סער גמזו, עכבר העיר

שמישהו ירוץ מהר ויספר למירי רגב שהיא כבר לא הסמל של השכונה. ניסים עוז, בן הזוג של ליאת בנאי, מראה לרגב איך עושים שכונה באמת, והוא אפילו לא צריך בשביל זה דגל. החיבור עם ניסים הנהג ממשיך לספק רגעי זהב, וניסים (הראשון) מתגלה כמאהב רגיש ורומנטיקן. כדי לבחון את שמלת הכלה של אשתו לעתיד הוא מלביש אותה על ניסים הנהג עב הבשר. כשהנהג שואל אותו אם הוא מכיר את הטעם של ליאת הוא מתפייט: "מכיר מקיר לקיר חביבי". כדי להעיד על ההתרגשות שלו הוא מספר לניסים ש"רועדות לי הרגליים, בספר תורה". דקה אחרי זה הוא שועט אל תוך הווילה בעדינות של פלוגת יס"מ, צועק לליאת (במלעיל), ועוצר את אדריכל השיער פול אוחנה באמצע ההכנות לצילום הקליפ. בנאי לא מגיבה טוב להפתעה הזו, היא נופלת על הרצפה ומנסה להסדיר את הנשימה. החלום הרומנטי מתחיל ברגל שמאל.» חי בלה לה לנד 2 - כל הכתבות והביקורות» ניסים וניסים עושים את לוס אנג'לס» זולטא ובוסקילה שולפים ציפורניים

בגזרת התחרות עצמה אין שום חדש. אם הגעתם עד כאן, אתם כבר יודעים שהעונה הזו היא לא כוחות ושמאיה בוסקילה, היחידה שיודעת ומוכנה לשחק את המשחק, מצליחה לקחת את רוב המבדקים בהליכה. זו לא רק השירה הדרמטית שהאמריקאים כל כך אוהבים, היא גם יודעת להחזיק במה, לתקשר עם הקהל, לזוז. כל הדברים ששיר לוי, נעים הזמירות האמיתי בוילה, לא מוכן לשמוע עליהם. כשהם מצלמים את הפרומואים לסדרה, הוא מתעצבן ושובר את הכלים – הוא לא רוצה ולא יודע לרקוד, הוא לא מוכן לזוז בזמן שהוא שר והוא לא רוצה לשמוע יותר "הבן של ישי". ההשוואה הזו מביאה אותו עד דמעות וחושפת כי המטען ביניהם כנראה גדול ומורכב יותר ממה שהם סיפרו בראיונות. סאז, בתפקיד המבוגר האחראי בסיטואציה, משכתב איתו את הטקסט לפרומו, ומצליח להרגיע אותו. בהמשך למדנו שלוי בכלל מתעניין אותו בשלושה דברים – איפה מוצאים קלידן, איפה יש ישראלים ומי יכול לסדר לו כוסית ג'ק דניאלס. החלום הקוסמופוליטי.

הרגע הגדול של השבוע הוא, בלי שום ספק, החתונה של בנאי ועוז. המנהל המפוקפק של היכל החתונות הדביק מציע להם לבחור דמות שתשיא אותם מתוך קטלוג זול. עוז, רומנטיקן ללא תקנה, בוחר בבוראט. כשהמנהל נכנס מחופש לעיתונאי הקזחי, והמשפחה בישראל מלווה את הטקס דרך מצלמת סקייפ, ההתרגשות מטפסת לשיא. לוי, שהגיע לשיר את שיר החופה לזוג, נדחק מהר מאד הצידה על ידי עוז, שלא מוכן לוותר על הרגע שלו בשביל אף אחד. אפילו לא בשביל אשתו. אחרי החופה הם זוכים לליל כלולות במלון מפואר. עוז, שיודע איך לעשות לאשה שלו גוד טיים ולתת לה להרגיש מיוחדת, מציע לה לצאת משמלת הכלה כדי שהם יוכלו "להתחיל לחגוג לפי אמנת ז'נבה". מעניין אם הוא התכוון לחלק באמנה שעוסק בפצועים בשדה הקרב, או שהכוונה בכלל לטיפול בשבויי מלחמה. רק לא לרקוד. שיר לוי בצילומי הפרומואים לסדרה (צילום מסך)

על ציר לוי-אביטן מלחמת ההתשה נמשכת. המשחק המייגע שלהם נמתח ונלעס והופך למיותר מרגע לרגע. החיזורים שלו הופכים לצפויים ושבלוניים יותר ויותר, וההתחסדות שלה הופכת לאמינה פחות ופחות. שום דבר לא הולך לקרות שם, ואם אין לעורכים משהו טוב לשים על המסך, שיתנו עוד דקות לניסים. הרי בשביל זה הוא הגיע. החתונה היא רק תירוץ, ואחרי שהוא מנקה אותה מהדרך, הוא מתפנה למשימה העיקרית – ללמד את האמריקאים מי זה ניסים עוז. הוא מתנחל בווילה, מתעלק על הסשן, גונב לבנאי את הפוקוס, מתעקש לשיר איתה בדואט ואפילו משתלב בטסטמוניאלס. קובי פרץ ומושיק עפיה, שעוברים בארץ על החומרים שהדיירים צילמו בווילה, מזהים מהר מאד שעוז "נפל עליה", ושבנאי בכלל "לא עפה" מההפתעה הזו. בסצנה האחרונה היא נפתחת מולו ומוכנה להודות בזה. פנתאון התהילה של לה לה לנד נפתח כדי לארח את משפט ההסבר שלה לעוז – "סול זה לבד, זה לא דואט". יאללה לך הביתה ניסים!

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ