"נסים גרמה מארח": נמצא היורש של מיכל זוארץ

תוכנית האירוח ערוכה ברישול וביד גסה, כמו תוכנית נסיון של מתנ"ס מקומי. במקום גרמה של "ציפורי לילה", מגיעה דמות מקפצת ומאולצת, שמחזירה את נוסחת תוכנית הראיונות המשומשת של הערוץ הראשון למסך

תומר פרת, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תומר פרת, עכבר העיר אונליין

לא נעים לחבוט שוב בערוץ הראשון. זה כה אופנתי לחבוט בערוץ זה, כמו בילד הכאפות הכיתתי. ילד מוזר שמעורר בוז, כעס  ורחמים,  שלעולם לא לומד ממצבו וממשיך להביך את עצמו וסובביו. התכנית "ניסים גרמה מארח" ובמיוחד זאת ששודרה אמש, עשתה חשק לחבוט בעצמך עד זוב דם. גרמה עצמו הוא לא ילד כאפות. יש לו המון חברים, כולל שמעון פרס,  הוא עממיקו כזה, מלמד את אורחיו צעד תימני, ומגיש תה עאסלי עם חוואיג'. עם אחד כזה מתחבקים ואומרים: 'סחטיין ניסים על התכנית החדשה'.צריך לחבוט באלה שהחליטו  שעממיקו כזה, שאוהב לפרגן ולרקד, יבקש  מננסי ברנדס לספר איך עושה רומני, ולהניח לאבי בניהו, שהוטל עליו לספר את סיפור חייו ועל הדרך לסכם את הקריירה שלו, להבריח את הצופים מהסלון.גם במי ששכר ושילם לחברה פרטית צריך לחבוט, על שהוציאה תחת ידה משדר ערוך ומצולם  ברמה של חוג טלוויזיה במתנ"ס. העריכה המרושלת, זוויות המצלמה השגויות, צילומי התגובה המודבקים ביד גסה, עוררו יותר כעס ממבוכה. שוב אותו כעס על  "הודעה אחרונה לפני נקיטת הליכים" על אי תשלום אגרה. הרי הציבור יציף את בתי הסוהר אם ימשיכו לזלזל בו כך.אבל ניסים גרמה  לא אשם.  כשהגיש את " ציפורי לילה בגל"צ" הוא ישב במשבצת מתאימה. והצליח לעניין עם סיפורים וראיונות. בתכנית האירוח החדשה  הוא מדקלם,  לא מקשיב, שואל כמו מכונה, ובעיקר נותן כבוד מעושה לאורחיו במחוות גוף ענקיות , קפיצות משונות וצחוקים מאומצים. כל זה באולפן  מלא אורות מהבהבים, קהל שמוחא כפיים  לפי הוראות מכל משחק מילים טיפשי או הצהרה כוחנית של מרואיין. צמד קומיקאים מחקה מבטא רוסי בלי עלילה, ויחסי-ציבור חסרי בושה לאלבום האחרון של שרית חדד. התוכנית של גרמה מוגדרת כתוכנית אירוח מוזיקלית. אבל ראיון מפוזר עם שאלון "סושי או שווארמה" מרגיז יותר מזה של יאיר לפיד, קמפיין לקידום המופע של ננסי ברנדייס ומערכון עצוב של שני קומיקאים שבטח לא התקבלו אפילו לערב של במה פתוחה, זו לא תוכנית מוזיקלית, זה מופע סוף שנה.

לפני מספר שנים, היה בון טון לצחוק על מגישת תוכנית האירוח "שישי עם מיכל". מיכל זוארץ, שדיקלמה כרטיסיות וחייכה חיוכים סכריניים, נראתה אז כמו מישהי שפוטרה מערוץ הקניות ונקלטה בפרה פריים של  ערוץ 1, לגרמה  לעומתה, אין אפילו ניסיון טלוויזיוני.התכנית הייתה ארוכה כגלות, ולא היה שום מרבד קסמים שיגאל מייסוריה. שום נחמה בדמות חקיין מוצלח או אורח לא שגרתי. אני את ההתראה האחרונה, לפני נקיטת הליכים'עיקול/ מאסר/ הגלייה, אזרוק גם הפעם לפח. צריך ללמוד משהו מהמצרים, שיצאו לרחובות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ