חי בלה לה לנד: ניסים מחזיר את הגזענות למשחק

בדיוק כשהתחלנו לפתח קהות חושים למפלס הגזענות והאלימות בווילה, הגיע ניסים עוז כדי להעיר אותנו ולהזכיר לנו שלא מומלץ לחלוק זמן מסך עם כושים או ערבים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

ניסים עוז. זה כמעט כל מה שקרה גם השבוע בווילה של "חי בלה לה לנד". אבל הוא כבר לא מצחיק, רק יותר מעיק. הדיירים סופגים את הנוכחות הקולנית והאלימה שלו בשקט יחסי, עד שזולטא נשבר ומפוצץ את הפצע המוגלתי הזה. הוא אומר לליאת (ולכל מי שרק מוכן לשמוע) שמאז שבעלה הטרי נכנס לווילה, משהו בה כבה. אחר כך הוא גם זורק את זה לניסים, כאילו בדרך אגב, מנסה לבדוק איפה בדיוק עובר הקו האדום ביניהם. אצל ניסים, שמבחינתו בא לנצח את התחרות מבלי שהוא בכלל משתתף בה, זולטא לא נקלט כאיום. מבחינתו המפגש המחודש של "דץ ודצה של המזרחית" לא משאיר סיכוי אמיתי לאף אחד בתחרות.» חי בלה לה לנד 2 - כל הכתבות והביקורות» מי גנב את ההצגה לזמרים?» ניסים וניסים עושים את לוס אנג'לס

הדרך היחידה לקבל קצת מהמשתתפים האחרים השבוע, הייתה להרחיק אותם קצת מהטיפוס הזה. לנצ'ן הזמינה את לוי לשחק פולו, בנאי מסבירה לאלה שלא מכירים: "פולו זה אתה רוכב על סוס ונותן מכות לאיזה חיה כזאת". הוא לוקח איתו את סאז כמתורגמן, אבל נאלץ לצפות בו "מערבב אותה חופשי באנגלית" בזמן שהוא נותר עם המון שאלות מסקרנות שהוא רוצה לשאול אותה כמו "מתי מגיעים?". אבל היעדר התקשורת עם לנצ'ן כנראה עדיף על השיחות הריקות עם אביטן. שיר מחזיק מעמד על הסוס, עוקף את סאז המערבב, מצליח להחמיא ללנצ'ן וגם להזמין אותה להיכנס לווילה. ומי בווילה? בעיקר ניסים. שממהר להכיר מקרוב, ובנוכחות אשתו הטרייה, את הבלונדה בת ה-18. במהומה שנוצרת סביבה אפילו לוי ממלמל לעצמו "איזה בושות יא אללה...".

אפשר לנסות גם ההיפך, ולהרחיק את ניסים מהשאר, כמו שעשו בזמן צילום תוכנית הבוקר. כולם הוזמנו להשתתף בתכנית ולשיר בה את שיר הנושא, וניסים נאלץ לצפות מרחוק. השידור עובר לפרסומות בדיוק לפני הסולו של זולטא, שמאשים את הערבוש עם השם הארוך שגנב לו זמן מסך. ואם כבר יוצאים על הערבוש, מי מצטרף? ניסים. הוא הרי שמע את ניסים הנהג מספר להם על נפלאות "צ'אנל פייב, כל מי שמתעורר פותח צ'אנל פייב", ולא מוכן להתחלק בזמן המסך היקר עם הגוי הערל הזה.המתורגמן שהרס את הדייט. שיר משחק פולו (צילום מסך)  המתח הדתי פורץ בקילוחי לבה גדולים יותר כשהרכב גוספל של שחורים מגיע לסשן בווילה. היהודים הכשרים מפחדים להיטמא מהשירה שלהם, ובוחרים ברובם לצאת החוצה. בוסקילה, זולטא וסאז נשארים ואפילו די נהנים מהחוויה המוזיקלית. בסיום הסשן הם מנסים להבין למה לצאת באמצע ולא לכבד את ההרכב, וניסים מתפוצץ על זולטא באיומים. הוא הרי יודע הכל על הנוצרים הערמומיים האלה ששמים משקוף נמוך בכניסה לכנסיות כדי לגרום לך להשתחוות, והג'יזס הזה שלהם "אמא שלו הייתה בתולה". מזל שניסים הגיע לתוכנית בשלב הזה, בדיוק הספקנו לפתח קהות חושים מסוימת כלפי מפלס הגזענות והאלימות בווילה.

ברקע של כל זה, לוי מקבל אשרור לסברה שהוא טוב בדקירות בעקבות טורניר סיף בווילה, הצופים מגלים את מקורות האמונה והעושר הוורבאלי של אביטן בשיחה עם הבית, פסטר ובוסקילה מתפוצצים בוויכוח עם דרמה מזויפת להחריד, זולטא מתכנן לאמץ חמור כמעשה צדקה, בוסקילה והנהג סוף סוף עושים את תחרות הריצה שלהם (אגב, ברלד עושה את הגאג הזה של שמן-רץ-עם-חולצה-צמודה-וקטנה-מדי-בסלואו-מושן הרבה יותר טוב מניסים), לוי מוזמן לחפלה בה ימולאו שלוש המשאלות שלו – קלידן, ישראלים וג'ק דניאלס, וניסים עוז מגלה שהמפיק שזימן את ליאת לשיר בסרט שלו עבד גם עם אלישיה קיז. הוא גם השותף של שרון סטון, אבל אותה ניסים בטח יתקתק כבר בשבוע הבא.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ