבסה-יניב רוחן, מוצא את עצמו מלפף את האלמנט המנטרל סביב הזרוע שלו כאילו היה מדובר בתפילין של מולי קרצ’ו שנזנחו להם שם מהעונות הקודמות. לזכותן של שתי החברות שלו, אירית רחמים ושונית, אפשר לומר שהן לא בגדו בו והצביעו למען הדחתה של אתי חליווה. מצד שני, אפשר לסמוך על אירית שתדאג לבדוק היטב שהקול שלה הוא לא יהיה הקול שבאמת יכריע או ישנה את התמונה. שישאל את החבר שלו לירון, הוא כבר היה שם קודם.

רומן רוסי

כל מזילי הריר למיניהם יכולים להרגע ומיד. גם החיים של גב הם לא דבש עם שבבי קוקוס. הוא כל הזמן עובד, רוקם בריתות, מחזק אגפים ודואג לשמור על כל האופציות פתוחות. כשפסלוני החסינות נופלים לידיו כמו מן מהשמיים, גב יכול להתפנות לגיוס של שונית כעתודה ולשון מאזניים שתאפשר לו להצעיד את הברית שלו בבטחה. בדיעבד מסתבר שאתי וגיורא יותר משמחים לשתף פעולה עם התכניות שלו, אבל לעולם אין לדעת. נטלי כמובן יוצאת מדעתה. בברית המשולשת היא יושבת על תפקיד האישה ועל משבצת אשת הסוד. לילות רומנטיים של גב עם שונית שבהם הוא חותך לכבודה נחשים ארסיים לא היו בתכניות שלה. אם היא רק היתה יודעת ששונית העניקה לגב תלתל מקווצת שיערה, היא בוודאי היתה מאבדת את זה באופן סופי. כולנו קראנו רומנים רוסיים וכולנו יודעים שג’סטה כזאת, ועוד ממי שמחזיקה בציון של 640 בבחינה הפסיכומטרית  היא בבחינת טקס אירוסין והתחייבות שממנה אין חזרה.נטלי לא שומרת את הרגשות לעצמה:

הקשת המזרחית

זהו? אז זה הקרשנדו הגדול שהבטיחו לנו במלחמת העולמות של האשכנזים נגד המזרחיים ושל העשירים נגד העניים? הכרזה של יניב שהמזרחי המקופח הרים את ראשו והצליח לגבור על האשכנזים? אני מקווה בשבילו שהוא כבר התארגן על סוכן שיצליח להדוף ביעילות את כל הטלפונים מהקשת הדמוקרטית המזרחית, שבוודאי מתחננת שיבוא ויהיה הנציג שלה והפוסטר בוי של המזרחי הגאה. מה שהחל כשמועות אינטרנטיות התבטא באופן מגומגם ולא עקבי לאורך כל העונה. ככה זה כשיונתן ורועי מתעקשים להיות החברים הכי טובים למרות שהאחד מהשייטת והשני ספר ומזרחי. איזה נס! איזו אלכימיה! ככה זה גם כשלא ממש ברור מה השיוך העדתי של גב, שמתחמק מתשובה בסוגיה הכה בוערת. ככה זה גם כשגיורא ושונית, שקשה לחשוד בהם בצפיפות פיגמנטים, ממשיכים להתעקש להישאר במשחק. אז הנה, כמו פוליטיקאי ערב בחירות שנגמרו לו כל החצים בארסנל, פונה הישרדות 5 לטיעון העדתי כדי לגרד כמה קולות. אפילו שאילתה נזעמת מאזה ח”כ זוטר היא לא מצליחה לקושש. ככה לא בונים פרובוקציה בשקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ