"האח הגדול" לוקח השראה מחיילות צה"ל

הגיע שלב הסקס ואיתו הביקיני, הישבנים והשדיים, שלל רמזים פאליים ובמרכז הרומן הרוסי של הזוג המלכותי לאון ופאולינה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

האח הגדול פשוט לא יכול להפסיק. מה שהתחיל כמבוא למדעי הלסביזם מקבל תפנית אגרסיבית כחלק מחימום הלבבות לקראת מסיבת הבריכה. לבנה וענת, על אף ששתיהן לסביות, לא ממש מתחברות באופן טבעי זה לזו. אז מארגנים את שתיהן ביחד בבריכה, כשהן על מדים מלאים. אולי מדובר במחווה לשבוע הגאווה המאיים להגיע לשיאו ביום שישי הקרוב, אולי אחרי שכולם יצאו לחפש אהבה הגיע הזמן למצוא גם קצת סקס. ועד שענת תמצא מישהי שתמלא לה את המיכל (רמיזה מינית מס' 1) ניאלץ להסתפק ברומן של פאולינה ולאון. על אף השייכות האתנית של השניים, מערכת היחסים רחוקה מלהיות רומן רוסי, אלא אם כן פאולינה תשליך את עצמה מתחת לגלגלי הבייביליס של טהוניה. מי יודע, אולי יום אחד זה יהיה בבגרות בספרות. בינתיים פאולינה בוחרת בטקטיקה ההפוכה ורודה קצת בלאון להנאתה. השיחה שבה היא מבקשת מלאון למלא אמבטיה מתנהלת על רקע פקק שעם אימתני (סמל פאלי מס' 1). לאון כל כך אהוב על כולם, שהוא לא שם לב שחוץ ממנו ופאולינה יש בערך עוד מיליון אנשים שמבינים רוסית ומנסה להמתיק איתה סוד בשפת האם. מישהו צריך לקחת אותו לצד ולהסביר לו שהוא צריך לסמוך על שפה סודית אחרת ולהיות מוכן מראש לשאלת ההמשך ולהשיב ששפת ה-ב' כבר תפוסה.» האח הגדול 5 - כל הכתבות » "האח הגדול" יצא לחפש אהבה» "האח הגדול" במדריך ללסבית המתחילה» "האח הגדול" מעתיקה במקום לריב

המים לא גועשים רק באמבטיה של פאולינה. מסיבת הבריכה שהובטחה לנו אכן מתממשת ובאה. למי שלא הספיק פקק השעם, מגיע גילי מיילי ומשפריץ את תכולתו של בקבוק בירה שלם על לאון האהוב (סמל פאלי מס' 2), זה משיב לו במחווה פאלית משלו ורוכב על הבלון המתנפח במים. בין שלל תצלומי התקריב של ישבנים ושדיים נשיים ארוזים בבגדי ים מינימליים, קשה באמת שלא לתהות מה גורם לאותן חיילות להצטלם בתחתונים ואם-16 מקוצר. אם רק טהוניה ופאולינה היו יודעות, שזאת הדרך להשיג חשיפה בינלאומית שהעונש עליה הוא קורס להתנהלות בפייסבוק, הן בטח היו חותכות מהבית תוך שנייה. אבל, חזרה למסיבה. כמו במסיבות הנחשבות בתל אביב, העניינים האמיתיים מתרחשים בשירותים. לפני שאתם רצים לבדוק שוב בממיר מה היה שם, עצרו את סוסיכם. היחס של "האח הגדול" לסקס הוא כמו היחס של סרטים הודיים לנשיקה. מדברים על זה, מתחבאים מאחורי העץ ומשתוקקים לזה ולבסוף מתחת לצעיף גדול ואטום מתחולל האירוע. בתפקיד הצעיף, הכובע רחב השוליים של פאולינה. בתפקיד הגיבורה ההודית המבוישת – האדון לאון.

משם מתקדמים למשימת הסוציומטרי. כנראה שלא נמצאה משווקת טאבלטים שתשים את הסכום המתאים על השולחן, אז בקשת החליטו לפלח לוח ומגנטים מהמחסן של הטלוויזיה החינוכית. כל הדיירים בטוחים שהם חברותיים, קשובים, מכילים, תומכים וכל הדברים האחרים שאסור שיתקיימו במתמודד בריאליטי. יחד עם הסכסוך על עוגת הגבינה מספקות התוצאות הזדמנות לטהוניה ודנה להמשיך את המופע הזוגי שלהן, במסגרתו הן רבות ומשלימות כל שעה עגולה. דנה מבואסת כי אומרים שהיא אנוכית. היא מסבירה, ודי בצדק, שהדבר האחרון שחסר לאמא לחמישה ילדים הוא עוד מישהו שיגיד לה "תעשי לי". טהוניה, כמו באה להוכיח שפולניות היא לא עניין של מוצא, מסבירה לדנה שהיא מעבירה עליה ביקורת כי היא רוצה לעזור לה. בשלב הזה, מלבד הסיגריות אין בנמצא אף סמל פאלי.לא מפיק לקחים. גילי (צילום מסך)

בינתיים, על קצה גב הספה מנמנם לו גילי מיילי כמו הילד המופרע של הגן ביום הראשון שקיבל ריטלין. התובנה שבמקום להתכסח עם כולם עדיף לשחרר להם חבל כדי שיכרכו אותו זה סביב צווארו של רעהו לא עולה בראשו. דור נותן לו סמיילים על התנהגות טובה, אבל גם האח הגדול וגם גילי לא יתנו להזדמנות כזאת לחמוק מבין ידיהם. החל מסיום הפרק הם יתחילו להאכיל את הקהל ואת המתמודדים בכל תרגילי הסוהרים והאסירים הידועים בספר. כי זה מה שצריך עכשיו, כשהאדמה רועדת מתחת למשטר של טורקיה וכשהמחאה החברתית מנסה להרים את ראשה והמיסים עולים. קצת אינדוקטרינציה של ערכים אנטי דמוקרטיים ושוביניסטים עוד לא הרגה אף אחד, כי יש לה נטייה להרוג באלפים. הבחירה אם להכניס אותם לחיים שלו או שלה היא כבר על אחריות הצופה בלבד.  

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ