האח הגדול: הלך התל אביבי, נותרנו עם הבובליל

בעוד לאון חולק עם העולם את "שיטת שלוש השניות" שלו לקרוא בחורה, ההפקה בהלם על הדחתו של דני, נציג מדינת תל אביב ובני ה-35 ומעלה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

על אף הניסיונות הבוטים להפיח קצת רוח במריבה של רוני וטהוניה, שלושת הפרקים האחרונים של "האח הגדול" היו די משמימים. מי אמר למי, מי העליב את מי ומי רץ לבכות לאח הגדול. בסרט הזה כבר היינו. בשלב הזה של חיינו, כל דבר שהוא פחות ממפגש זימה של לבנה ויניב עם הסדין והחור של בני ייחשב לאכזבה. גם הביצוע והסיום של משימת הזוגות היו משמימים למדי. הרעיון היה נחמד, אבל כשנותנים לאדם שכל כך מרוכז בעצמו לנסות ולחפש שטחים אפורים, ספקות וסדקים זה מה שקורה. לפחות לפי מה שנכנס לגרסה הערוכה, המפגשים המביכים והסיכויים להיתפס בקושי היו קיימים או ראויים לשידור. ניסיון להפיח רוח חיים בעסק נעשה באמצעות הזרמת קצת אלכוהול לוורידי הדיירים. התוצאות מעורבות.» האח הגדול 5 - כל הכתבות » טהוניה ורוני ראש בראש» פרידמן מבחוץ, בובליל מבפנים» "האח הגדול" זנחה את המוזרויותקודם כל, יש לעשות תיקון שבועות ולהגות בתורת שלוש השניות של לאון. הבחור יודע מה הוא מקסום התועלת של הזמן ושכלל שיטה שמאפשרת לקרוא את הבחורה מולך כמו ספר תוך שלוש שניות. לתשומת לב אשטון קוצ'ר שהגיע לארץ לתור אחר אפליקציות חדשות. אולי שווה לבקש דוגמית של הרקמות של לאון. הווידוי הזה מגיע על רקע אחד התרגילים המסחררים ביותר של "האח הגדול". לאון, כמו דה נירו ופצ'ינו, הוא שחקן טוטאלי. גם הוא מאמין שאסור לצאת מהדמות בין הצילומים. ובמקרה של לאון, אין דבר כזה בין הצילומים. הוא כל כך נכנס לרעיון שהוא אחיה של פאולינה, שעכשיו הוא מתייסר על משיכתו אליה, כשבעולם הריאלי אין בה שום פגם. כל המסירות הזאת למטרה מתנדפת מהחלון כשטהוניה עושה לו קולות של מתעניינת. הוא ממלמל משהו על זה שיש לו אמא, והכי חשוב לרצות אותה. מי שלא הבין את הסאבטקסט מוזמן לחפש את הסרט הדוקומנטרי הנפלא "יידישע מאמא". אז כנראה שאם זאת הזוגיות שיש ללאון להציע, טהוניה לא ממש מפסידה. בינתיים, מאפשרת ההתאהבות של לאון לבחון מזווית מרעננת את בעיית התקשורת בין המינים. לאון מסביר לפאולינה שהיופי הפנימי שלה יפה פי אלף מהיופי החיצוני. כשהיא מדווחת על השיחה לדנה, מעגלת פאולינה בזריזות את האלף למיליון. כדי לסבך את העלילה באופן סופי וכדי לוודא שהיומנוער של האח הגדול יימכר היטב בשנת הלימודים הבאה, מצטרף גם דור לחגיגה. ומה אתם יודעים, גם דור חושב שהיופי הפנימי של פאולינה גדול בהרבה מיופיה החיצוני. מה הסיכויים באמת. לעומת לאון, דור שומר על עמימות בונה ולא נוקב במספרים.

יש לו אמא, והכי חשוב לרצות אותה. לאוןהכל מתכנס להדחה הראשונה. אף אחד לא רוצה להיות המודח הראשון. בימינו אין תיאור גנאי גרוע יותר. ברוב המקרים המודח הראשון הוא גם סוג של מודח בחזקת שתיים, כיוון שסביר שהפקת ריאליטי אחרת בכלל לא קיבלה אותך מלכתחילה. את התדהמה, שנפלה על אסי עזר וארז טל כשדני קיפץ במעלה המדרגות, קשה היה להסתיר. נציג מדינת תל אביב ובני ה-35 ומעלה, שנראה כמו הילד הלא חוקי של סער שיינפין וצבר גדיש, הודח בבושת פנים. מי שהיה אמור למשוך את העונה ברומן מיוסר עם שלי, ייאלץ לחזור הביתה לפסנתר. הדיון בינו לבין המנחים נראה יותר כמו דיון פנימי של ההפקה, שלא הבינה איך זה קרה לה. נראה היה שכל רגע עזר את טל יבקשו מדני לשקול להיכנס בחזרה, בכל זאת הוא אחד משלהם. מכיוון שדני אולי פוטוגני ומצליח, אבל דברן גדול הוא לא, נאלצו למלא את הזמן בעוד שידור של המריבות עם רוני. אם הלך התל אביבי, לפחות נחזק את הבובליל, שיהיה על מה לדבר בשולחן החג.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ