הישרדות 5: מלכת היופי לא יכולה לשקר

בעוד אתי דיברה בשבח האמת, יאנה עברה את הגבולות האדומים שלה ושיקרה בנוגע לפסל החסינות. אוהד נלחם כדי לנטרל את יניב והבנות חוגגות יום הולדת רועש לגיורא

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

האם צריך לשקר כדי להתקדם ב"הישרדות"? שאלה מעניינת, אפילו מרתקת. אני יכול לחשוב על עוד כל מיני שאלות מסקרנות אחרות. כמו למשל, האם ברק חוסיין אובמה יזכה בפריימריז של המפלגה הדמוקרטית? האם הציבור הישראלי יתרגל למטבע החדש של שני השקלים? ומה יהיו מסקנות ועדת וינגורד על מלחמת לבנון השנייה? בין המנחשים נכונה יוגרלו פרסים יקרי ערך. הישרדות 5 - כל הכתבותרגע, לוחשים לי באוזניה שהתשובות לכל השאלות האלה כבר ידועות. נכון, כי הן היו רלוונטיות לתחילת שנת 2008, עת שודרה לראשונה הישרדות והמחלוקות בסוגית השקר היו חדשות, מרעננות ורלוונטיות. עשרות מועצות שבט לאחר מכן, אם עוד פעם אחת יתנהל שיעור חברה מסביב למדורה בניסיון נואש למתוח את הפרק בעוד עשר דקות, המונים ישטפו את הכיכרות וינתצו את פסליו של גיא זוארץ. טוב, אולי הגזמתי. הם מקסימום יעבירו ערוץ. לצערו של גב פשטי, הוא לא יכול היה להעביר ערוץ. הוא נאלץ לשבת ולשמוע את אתי חליווה מתקרבנת ומייללת ונושאת את דבריה בזכותה של האמת. כנראה שלקרית שמונה לא הגיעה הידיעה על כך שהאמת מתה ושבעולם הזה יש רק נראטיבים. מבחורה שמרכיבה משקפיים כאלה, אפשר היה לצפות שתהיה יותר מעודכנת. מכל הבריתות בעולם הפעולה המתבקשת מצד השחקנים היתה לעשות לגב ויניב רוחן בדיוק את מה שהם עשו ליונתן ורועי. לפרק את החבילה, לשלוח את יניב הביתה ולדאוג לאיזון הכוחות על האי. רק דבר אחד קטן עמד ביניהם לבין הבחירה הזאת. פסלון החסינות שבידי יאנה ושנחשף על ידי יונתן, שעדיין לא ברור אם ניסה לעזור לה או להכשיל אותה. השורדים לא יכלו לסבול מצב שבו אחד מהם מסתובב עם פסלון חסינות ועם יתרון מובנה על פני השאר. בהתחלה זה נראה שפניהם של אירית רחמים-שונית-אוהד לעבר הדחה של יניב כדי להשיג לעצמם יתרון, אך אז אתי ויאנה היו נשארות עם חסינות בשלוף. אוהד אפילו נלחם עד טיפת דוגמניותו האחרונה כדי לנצח במשימת הווטו, והכל בשביל לנטרל את יניב.כמו שדיווח גב, משהו התרחש אחר הצהריים ואירית וגיורא רוטמן הבינו שהניסיונות לפרק את ברית גב-יניב-נטלי יחכו לשלב הבא, אחרי שיצליחו לנטרל כל יתרון עודף של שחקן אחר. בגלל זה הם חזרו על התרגיל שנעשה כבר ב”הישרדות 2” של פיצול הקולות בין יאנה לבין אתי. תרגיל שדורש חלוקה מדויקת של תפקידים כדי שבכל מצב אחת משתיהן תלך הביתה. את המתמטיקה הזאת יאנה לא הבינה כשהחליטה להיות החברה הכי טובה בעולם ולהשאיר את אתי במשחק. כנראה שבאמת נמאס לה, יכול להיות שבאמא רוסיה לא הכינו אותה לתרחיש, שבו היא תצטרך לשקר לאנשים כדי להתקדם בהישרדות, או שהיא פשוט הבינה שהתנאים בווילת המושבעים הרבה יותר נוחים. השקר שמייסר את יאנה:

איים בזרם

הכי מומולדת - גיורא המסכן, הבנות מפריעות לו באמצע השלאף שטונדה עם עוד שיר וריקוד פרי קו המצח הגבוה של אירית רחמים. מעולם אף אדם מעל גיל 30 ייחל כל כך להגיע ליום ההולדת הבאה שלו. הכי לא צריך להיפגש עם דג זהב - המושבע רועי יכול לשאול שאלה והוא מבזבז אותה על הצהרה שאירית רחמים שולטתתתתת!!!!!!!1. חבל לבזבז עליו שלוש משאלות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ