חי בלה לה לנד: ניסים וניסים עושים את לוס אנג'לס

הפנינה השבועית היה הביקור המפתיע של בעלה של ליאת, שהתאחד לבסוף עם נסים הנהג. ביחד הם מביאים את הטלוויזיה המודעת לעצמה לרמות חוסר מודעות שלא נצפו קודם

סער גמזו, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

לא מעט דברים חשובים קרו השבוע בלה לה לנד, אבל אירוע אחד עומד מעל כולם. מדובר ברגע מכונן בתולדות הליהוק לריאליטי, מפץ גדול אם תרצו. השבוע נולדו בלה לה לנד הניסימים, הצמד שמגדיר מחדש את גבולותיה (התחתונים כמובן) של הסוגה כולה. החלק הראשון בצמד הוא מיודענו, ניסים הנהג. החלק השני הוא ניסים עוז, בן זוגה ואבי ילדיה של ליאת בנאי, שבא בהפתעה ללוס אנג'לס כדי להינשא לבנאי כדת משה ולונג ביץ'. הניסימים מתכננים יחד את ההפתעה, ומעניקים ביצועים מהפנטים לכל קלישאה שאתם מכירים על ישראלים בארצות הברית. הם עושים יחד את כל ההכנות לחתונה, בטלפון, במסעדה, על ספיקר, בצעקות. הם יושבים יחד לראות "האח הגדול" ("בטח שיש לנו פה יס, יש פה הכל!") עם קערת פיצוחים נדיבה שהביאה סיון, אשתו של הנהג. הם אפילו לא מנסים להסתיר את העובדה שהם משחקים טקסט כתוב. הניסימים מביאים את הטלוויזיה המודעת לעצמה לרמות חוסר מודעות שלא היה ידוע על קיומן. הם כל כך טובים יחד שבטוח מישהו כבר חשב על ספין אוף בכיכובם, או לפחות על קמפיין לגרעינים שחורים.

» חי בלה לה לנד 2 - כל הכתבות והביקורות» חי לה לה לנד: זולטא ובוסקילה שולפים ציפורניים» חי בלה לה לנד: אלי זולטא מגלה אמריקה

עוד לפני שניסים עוז נחת בעיר המלאכים, בנאי הספיקה לספר לשיר לוי קצת על הלכות פורים שלה וגם פרק קטן בהיסטוריה. בפורים האחרון היא חיפשה את הבת שלה למארי אנטואנט, ההיא "משנות ה... לפני קום המדינה". אחד המרכיבים בתחפושת היה העתק נאמן למקור לשיער של אנטואנט, שכידוע "היו לה בייביליסים כל הראש". פרייסלס. לוי, שקיבל לא מעט זמן מסך השבוע, מצא את עצמו עם זולטא באירוע הענקת מתנות לסלבס. מצא את עצמו הוא אולי לא הביטוי הכי מתאים כאן, בהתחשב בעובדה שהוא בעיקר נגרר אחרי הרוקר הרעשני וסינן לזולטא ש"נמאס לי להגיד כל הזמן 'איי דונט ספיק אינגליש'". האמת? גם די נמאס לשמוע את זה. אבל על היוצרים הדאחקה הזו של דג מחוץ למים עוד עובדת. הם שולחים את לוי יחד עם שרית אביטן לבית הכנסת הרפורמי, כדי שאביטן תוכל לומר תפילת הגומל. אביטן ולוי נראים מבולבלים לחלוטין כשהרבה בבית הכנסת מציגה בפניהם תמונות של הבנים שלה, אחרי שכבר סיפרה להם שהיא לסבית. לוי מנסה לעכל בשתיקה, אבל אביטן, שעוד לא הבינה לגמרי למה אשה מסתובבת עם כיפה על הראש, מצביעה על תמונה של גבר במשרד ושואלת "אז זה בעלך?". לוי חושב שלמרות "הפאק הזה" של אשה עם כיפה וטלית, יש פה סוג של אמונה וזה טוב. יהדות זה לא פשוט.

הריב הגדול שסיים את השבוע שעבר נגמר בפיוס די קטן במשולש בוסקילה-לוי-זולטא. את המתח העיקרי קיבלנו במבדק הרוק. על פניו, השטח המיידי והבלעדי של זולטא. בפועל, תצוגת תכלית של רעב וכריזמה, מעניקה לסאז את הניצחון. ברקע של כל אלו לוי קיבל עצת אחיתופל מפסטר והתרסק לחלוטין על הבמה, בנאי ניסתה לעשות פוזות של רוק, בוסקילה כמעט והתחננה שיבחרו בה ואביטן הייתה יפה. העניין של השירה קצת פחות החמיא לה. בשבוע הבא יגיע מבדק הסול, ופסטר בונה עליה כמועמדת מובילה לזכייה. זולטא, שבור מההפסד במגרש הביתי, מקבל עוד מכה על הראש, כשטרייסי מודיעה לו שהכתבה עליו לא תעלה. העורך לא מצא בו עניין, אבל הכתבת כן, והיא תגיע לוילה כדי שזולטא יצייר אותה. בקטע אמנותי, כן? זולטא הרי לא ישים עליה יד לפני שאמא שלו תאשר את הזיווג.

נראה שהשבוע, כשהתחרות מעלה הילוך והמתח בבית מתחיל לצוף על פני השטח, לה לה לנד נכנסת לשטח החזק שלה. בשבוע הבא מחכים לנו דייט לוהט בין זולטא והכתבת, דייט נוסף של לוי עם לנצ'ן הקאוגירל, חתונה מאוחרת של בנאי, תחרות ריצה בין בוסקילה לנהג (זה יקרה בסוף העניין הזה?), צילומים של קליפ התכנית, מבדק סול, ועוד כמה פנינים של חכמה לפנתיאון. יכול להיות שמכל אלה ייצא הרגע הגדול הבא של התכנית, ויכול להיות שלא. העיקר שיתנו לנו עוד מהניסימים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ