הישרדות: אירית הילדה המאומצת לא קיבלה תשומת לב

הפרומואים הבטיחו מאבק בין אשכנזים למזרחים ומה שקיבלנו היתה מלחמה בין בודקת בטחונית לפועל זבל, שלקח את הקופה וחזר למשחק. השבטים התאחדו וכולם קיבלו ד"ש מצולם ואוכל המהשפחה, רק אירית רחמים נשארה בודדה במערכה

זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר אונליין

כמו המימונה, הסהרנה והתימניאדה, הפכו חגיגות איחוד השבטים של הישרדות לחלק בלתי נפרד מלוח השנה העברי. באמת הגיע הזמן שמישהו ידאג לאיזה איסרו חג כדי שנוכל כולנו כאומה, לציין באופן הראוי ביותר את הרגע שבו מוכרז על פתרון הבנדנה האחת לשני שבטים. ועדת השרים לענייני טקסים וסמלים בוודאי תשמח לקבוע טקסט מכונן בסגנון המגילה, או ההגדה שאותו יוכל להקריא גיא זוארץ. הוא ישמח. האיש לא יודע מנוח ומתיש את השורדים ואת השבטים באיזו הלצה ארכנית ומייגעת שבסופה מסתתרת הודעת האיחוד. אבל רגע לפני שכולכם משתכרים מאופוריית היוניפיקציה, תרשו לי לבצע את עבודתי ולהעלות על הפרק כמה סוגיות.

ארזת לבד? הבטיחו לנו בפרומואים מאבק בין עשירים לעניים, אז איך זה שהגענו למצב שיולה קרביץ הבודקת הבטחונית מראשון לציון נאבקת על החזרה למשחק מול יניב רוחן פועל הזבל מפתח תקוה? אלה שני מקצועת פרולטריים שמהותם פישפוש בכבודה של אזרחים. רק שיניב לא צריך לשאול אף אחד אם הוא ארז לבד. בנוסף לכך, למה רק יולה ויניב מתמודדים על גלגל ההצלה? איפה כל שאר המודחים? אביב, כבר הבנו, לא רוצה לחזור. עופרי כנראה עדיין עוברת בדיקות אינטנסיביות שמנסות לגלות מה בדיוק יש לה, כי לנו לא סיפרו עד היום. אבל יגאל, מוראל ובן לא היו שמחים לחזור למשחק? מה, להם לא גם מגיע?יניב, מודע לגודל המעמד, מכריז שהזדמנות שניה מקבלים רק פעם בחיים. יולה פשוט רוצה להיות השורדת האחרונה. אירית רחמים מכריזה שהקדוש ברוך בצד של יניב. ויולה? אין לה את הקדוש ברוך הוא, יש לה מקסימום את  הפרגון של יאנה. ככה זה עם רוסים, אין להם אלוהים. בסוף יניב מנצח, נעמד עם הלפיד הבוער כמו פסל החירות ומכריז שהוא  וויל בי באק. ברוך השב.

ערב עדות הבטיחו לנו בפרומואים מאבק בין אשכנזים למזרחיים? אז קיימו. מי שלא ראה את קערת הקניידלעאך של אמא של אתי עומדת מיותמת על השולחן בעוד שהקובה במיה, הטביט והשקשוקה נטרפו על ידי השורדים בשניות, לא ראה קיפוח עדתי מימיו. בזה אחר זה עלו על המסך קרובי המשפחה של השורדים שהכינו להם את המטעמים האהובים עליהם. כולם הזילו דמעה, התייפחו והשתנקו על פי כל כללי הטקס. היה מרגש. כשהגיע תורה של אירית רחמים לקבל ד”ש מהבית נהיה מוזר. אחר כך נהיה מביך. את האוויר אפשר היה לחתוך במצ’טה. רחמים, מסתבר, נסעה לאיי קמרינס בלי פס מהבעל לירון בסיס. לבסוף הגיע יום הנקם והשלם ולירון מנע מאשתו ד”ש מצולם ממנו או מהילדים שלהם. כמקובל בחברה הגבוהה, את מקומם החליפה עוזרת הבית שהכינה לה טביט. השורדים היו המומים. רחמים לא התבלבלה והבינה שזה הסימן שלה לפתוח במונולוג ה”אלוהים תן לי טיפת מזל” המנדטורי בעונה הזאת. לא ברור כמה אמפתיה היא הצליחה לקושש בעקבותיו, אבל רחמים הצליחה להתאושש במהרה ולפזז בשלב הריקודים. גיורא רוטמן היה מאוד לא מרוצה, לאשתו הוא לא היה מרשה להתנהג ככה.

אירית במונולוג קורע לב:

איים בזרם הכי נמצא בסכנת התייבשות - אוהד לא מפסיק ליבב על אהובתו ליזי. מזל שיש לו חברים תומכים כמו נטלי וגב שלא מבינים איך הוא נקרע על מישהי שהוא מכיר רק שלושה חודשים.הכי שמו להם סודה לשתייה באוכל - השורדים זוכים בלילה בצימר מפנק. יונתן הולך לישון עם אתי, גב הולך לישון עם נטלי. וזה בדיוק מה שהם עושים. הולכים לישון. ככה לא יקום דור שני להישרדות. הכי הופרדו בלידתן - אמא של יניב וסמדי בומבה. לפי הכרס של יניב נראה לי שאצל אמא של ואן ואן יותר טעים. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ