"האח הגדול" במדריך המלא ללסבית המתחילה

אחרי מהומות השבוע שעבר מקדישה התכנית זמן נרחב לקידום הקהילה, גילי ממשיך לעשות רעש אבל ניצל בנס ובני לא יודע איך לאכול את ההדחה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

נפתח בהתנצלות. הפרק של "האח הגדול" ששודר ביום ראשון נתפס כאן כמחווה ל"הישרדות". תודה לארז טל שתיקן את הטעות והסביר שמדובר במחווה פארודית. ובכן, זה באמת מבהיר את התמונה, ומסביר את השידור המשמים לפני "עובדה" ביום שני. אז ברכות לכל העושים במלאכה ב"אח הגדול" על הצלחתם בשחזור השעמום, הארכנות והדברנות של העונות האחרונות של מועצות השבט של "הישרדות". הדיוק בפרטים אכן מעורר השראה ושני אך לשחזור התקופתי ב"מד מן". » האח הגדול 5 - כל הכתבות » "האח הגדול" מעתיקה במקום לריב» בעל הבית שוב ניצח» משפחת מיילי מלמדת לקלל ולהתנצל

אבל, פרק חדש, יום חדש. קשת מנצלת את ההזדמנות כדי להשיב לכל מקטרגיה ורותמת את תכנית הדגל שלה לשם קידום הטלוויזיה הקהילתית. בפרקים הקודמים צפיתם במהדורת החדשות המקומיות של בני. הפעם יש טוק שואו, שהמרואיינת המרכזית שלו היא ענת. כיוון שלבנה הועלתה לדרגה של קדושה בעקבות פרשת מיילי, ענת מספקת תשובות לסקרנותו של הציבור בכל הנוגע ללסביות וללסביזם בכלל. השאלות של דיירי הבית בהתאם. אם צחצחתי שיניים שהשתמשה בה לסבית אני עלולה להידבק? איך אפשר לדעת על מישהי שהיא כזאת? ומתי תעשי ילדים כבר? ענת מוכיחה שגם היא יודעת דבר או שניים על בניית מתח אצל הצופים. לשלב הזה היא שמרה את הגילוי שהיא לא מעוניינת בילדים (השליכוה אל המוקד!) ועוד גילוי שגם אחותה לסבית. כיוון שלסביות הן כבר לא היצורים המוזרים שהיו פעם, זה כבר לא מספק את הסחורה מבחינת רייטינג. על פחות מחבילה משפחתית אין על מה לדבר.

ההחלטה לשמור את גילי בבית מכניסה את כולם להלם גדול. חוץ מלבנה, שמשגרת עכשיו מסרים דרך google earth לאבא. הגבות של ביז'ו כמעט התחברו לשזירה מרוב תדהמה. מה שהדיירים לא מבינים הוא שמהפה של גילי יוצאים אולי רק דברי בלע משוקצים, אבל לפחות הוא אומר את מה שהוא חושב ('האמת שלו' בישראלית). מבין כל הדיירים הוא היחיד שמתנהל באופן אותנטי כלשהו, לא משנה עד כמה הוא גס ומשוקץ. שאר הדיירים עסוקים כל הזמן בעצמם ובאיך הם נתפסים. במובן הזה גילי הוא הגרסא הפחות יפה והפחות מכל דבר של דודי מליץ. האזרח היחיד בין הסלבריטאים, שזכה רק בגלל שהתנהג באופן אותנטי ולא התבייש ברצון שלו לזכות בתחרות. גם כשסוף סוף יש בבית התרחשות כלשהי בעקבות הצעקות והמוזיקה, ופתאום נדלקות לכולם העיניים ונדמה שהנה, יקרה כאן משהו אמיתי (במסגרת האפשרויות). בדיוק כשמגיע הרגע הטלוויזיוני המזוקק ביותר, מתערב האח הגדול" והורס את החגיגה. לפחות הוא אותנטי. גילי מיילי (צילום מסך)

מאמצים מיוחדים הושקעו למען השארתו של לאון בבית האח הגדול. פאולינה, ששואלת מה ביז'ו עשה בשביל מדינה, עולה על מדי פויול בשביל להבהיר שכמו הילארי וביל בשעתם, גם היא וליאון זו חבילה אחת. אצל דנה הוא עובר כדי לעשות קצת נפשות אצל קולות הדתיים ולומד איתה דף גמרא. שיחות מיוסרות בחדר "האח הגדול" מגלות שליאון עושה את כל זה בשביל (וכולם ביחד) אמא. אולי זה רק התת מודע של לאון שעושה מחווה לבאסטר בלות' לרגל עליית העונה החדשה של "משפחה בהפרעה". הסוף דווקא אופטימי. צעקות של אלמונים, שגם האותנטיות שלהן מוטלת בספק, מודיעות ללאון שאוהבים אותו. זה נגמר בשילוב הכי סימטרי של דמעות ושרירי בטן, שלעולם לא תשיגו אחרי אלפי שיעורי פילאטיס. רק בני נעלם מהמחצית השנייה של הפרק, אולי מעוצמת ההלם של שיעור ההדרכה המינית מלבנה. היה צריך ממש להתאמץ כדי להיזכר שצריך להציל אותו. ראיון פוסט ההדחה גם כן היה קצר מהרגיל, והסתכם ב"היו שלום ותודה על החשיפה ועל החוויה". טל ועזר רגילים להיות בקצה השני של יחס קר ותועלתני שכזה, אז באמת אין על מה לדבר.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ