סער גמזו, עכבר העיר

אחרי הזכייה של אביטן במבדק הסול, בוסקילה פשוט מסרבת להאמין. החלום שלה על קריירה של זמרת סול בארצות הברית הולך ומתרחק ממנה, והיא לא יודעת את נפשה. בצר לה היא מאשימה את ההפקה בקנוניה ואת השופטים בהטייה מכוונת לכיוון הרכש החדש והצעיר יותר של רוברטו. בוסקילה לא בילתה את החיים בהכנה לרגע הזה כדי להפסיד למסלסלת עם מבטא בעייתי ודיקציה לבנטינית. עכשיו היא רוצה הביתה ומגייסת את כל מחלקת הדרמה הבוסקילאית להפקה הזו. אביטן, שנפגעת מחוסר הפרגון של הדיווה, כמעט מצליחה להתעצבן ולצאת מהדמות הפלקטית שלה, אבל זה נגמר במשפט הסתום: "אני חושבת שלפרגן זה לא עולה כסף". החידוש הוא כמובן, שאביטן חושבת. היא גם חושבת שהיא יכולה להתאים להיות עוזרת קוסם, אבל בלחץ של החזרה הגנרלית היא לא מצליחה להשתחרר מהאזיקים והקוסם כמעט טובע. גם צ'כוב נכנס השבוע לתמונה, והאזיקים שהופיעו בפרק הראשון השבוע, יחתמו את הפרק האחרון בו. ממש סוגה עילית.» חי בלה לה לנד 2 - כל הכתבות והביקורות»  סאז דוחף לעשות חשבון נפש» ניסים מחזיר את הגזענות למשחק

קובי פרץ, שהגיע סוף סוף לווילה, נשלח על ידי ההפקה לעורר מהומה קטנה, כשהוא מתעקש לנשל את הבנות מהנחלה המועדפת בווילה. "יש לי חוזה עם yes" הוא אומר לבוסקילה, שמסרבת להתרגש מהעניין ושולחת אותו לבלות לילה במלון. סאז מתיישב בכס הבורר, ומוצא פשרה טריטוריאלית שמקובלת על שני הצדדים. עיקרי הפשרה – הערבי מוותר ועובר לחדר אחר, כדי שהכוכב יקבל את הפרטיות הנדרשת לאמן במעמדו. אבל השיח' פרץ הוא שיח' חביב ונעים לנתיניו. הוא אפילו מנסה לפרגן להם. בטוב ליבו הוא קורא ללוי ומחמיא לו על "אחד השירים היפים" שלו שהוא שמע בטיסה. מיותר לציין שהוא לא פוגע במילים, והמחמאה הופכת לחמוצה. אולי כדי לתקן קצת את הרושם, פרץ מזמין בפטרוניות את לוי לראיון אישי, בו הוא נרעש לגלות שלוי חצי פרסי (!), ולא תימני קומפלט. יש עוד תקווה לעיתונות החוקרת. בינתיים ניסים עוז מקפל את המזוודות ויוצא מהסדרה. בבית נשמעת אנחת רווחה, ובוסקילה מגלה למה העונה הזו כל כך נטולת קרבות אגו מרהיבים, כשהיא ניגשת לבנאי ופוסקת "את חייבת לקצץ קצת ציפורניים". איך משמחים חמור עצוב? (צילום מסך)

עם או בלי קשר למשיחיות שכל כך אופנתית בישראל היום, זולטא מאמץ חמור לבן. קוראים לו קפטן והוא שירת בבסיס של הצבא האמריקאי באפגניסטן. הסיפור שלו הופך להיות אפוס של גיבור קרב ששב הלום ומזועזע למולדת, כשהוא מגיע אל הווילה וזוכה למקום של כבוד בחצר. החברים כולם מתגייסים לשיר לו, אביטן מאבחנת שיש לו משהו עצוב ("חרא") בעיניים, לוי בודק איך הוא מגיב אם שמים לו כרית על הצוואר (הוא כבר מתכנן דהירה פרועה ברחובות בברלי הילס על החמור הלבן סטייל משיח בן דוד), וזולטא מארגן לו אבחון וטיפול טלפתי באמצעות שיחת סקייפ. לכולם נדמה שהטיפול עבד, אבל אביטן טוענת שקפטן עדיין עצוב כי "זה כמו שלוקחים אותי ושמים אותי עם 10 חמורים, הוא רוצה להיות עם החברים שלו". כל הנעירות האלה מביאות לווילה את השכן, שמציג את עצמו כמי ששיחק את מנולו ב"פני צלקת". זולטא נרגש ומבקש חתימה על הגיטרה, כולם מנסים לשאוף קצת אבק כוכבים, חוץ מאביטן. היא נשארת נאמנה לטרילוגיה המופתית של "המסור", לא ירשימו אותה שחקני משנה מסרטי גנגסטרים ישנים.

חוץ מכל האושר הזה, הכוכבים ביקרו השבוע אצל ד"ר פלסטיק, מנתח פלסטי מקומי, שבחן אותם ונתן המלצות לשיפוץ ורענון המראה. השמרנות שוב הרימה ראש, אבל הד"ר הרגיש הבין שהוא צריך רק לצחקק ולהחמיא כדי לקחת מההפקה את הצ'ק. בנאי נוסעת לאודישן לתפקיד אשתו השלישית של בן לאדן. סאז, מומחה הסדרה לטרור איסלאמי פונדמנטליסטי, מכין אותה למבחן ואפילו משאיל לה את הגרדרובה שלו כדי לתת לדמות מראה אותנטי. השבוע מסתיים בביקור משטרתי ובמעצר של זולטא. למרות כל הטלפונים וניסיונות השכנוע, השוטרים לא מוכנים לוותר ומכניסים את הרוקר אזוק לניידת. סאז, שכבר בילה כמה שנים בארצות הברית, מסביר ללוי ש"האמריקאים האלה ייקים" וכי פשרה לא תהיה כאן. תחזיקו חזק, אנחנו נסחפים להפקה משותפת של אבי ביטר ולואי דה פינס. רק אלוהים וקופרמן יודעים איך זה ייגמר."האמריקאים האלה ייקים". זולטא נעצר (צילום מסך)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ