האח הגדול 5: פרידמן מבחוץ ובובליל מבפנים

רוני מיילי תפס את תפקיד מעורר העניין של העונה, דנה מעבירה שיעור בצניעות ופאולינה ולאון לא מצליחים לנפץ את הסטיגמות על דוגמנים, אינטלקט והקשר ביניהם

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

סוף סוף האמת יצאה לאור. מסתבר שהעונה החדשה של "האח הגדול" התעכבה לא בגלל קיצוצים בתקציב, אלא מכיוון שמיטב המדענים היו עסוקים בהרכבה ובהשבחה של הזן החדש. גבירותיי ורבותיי, המראה אינו מומלץ לחולי לב ולנשים בהריון, אבל קבלו (לא שיש לכם ברירה), את רוני מיילי. פרידמן מבחוץ, אבל בובליל מבפנים. אם השם הפרטי שלו לא היה רוני, אפשר היה להישבע שמדובר באחיו התאום של רוני בראון. מי יודע, אולי הופרדו בלידתם ואחד מהם עבר מתחת לרדאר כחטוף תימן. על כך, כמובן בהמשך.

» האח הגדול 5 - כל הכתבות » "האח הגדול" זנחה את המוזרויות

כ"ז באייר, השנה תשע"ג, פרק שני, תחילתו של חורבן הבית החמישי. קודם כל, יותר מעשרים דקות מוקדשות לשידור חוזר של המיטב והמירע מהפרק הראשון. ההתרחשויות מעניינות כמו במסיבת קוקטייל שבה הקאווה מוגשת בכוסות חד פעמיות. לפחות פינקו אותם באבטיח מפוסל. אם בכל זאת מתעקשים ללמוד משהו, מומלץ להקשיב לדור, שמסביר שבנים לא צריכים לדעת יותר מדי על אמא שלהם. מירי דווקא חושבת, שבנים לא צריכים לחבק כל כך הרבה את אמא. כך או כך, נראה שדור חתם על התחייבות בלתי חוזרת לחשוף בכל רגע נתון לפחות את אחת הפטמות. אם החלטתם להקשיב דווקא לשיחה בין פאולינה לדיוויד בקהאם דה לה שמאטע המכונה לאון, כנראה שלא התחרטתם על כל הסטיגמות שהחזקתם בענייני דוגמנים ואינטלקט. מי שגנבו את ההצגה הן לענת ולבנה, שמנהלות שיחת בנות על טעמים והעדפות. לבנה אוהבת אותן נשיות על עקבים, ללמדכן שיש גם לסביות שאוהבות נשים, כפי שהפרסומות מציגות אותן. ענת מתעקשת, עם קצת עזרה מחדר העריכה, לקחת על עצמה את תפקיד הלסבית המשחרת לטרף. הנה, תוך שלוש דקות היא כבר מתחילה לחמם את דנה עם משפטי פתיחה כמו "יש בך את השובבות, את הסקרנות, את בדיקת הגבולות". מהר מאוד, כדי לאזן את המסר, מסבירים שהתרופה היא כיסוי ראש. אם תמחקי לגמרי כל סממן חיצוני, גברים יפסיקו להטריד אותך, ודי. צודקת דנה, הבעיה היא בנשים שלא מכוסות מספיק, ולא בגברים שלא יודעים לשמור על המכנסיים ועל הידיים שלהם.

שיעור בצניעות  עם דנה (צילום מסך)

לצד פרלמנט הבדיחות נטולות הפואנטה של המיילים ואבי לוי, מתגנב אל חיינו מושג חדש. "חיזוק שבועי" נקרא שמו. ואכן הוא מחזק כמעט כמו כשאמא פותחת את הדלת ושואלת: "זה מה שאת לובשת?". סביר להניח, שההפקה תבוא לחזק ועוד תצא מחוזקת בשלל מניפולציות חדשות מהחיזוק החדש. האקסמפלר הראשון הוא הוויכוח הער באופן חסר פרופורציות לנושא הדיון בעקבות ספרו של בני. ובכן, בני כתב ספר עצות כיצד להאריך את חיי הנישואין. כמתועד בכתובים, כמו יוסי ילד שלי מוצלח, גם בני חוזר מהמכולת עם חומד של כלבלב. השיטה שלו מבוססת על חלוקת גביעים לבעל על ידי האישה. השאלה היא למה לעצור שם? למה לא לחלק גם כוכבים וסמיילים? אם זה עובד עם ילדים ותכניות ריאליטי, אין סיבה שזה לא יעבוד ברמה הזוגית. את רוני מיילי משום מה הדיון הזה מפוצץ. בטח ימשיכו לחמם שם את העניינים על אש קטנה עד שיגיע הרגע, שבו רוני יפרוק את אשר על ליבו בסוגיה הסבוכה. מסקנת ביניים מתבקשת היא, שאורן ילד הטלפתיה לא ירש את כוחות העל שלו מאבא. איך נאמר, רוני מתקשה אפעס לקרוא את מחשבותיהם של הנוכחים. בינתיים זו יופי של הזדמנות לסמן לקהל מי הולך להיות הכוכב הראשון של העונה. וגם לסמן את בני כשפרה של העונה החדשה עם ההסתודדות ליד השירותים. כי לתפיסת "האח הגדול", מזרחי רב עם אשכנזי זה מעניין היום כמו כלב נשך אדם, אשכנזי מתכסח עם אשכנזי? זה כבר אדם נשך כלב.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ