חי בלה לה לנד 2: אלי זולטא מגלה את אמריקה

אחרי שבועות בלוס אנג'לס, זולטא מגלה את האור ומבין ש"כל ארצות הברית היא כאילו". הצופים לעומתו גילו בשבוע האחרון שלפרזנטציה מומלץ להכין גם מאזטים, לא קורה כלום בין שיר לשרית ולערבים יש שכל. סיכום שבועי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יש חדשות טובות וחדשות רעות לגבי השבוע החולף בלה לה לנד 2. כמיטב המסורת היהודית, נתחיל עם החדשות הרעות – אין שיפור במצבה. סימני חיים בסיסיים כמו דופק ונשימה אמנם נראים בבירור, אבל לא הרבה מעבר לזה. אולי היתרון של העונה הזו הוא שבזכותה העונה הקודמת נעשית טובה יותר ויותר בכל פרק של העונה הנוכחית. תמהיל הטאלנטים הזה לא באמת מצליח לשאת על הכתפיים שלו את הציפיות שיצרה עונת הבכורה. הוא מלוכד באופן מחשיד, מפרגן באופן מרגיז, ומודע באופן נפשע. איפה הציפורניים? איפה הניצוצות שעפים במפגשי האגו של הכוכבים? סימני המתח הקלושים, שמייצרים גינוני הדיווה של מאיה בוסקילה, לא מבשילים לכדי תקריות מהסוג שגוזרים מהן סינקים לפרומואים. החבורה עדיין מאד מלוכדת, ואלו כאמור החדשות הרעות. אבל יש גם חדשות טובות, והן שבהיעדר רפש צהבהב, מתפנה מקום לרגעים גדולים של גילוי והארה.» חי בלה לה לנד 2 - כל הכתבות והביקורות» למה לה לה לנד מחקה את מחוברים?» מאיה בוסקילה מחממת את הגזרה

אלי זולטא, שעושה את וגאס יותר מגוחך ומביך מבוראט, מגלה שם ש"כל ארצות הברית היא כאילו". אבחנה מרעישה, במיוחד כשהיא מגיעה בחברת בלונדינית מחומצנת עם תוספות שיער וסיליקון, במרכזה של העיר המנצנצת והדביקה ביותר בארצות הברית, שמארחת באותו הזמן תחרות כפילים. במסגרת מסע האימה שהטיל על העיר, הוא התקרב לחוזה מעורפל על השתתפות בפרסומת, אבל שיחת ניעור מטרייסי היחצ"נית שלחה אותו בחזרה ללוס אנג'לס. ארצות הברית היא כאילו, אבל ביזנס זה ביזנס. את זה הוא מבין נהדר כשהכפילה של פמלה אנדרסון מנסה לנער אותו ממנה. זולטא מסיר את התחפושת של אליס קופר וחוזר להיות זולטא, או שזה בעצם ההיפך? רגע, מי פה האמיתי ומי הוא רק כפיל?

גם ליאת בנאי מגלה משהו על העולם. כשהיא מספרת לבעלה על השמות ההוליוודיים הגדולים שיגיעו לפרזנטציה של הסרט שלה, הוא נותן לה טיפ מנצח – פתחי להם שולחן. סלטים, מאזטים, פינוקים ואיזה דרינק קטן הם כרטיס הכניסה לעסק הזה. הערבים לקחו את זה מאברהם אבינו, עכשיו אנחנו לוקחים את זה בחזרה. ולא רק את זה. כשבנאי מחממת את האחרים על סאז, היא צועקת: "מה? אנחנו לא שמענו מוזיקה ערבית בבית?". אבל גם הניצוץ הזה מתקרר ולא מבעיר כלום. איפה אתה קובי פרץ? והאם אתה יכול להבטיח לנו יותר זבל בטראש? העם צמא אליך כמו שלא היה צמא אליך מעולם, קובי.לא מייצרת ניצוצות. ליאת בנאי (צילום מסך)

סאז חולק את רגע ההארה שלו עם אלון דה לוקו, זוכה העונה הקודמת של התכנית, שבא ללוס אנג'לס לפרוע את הפרס. הם יוצאים יחד לחפש זהב לר'ולה, ארוסתו של סאז, ויש להם משקל יעד – קילו. חשבתם שהם עדיין קונים כלות בכבשים וגמלים? אלה ערבים מילניום, הם אפילו גרים בעיר ולא בכפר. שבוע של גילויים, כבר אמרנו. אחרי ביקור אצל כמה סוחרי זהב, סאז מרים ידיים. הסכומים גבוהים ואין שום סיכוי שהוא יוכל לחזור מארצות הברית עם קילו זהב. דווקא ברגע המשבר הזה, כשהוא יוצא חפוי ראש מהסוחר, ההארה מגיעה - "זהב אני כבר אקנה בטול כארם". ערבי עם שכל. עוד גילוי לסריה.

בין הרגעים המכוננים (ברמה האישית, כן?) הללו, לא קורה כמעט כלום. הג'ינס בעיצוב בוסקילה עדיין בהמתנה, ההתערבות שלה עם ניסים הנהג לא יצאה לפועל, לרומן של לוי ואביטן אין שום כוונות רציניות להתממש, והפרובינציאליות האלימה והחשוכה היא עדיין הרוח השלטת. הדבר היחיד שקצת שובר את השגרה, הוא שאת השבוע הזה אביטן עוברת בשלום, בלי שום פציעה או חולי. הבטיחו לנו קובי פרץ, מתי יהיה קובי פרץ?

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ