ההדחה של גילי מיילי מריחה כמו תוכן שיווקי

אמנם עוד לא שודר הריב המלא שבגללו הוחלט להדיח את מיילי, אבל בינתיים עושה רושם שאת המילים החריפות שלו מפנה דורין אטיאס בגיא פינס כלפי חצי מהמדינה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

עצרו את מכונת הדפוס. לארז טל יש ידיעה דחופה. גילי מיילי הוציא מפיו מילים בוטות ומכוערות. באמת? גילי? עליו באמת קשה להאמין. עד עכשיו הצטייר הרושם שהפה שלו מפיק רק מי ורדים, שנמכרים ליצרני מלבי ברחבי הארץ. הפרטים המלאים, מבטיחים עזר וטל, הרציניים עד מאוד, יגיעו בהמשך. שם קוד לכך שכדי להגיע לחלק המעניין, כולנו נצטרך להזיע. בינתיים הצופים של “האח הגדול” מרגישים יותר ויותר כמו מתמחים בסבב בוקר במחלקה הפסיכיאטרית. כיוון שיש תור ויש רוטציה, הגיע עכשיו הזמן של ענת ללקות בדיכאון קליני קטן משלה. הסימנים כבר מוכרים: שיחות ארוכות עם האח הגדול, הסתתרות מתחת לשמיכה ולבסוף חיבוק קבוצתי. הכל מתחיל בצעקות שהזהירו את לבנה מפני תככנותה של ענת. לבנה, החבושה בתוכן שיווקי כלשהו, לא יודעת את נפשה. קודם כל, היא כנראה היחידה שעדיין חושבת שהצעקות האלה אותנטיות. שנית, היא נציגת העמך, הדוגרי והיושר בבית. השיחה עם ענת, כצפוי, לא מגיעה לשום מקום. כשדור המסכן נפגע מהאש ההיקפית, לבנה מתלוננת שאופן ניסוח השאלה השפיע על תוצאות הסקר שנערך על פי מדגם מייצג של איש אחד. לידיעת מינה צמח, אולי יש פה פוטנציאל לשת"פ של סקרים זוהרים. ענת בתגובה צועקת על לבנה שהיא בהמה ודוחה. לפני שמספיקים לבדוק האם ענת תצטרך עכשיו להתנצל בפני קהילת הלהט"בים, לבנה מודיעה ששיתוף יש רק בפייסבוק. שזה "חברים יש רק באגד" החדש. באמת הגיע הזמן לרענון. »  האח הגדול 5 - כל הכתבות »  מזל טוב, דורין מצאה אישיות»  פאולינה מביעה רגש דרך השיער»  טהוניה כועסת, מיכל אנסקי מפייסתמה שלא מתרענן הוא מצבה של ענת, שממשיכה לחפור יחד עם לבנה. אך מעז יצא מתוק, גילי פותר תעלומה תאולוגית סבוכה שעוסקת מאות בשנים בשאלה איפה אלוהים. ובכן, מסתבר שהוא עסוק מדי בשביל לפתור את הרעב, המלחמות ואסונות הטבע. כל זמנו מוקדש לצפייה בערוץ 20, ככה לפי גילי שמכריז שהקדוש ברוך הוא רואה הכל. כדי שיהיה קצת יותר שמח, מארגנים גם עימות עם דורין, מעין סצנת חימום לדבר האמיתי. כיוון שאין דבר אהוב יותר על האח הגדול מאשר אלימות מרומזת כלפי נשים, הוא מחליט להסיר את הכפפות, להפסיק עם הרמזים ופשוט לתת לנשים להכניס מכות אחת לשנייה. הכי קרוב שאפשר להגיע להיאבקות בוץ בלי להסתבך באמת, רק שגם במקרה תחרות הג'ודו הרפש מושלך לעבר הצופים. כל הניתוחים המעמיקים על כך ש"האח הגדול" היא זירת הגלדיאטורים המודרנית, מושלכים לפח כשהיא הופכת לזירת גלדיאטורים בלתי מטאפורית בעליל. לא מצליחה להשתקם. ענת (צילום מסך)

צפייה במשימת משחקי האח הגדול מובילה למסקנה, שמפרק לפרק המשימות מזכירות יותר ויותר את הפוסטים של יאיר לפיד. מלאות בחשיבות עצמית, נטולות כל הומור של ממש ובעיקר מכעיסות. המשימה הסציפית הזאת בכלל נועדה לשרת את הצרכים האחרים של ההפקה. צריך לספק את התיאבון של הצעירים לקבצי gif שבהם אפשר יהיה לצפות שוב ושוב בכמה שניות מכל משימה. רצוי כאלה שקורעות מצחוק. בהיעדר תקרית נגסטה בגמבה, גם הופעת האורח של משה גרטלר היתה חלשה, ונועדה בעיקר לקרוץ לפנסיונרים שבחבורה. אלה שבשלוש בבוקר מאפשרים לסלון ביתם שהתרוקן מזמן להתמלא במשפחה חדשה.

בסופו של דבר, אחרי הרבה הבטחות, מראים לנו מה גילי עשה שהוביל לגירוש שלו, אבל לא את הכל, אלא רק את מה שהספיקו. כנראה שכל חדרי העריכה היו תפוסים עם הפרומו של כוכב נולד שנועד לבשר לנו על חשיפת היתר שילקה בה בקרוב אסי עזר. הראו מעט מאוד, כי רוצים שתבואו שוב מחר, וגם מה שהראו לא בדיוק הפיל מהכיסא. גילי אומר לענת שהיא גוש של כיעור. דורין אטיאס אומרת את זה על חצי מדינה אצל גיא פינס, ואף אחד לא שולח אותה הביתה. הגירוש בעיתוי הזה לא כל כך משכנע. גילי כבר אמר דברים יותר גרועים ומטופשים, ובכל זאת נשאר בבית כי זה השתלם להפקה. כנראה שהיא אהבה פחות את זה שגם גילי ידע שהוא חשוב להפקה והתנהג בהתאם. חוץ מהתירוץ, גם העיתוי שבו נזרק, כשעתיים לפני השידור תוך הפצת חרושת שמועות בפייסבוק, יותר מריחים כתרגיל שיווקי מאשר כהבעת שאט נפש אמיתית. אחרת, למה היה כל כך חשוב להראות את גילי יושב דקות ארוכות, עם חיוך מאוזן לאוזן, ומשווק את האח הגדול לדור הבא של מי שרוצה להתפרסם, לא משנה בגלל מה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ