"חי בלה לה לנד": באל. איי ייסד קובי פרץ את הישראליאדה

גם בלוס אנג'לס אפשר להשתחרר ממעצר בעזרת קשרים, יש שווארמה ופסק זמן ואפילו חגיגות פורים. לכבוד הניצחון של יאיר לפיד, קובי פרץ חושף מה ישראלי בעיניו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אם אתם עדיין עוצרים נשימה בעקבות המעצר של זולטא בשבוע שעבר בגין פרשת החמור בווילה, אתם יכולים להירגע. פסטר שלח מכר שלו, שמצלם פעילות משטרתית עבור ערוצי הטלוויזיה לחלץ את זולטא משיניו המסוכנות של השוטר בטייץ. קצת פוליטיקה וזולטא משוחרר מהאזיקים. לוי, שמבחינתו קליפורניה היא רק קולוניה ישראלית, ממהר לאבחן ש"הכל קשרים פה, כמו בישראל". בכלל, השבוע הישראליאדה כפי שמכנה אותה פסטר, הגיע לשיאים חדשים.» חי בלה לה לנד 2 - כל הכתבות והביקורות» קרב הדיוות של רוברטו מתחיל» סאז דוחף לעשות חשבון נפש

בעוד כמה ימים התחרות נגמרת, וההפקה מזדרזת לסגור את הקצוות הפתוחים. קנדי, הלוחשת לחמורים שזולטא הכיר בחווה, באה לערוך לקפטן החמור סשן להרמת המורל. כשהיא שומעת על המעצר היא מתנדבת לקחת את החמור אליה ולצאת איתו מהעלילה. ליאת נוסעת בזמן הזה לאודישן לסרט בתפקיד אשתו של בן לאדן. למרות ש"ניסים לא היה אוהב את הרעיון הזה", היא נכנסת לדמות בכל הכוח. את התמריץ הגדול היא מקבלת מהפרטנר שלה לאודישן – אמיליו רוסו – ששיחק ב"מד מן" וב"סופרנוס", אבל למעשה הוא ישראלי שגדל בארץ עד גיל 21. אחרי גילויי חיבה לא מעטים ליאת מתפנה לאודישן ונכנסת לדמות בקטע מדאיג. היא אפילו מזילה דמעה כשרוסו חונק אותה ומבקש לדעת באיזה חדר נמצא בין לאדן. הקואוצ'רית ורוסו, שעורכים לבנאי את המבחן, מחמיאים לה מאד על המשחק, אבל לא עושה רושם שנראה אותה על המסך הגדול. בכל זאת, ניסים לא שלח אותה לחו"ל בשביל לשחק אשת טרוריסט מיוסרת.

הנוכחות של קובי פרץ בבית מותחת את גבולות ה"שכונה" ומרחיבה אותם. הוא מחליט לצלם את לוי מכין מרק תימני, ויוצא לעשות קניות יחד עם ניסים הנהג. בדרך הם בולסים שווארמה מישראלי עם כיפה של נחמן שאצלו "הכל בשפע". הוא לא שוכח להביא גם נענע לתה של הבוקר ולספר לכולם שאם הם מחפשים קוטג' ופסק זמן, זה המקום להגיע אליו. אכן, אלגנז'. פרץ מחליט לערוך בווילה מסיבת תחפושות, וגורר את ניסים גם למחסן תחפושות. הוא קונה תחפושות לכולם ומבטיח "פאררררטי". כאילו היה חסר לו זמן מסך, הוא מוזמן על ידי החבר של פסטר לערוך סיור עם הצוות שמצלם את המשטרה, ולוקח איתו את בוסקילה. אחרי שהוא מספר לה על רוצח סדרתי שעורף ראשים, והצוות מלביש אותה בשכפ"ץ הגנה, הם נכנסים לרכב ומתחילים במרדף משטרתי סוער. המטרה? סלע של 350 טון שמועבר מהמדבר למוזיאון. פרץ נרדם משעמום ובוסקילה משתוממת "אם היו לוקחים סלע מדימונה לאילת מישהו היה שם לב?". ההפקה כנראה זיהתה בפרץ משהו, כי הם החליטו לתת לו גם טוק שואו בו הוא מראיין (טוב, זה אולי שימוש קצת ליברלי בפועל הזה) את המשתתפים, ומבקש מהם לדרג את הזמרים לפי דעתם. רק חסר שישאל אותם מה ישראלי בעיניהם ונתחיל לחשוב על מושב בכנסת הבאה.נכנסה לדמות בכל הכוח. ליאת בנאי טרוריסטית (צילום מסך)

בוקר שישי האחרון בווילה נפתח עם ריחות של בישולים ואווירה מצוינת במיוחד. כל כך מצוינת שמהר מאד פסטר נשלח לפוצץ את הכל ולנסות לייצר קצת בלאגן. כשהטאלנטים עסוקים בסשן אתני, הוא צופה בהם בחדרו ומשליך טראש על כל אחד מהם, בעיקר על שיר, שנבחר בסופו של דבר למצטיין הסשן. ניסים מגיע בזמן הזה עם קבוצת תיירים ישראלים לווילה ומראה להם את המקומות הקדושים כמו חדר הארונות וה"קול הום רום" שממנו דודו אהרון דיבר עם הספר שלו בעונה הקודמת. פסטר, שכבר לא מסוגל לשאת את השכונה הזו קורא לו אליו למשרד ומפטר אותו. טרייסי היחצ"נית מגיעה לבקר בווילה ומציגה לזולטא חבר מוזיקאי שלה. זולטא מצרף אליהם לג'אם את סאז, שמוצא חן בעיניי החבר הרבה יותר מהרוקר. הוא מזמין אותו אליו לאולפן ויחד הם מקליטים ועושים תכניות לעתיד. זולטא שוב מרגיש שגנבו לו את הרעם, אבל מתחיל להבין איך עובדת השיטה.

לצד כל השמח והכפיים לוי נוסע להופעה במועדון לילה ולוקח איתו את סאז וזולטא. אחרי שהם קורעים את הבמה, מתחוור לו שהשיר שלו שקט מדי והבעלים לא מוכן לתת לו להופיע. פרץ מתניע את מסיבת התחפושות כשהוא מחופש לאלביס (מלך עלק), ומציע לבוסקילה תחפושת של מכשפה. הדיווה מנסה גישה עצמאית ומתחפשת לאשת שיח' (WTF???), אבל מתרצה וחובשת את הכובע המחודד בסוף. זולטא מחבר שיר לניסים, אביטן נעלבת מהדירוג שנותן לה לוי בשאלון של פרץ ובנאי לא רוצה נס כי היא בדיוק אכלה צ'יקן. לא רק בווילה סופרים את הזמן לאחור עד הסיום, עם השעמום הזה שווה לבקש מפרץ שיעשה לידו קצת מקום ופשוט ללכת לישון.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ