האח הגדול: טהוניה ורוני ראש בראש

למרות שהיא חלק מהריב, אפילו טהוניה מבינה שרוני בסך הכל מנסה לעשות כותרות על גבה. זה לא הפריע לקשת להעלות את הסכסוך לראש סדר היום ולנתח אותו בתוכניות פאנלים שונות כבר מארבע אחה"צ. זיו יצחקי דרוך

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הבוקר בא כל כך מהר וכבר קשה להתעורר. הדיפרסיות, שבדרך כלל מאפיינות את הפורמט בשלבים יותר מאוחרים שלו, כבר פוקדות את דיירי הבית. ענת (ברדק בשבילכם) היא הראשונה להישבר. לא ברור מתחת לאיזה סלע חיה ענת בשנים האחרונות, אבל כנראה שאת עלילות סער שיינפיין לא הכניסו לחומר לבגרות בלשון. ענת מתפלאת איך זה שהכניסה לבית "האח הגדול" גורמת לה להרגיש שקופה יותר מתמיד. הרי היא לא היתה אמורה בשלב זה להיעטף בהכרה ובאהבה של הקהל? כדי לארגן את החלק הזה, כבר מאפשר לה האח להזיל דמעות על אמה.

» האח הגדול 5 - כל הכתבות » פרידמן מבחוץ, בובליל מבפנים» "האח הגדול" זנחה את המוזרויות

וכן, צריך לדבר גם על העניין הזה של הוויכוח בין רוני לבין טהוניה. ובכן, מסתבר שרוני ערך מחקר אקדמי מקיף על העדה האתיופית ויש לו כמה דעות מוצקות בנושא. גם טהוניה לא פראיירית ומתגלה כנופר החדשה ביכולת המופלאה להשתנק. כיוון שהעונה החמישית היא עונת המטא, השחקנים גם מדברים מטא שוטפת. טהוניה מודעת למניפולציה ומודיעה לרוני שהוא לא יעשה כותרות על הגב שלה. הוא מחזיר לה ב"לא, את" משלו. בשום שלב דב אלבוים או דני נכנסים לתמונה בשביל להעלות את הרמה ולהשוות את הוויכוח לאיזה ציטטה ממגילת רות. בכל מקרה, אחת אפס לטהוניה. לא ברור איך היה הטעם של האינג'נרה, אבל טהוניה יודעת היטב שנקמה יש להגיש קרה. את החוכמה הקדומה הזאת היא מרחיבה לעבר מתחם ההתנצלות. היא תיתן לרוני לזחול עוד קצת עד שהיא תקבל את ההתנצלות שלו, בינתיים ההפקה תציף אתכם באימאג'ים של רוני המתוק שמלמד את יניב לשחות.

החידוש המסעיר של העונה החמישית, בה ניתן לצפות בדיירים מעבר לבריכה מזכיר קצת ביקור במצפה התת ימי. וכמו במצפה התת ימי, האובייקטים הנצפים עושים הרבה תנועות עם הפה ולא אומרים שום דבר. בטח כל הקונסטרוקציה הזו הוקמה כי איזה מומחה לתרבות המונים הסביר שכך הקהל מרגיש שהוא פחות מציץ לאנשים. שם גם מתנהל הדיון בין לאון לבין דור בסוגיית קרם השיזוף, שכיכב לאחר מכן כנותן חסות. שם גם ננעל בני לשעות ארוכות והחמיץ את המריבה המדוברת, שנדונה אתמול בכובד ראש החל מארבע אחר הצהריים על ידי חיים אתגר, גדעון לוי וקותי. לצד התקציב, מלחמת האזרחים בסוריה והסכם מכירת הגז מסתבר שבקשת סבורים שאלה הם הנושאים הבוערים על הפרק.

ונסיים בכמה דברי פרידה. נחמד, נחמד. היה ממש נחמד. הכוונה היא כמובן לקארין שנטשה אותנו בטרם עת. לא ברור אם זה הפלרטוט של לבנה, שהיה עדין ומרומז כמו סטיקלייט באמצע חדר חושך במסיבה של הביף. לא גם ברור בשביל מה היא היתה צריכה את זה מההתחלה. כסף כבר יש לה, ובסטנדרטים של חיפה היא כבר נולדה סלבריטאית. ושוב אם אנחנו באמצע עונת המטא, שבה לגילי יש שריקה מיוחדת לסיום שיחות עם האח הגדול ואפילו פאולינה מצליחה לעשות את המתמטיקה לפיה דור ומירי צוותו בשל הסימפטיה שלו לנשים מבוגרות, גם קארין יודעת מתי לפרוש בשיא. לתשומת לבכם, מבחינת "האח הגדול" נטישה של דייר מזכה אותו בפלאק של נר התמיד עם דיוקן שלו. הגיוני, הרי מבחינתו, מהרגע שהם עוזבים הם חשובים כמתים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ