רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

הישרדות: למה אף אחד לא רוצה לחבק את פועל הזבל העממי?

המתמודדים שוב מתפנקים בתנאי חמישה כוכבים במקום להתפלש בתנאי שדה ו-ואן ואן, למרות הטייפ קאסט, לא מצליח להפוך לגיבור תרבות. בזמן שהבנות מנסות להרים ברית נשים, גב מתכנן את שלישיית הגמר שלו

תגובות

מרוב בריתות לא רואים את השבט

הו, הו. איך שגלגל מסתובב לו. רק לפני שבוע גב היה למטה, עכשיו הוא למעלה. השליט היחיד של שבט מאליה, שאף אחד לא מעז להתעסק איתו או לחתוך לו את החבל. כמו קודמיו בפוזיציה הזאת, גם גב סובל מסחרור שחקים ומשכרון כוח לא מבוטל. הוא כבר מריח את הגמר. וכולנו חשבנו שזה הריח של בגד הים הרטוב של ואן ואן. אם הוא יאמץ את הנחיריים קצת יותר חזק, גב אולי  יצליח להעלות באפו את ריח הזיעה של אתי ויאנה שמחפשות מוצא מהבור שאליו נפלו. המוצא המהיר ביותר הוא ההצעה להקים ברית נשים. זאת הצעה יפה שעולה כמעט בכל עונה של הישרדות בכל מקום בעולם. כמו הרעיון לעשות סדר של חברים, גם ההצעה הזאת נזנחת מדי שנה לטובת סדרי העולם הפטריארכליים המוכרים והידועים. ועל כן, הברית הפמיניסטית מתפוגגת עוד לפני שהיא קמה.

ברית פמיניסטית שלא מתרוממת לשום מקום. אתי,  טלי ויאנה (צילום: גיא קרן)אתי לא מתייאשת, היא מבינה בחושיה החדים, שגיורא רוטמן הוא סוכן חופשי שיותר משהוא אוהב בריתות, הוא לא יכול לסבול שליטים בלתי מעורערים מהסוג של גב. אם הוא לא הסכים לשכב על הגב ולתת לרועי וליונתן להדיח אותו, הוא גם לא יתבונן מהצד איך גב-נטלי-יניב מגיעים ביחד לגמר. לשם כך גיורא ואתי צריכים להתגבר על יריבויות ישנות, לה אין בעיה עם זה. הוא מבהיר לה שגם לו אין בעיה עם זה, כשוואן ואן פוצח בחגיגת חיתוך החבלים. זה נראה לו בהמי, גס וביטוי של שכרון חושים. יחד עם יאנה, הם כבר שלושה. בשביל להשיג רוב הם צריכים את אירית רחמים שמביאה איתה את הקול של שונית. רחמים לא מוכנה להתחייב בשלב זה של חייה לאף אחד. היא מציירת מפות. לזכותה ייאמר שהיא מצליחה לגרום לגב קצת להירגע מהאגו טריפ שהוא נמצא בו. במישור הפסיכולוגי זה נחמד ויפה. במישור המעשי, אם גב לא מוצא מקום בשבילה בשלישיית הגמר שלו, היא יכולה לקשט את הברית בכמה אלמנטים שהיא רוצה, אבל היא רק משחקת לטובתו. 

*#