חי בלה לה לנד 2: סאז דוחף לעשות חשבון נפש

המוסלמי היחיד בחבורה מעיז להציף את השאלות שטאטאו עד עכשיו מתחת לשטיח, כמובן שהוא לא מקבל תשובה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

איזה קליף האנגר מטורף! שרית אביטן, שמבצעת במבדק הסול שיר של שמעון בוסקילה, לוקחת בסיבוב את מאיה בוסקילה, שמבצעת וויטני יוסטון. הווריד של בוסקילה מתנפח, וקשה לחכות ולראות מה זה יעשה ליחסים שלה עם אביטן. עד עכשיו היא שמרה אותה קרוב, עזרה לה (עם ניחוח התנשאות לא מבוטל) ונתנה לה להרגיש שהיא יודעת יותר טוב ממנה. עכשיו, כשהמבדק שהיה בכיס של בוסקילה ברח ממנה, אולי סוף סוף היא תצא מהשריון המאופק שלה, ותביא קצת אקשן לווילה. אם היא בכל זאת תתעקש לשמור על פאסון, אז אולי הכניסה של קובי פרץ למשחק תביא קצת אקשן. אחרי שהקדיש את הטיסה למושיק עפיה ("באהבה"), הוא נוחת בווילה ריקה, בודק את המקרר, פותח את התנור, ומתנחל באחד החדרים. זהבה ושלושת הדובים גרסת כפר שלם. כשהדובים יחזרו הביתה, הם יצטרכו להתמודד עם כל גינוני הכוכבות שזהבה הביאה איתה מארץ הקודש.» חי בלה לה לנד 2 - כל הכתבות והביקורות» ניסים מחזיר את הגזענות למשחק» מי גנב את ההצגה לזמרים?ניסים עוז, האיש שנתן לערסים שיעור בערסיות, ממשיך לעשות רעש. העורכים דאגו להוציא אותו מרוב הפרקים השבוע, אבל בנסיעה משותפת בלימו, הוא וזולטא מגיעים לפיצוץ. הרוקר לא מוכן לקבל את השחקן החדש שהוצנח לתוך התכנית, ומציב לו מראה פוצעת מול הפנים. ניסים לא מהסס, תופס את שברי המראה ודוקר איתם את זולטא. למרות שזולטא הוא החריג בנוף המסולסל של התכנית, הטאלנטים נעמדים בצד שלו. חוסר המודעות העצמית של עוז מגיע לשיא כשהוא אומר על זולטא: "אין לו מודעות עצמית הבנאדם". בשלב הזה אפילו לוי השתקן נשבר ומבקש "די עם התת רמה".

לוי כיכב השבוע לא מעט. החפלה הגדולה שבה הוזמן לשיר התבררה כמסיבת יורדים שהשתקעו בלוס אנג'לס ושלחו את נשותיהן לחמצון עמוק. זה, יחד עם קלידן וג'ק דניאלס, הם כל מה שלוי היה צריך בשביל להיפתח ולככב. מה שהוא לא היה צריך זה עוד דיבורים על אבא שלו, על כמה הוא דומה לו ועל כמה "אוהבים אותו כאן". לנצ'ן מגיעה גם היא לחפלה, לומדת מהר לענטז, מקבלת שיר בהקדשה ומנסה ללמוד מה המשמעות של "כוס אמק" באנגלית. בהיעדר מתורגמן, היא ולוי מידרדרים לכדי נשיקה. הג'נטלמן הצנוע לא רץ לספר לחבר'ה, ושומר את העניין לעצמו. אבל תסמכו על ניסים הנהג, שהיה איתו בחפלה, שיפלוט את זה בדיוק כשהוא נמצא ברכב עם אביטן ובוסקילה. הניסיון להצית שלהבת קנאה פצפונת מתאדה בשניות. אביטן הרי מתגאה בכך שאת כל תעצומות הנפש שלה היא מקדישה לשמירת בתוליה הקדושים. אם הגויות רוצות להשתרלל, שיבושם להן, היא נשארת נקייה.ג'ק דניאלס הוא כל מה שהיה חסר. שיר ולנצ'ן (צילום מסך)

באותה נסיעה אביטן גם מקבלת הזדמנות לנהוג על מרצדס פתוחה ונוצצת, אבל מבזבזת 20 דקות על יציאה מחניה. הם יורדים לכביש המהיר ונוסעים לכיוון וניס, שם ניסים יפרע את החוב לבוסקילה על תחרות הריצה. הוא לבוש בבגדי רקדנית בלט עם חצאית טוטו ורודה, מתהלך בטיילת, מענטז ומזמר משל היה במצעד הגאווה. הקהל, שרגיל לפריקים והלומי סמים, לא מתרגש מהמחזה. ניסים קוטף עוד 2 נקודות על רוח ספורטיבית והם משאירים את הטיילת למוקיונים אחרים.

הרגע של סאז השבוע, הוא רגע של חשבון נפש לכולנו. רק הוא וזולטא היו מוכנים לנסוע לכנסייה שאליה הוזמנו, כל השאר הסתפקו בלשלוח מכתב. חוסר הכבוד של האחרים כלפי העניין גרם לו לתהות בקול רם "אם זה מה שהם חושבים על נוצרים, מה הם חושבים על מוסלמים? אם זה מה שהם חושבים על האחר מה הם חושבים עליי?". סאז הסכים, בשם הסובלנות והרב תרבותיות לעלות על מזבח הכנסייה ולשיר עם המקהלה. זולטא בחר לעמוד לבד במעבר ולצרוח "שמע ישראל". כל אחד והאלוהים שלו, חוץ מפסטר שלו אין אחד כזה. אחרי המבדק הוא ניגש לבנאי הבוכייה ואומר לה "זה הכי טוב לבכות על הבמה. אני מת עלייך, את סתומה!".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ