"האח הגדול": ניצחונו של השבט הלבן

היה ברור שאיתי צריך להיכנס לחמישייה: אפשר להרוג אתו שתי ציפורים במכה אחת, הוא גם נושא ניחוחות מהסוג של שפרה קורנפלד וגם הדייר החדש הראשון שמגיע לגמר. וכשהאח הגדול רוצה משהו, הוא גם מקבל אותו

זיו יצחקי, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זיו יצחקי, עכבר העיר

זהו, זה סגור. כל סמנכ"לי השיווק החרוצים מתבקשים לגרוס בשקט את ההודעה על בחירתם מטעם עצמם לאנשי השיווק של החודש. האח הגדול שוב עקף אתכם בסיבוב. תשמרו את התמונה לפעם אחרת. מנימוקי ועדת הפרס: האח הגדול היה הראשון לזהות את הצורך בנציג של השבט הלבנבן בבית. אחרי ההדחות של בני, ענת, דנה ושלי לא נשאר בבית האח הגדול נציג לאותו ציבור הולך ונעלם של אנשים שרוצים לראות לבנבנים כמותם על המסך. אותם לבנבנים, שהפסיקו לצפות בתכנית בקטע אירוני או אחר והתחילו להבין שמשהו יסודי הפסיק לעבוד בפורמט המתבגר. בלי איתי, חמישיית הגמר הייתה עשויה להיות צפויה ובלתי מרגשת כמו העונה האחרונה של התכנית שענתה לשם "כוכב נולד". עם איתי אפשר להרוג שתי ציפורים במכה אחת. גם נושא עמו ניחוחות מהסוג של שפרה קורנפלד וגם הדייר החדש הראשון שמגיע לגמר. לשם כך גויסו כל התותחים הכבדים, כולל מתקפת פרומואים בלתי פוסקת שהציעה בעדינות האופיינית לקדם את איתי הלאה, חתירה בלתי נלאית למגע עם טהוניה על סף ההטרדה וגם הדלפה של תמונה עם פלסטינאים כפותי עיניים. הוא אולי מגמגם, אבל עדיין גבר גבר. »  האח הגדול 5 - כל הכתבות »  האח הגדול מציג: כך תסתיר לקט»  ההדחה המאוחרת של העונה»  גם האח הגדול רוצה שד עדתיהפרחים מגיעים גם לאבי, שעדיין צריך להמציא הסבר משכנע למה הוא הדיח את דורין. רוב הסיכויים, שגם אם היה מגיע לגמר, אבי לא היה זוכה. עד לשלב הזה הוא נישא בזכות השקט והתבונה שאיפשרו לו לעבור מתחת לרדאר ברוב המוחלט של הזמן. בתחילת דרכה, היו ל"הישרדות" האמריקאית כמה פשלות כשדווקא הטיפוסים השקטים שלא הסתכסכו עם אף אחד ולא סיפקו דרמה למצלמות היו אלה שניצחו. זה אולי טוב לחשבון הבנק שלהם, אבל הרבה פחות מעודד את חשבון הבנק של ההפקה. שיטת הפעולה הזאת של אבי הביאה אותו עד הלום, אבל זקן השבט עשה את שלו, זקן השבט יכול ללכת הביתה אל מיכלי. מי שרוצה להתנחם במשהו, ישמח לדעת שאבי לא באמת היה זקוק לגמר. את השינוי שרצה לחולל בחיים שלו בזכות או בגלל השתתפות ב"האח הגדול" הוא כבר השיג. אם זה יעשה לו טוב? ימים יגידו.

כדי להגיע לתובנה הזאת היה צריך לעבור עוד פעם בבית המשפט הגבוה לזבל של האח הגדול. על דור ועל ירדן די דילגו בקלילות עקב מחסור בראיות. ראוי היה שהתביעה תסגור עסקת טיעון עם שניהם. נשארנו עם לאון שצריך לעמוד לדין על יחסו לנשים. רונאל פישר מאוד מודאג, הוא לא מבין מאיפה לאון למד להחפיץ ככה נשים. כנראה שהממיר של פישר הפסיק לקלוט ערוץ 2 לפני 15 שנה, אז הוא לא כל כך מצוי בפרטים. לאון נוקט בטקטיקת ההודאה וההתנצלות. פישר עדיין לא מרוצה. הוא זועם על היחס של לאון לקינואה. הוא מוזמן להצטרף לאייל שני ושניהם יוכלו לנהל רב שיח בסוגיה עם פרח כרובית. מתי בדיוק יחסים מיוחדים עם צמחים הפכו לתנאי סף לקבלת עבודה בשידורי קשת? אבל גם במשפט שלו עצמו, לאון איננו הכוכב האמיתי. את כל תשומת הלב שואבת שוב טהוניה כשהיא מוותרת על חובתה האזרחית כמושבעת. מהמשפט של לאון עבר הסיפור לעלבון של טהוניה על גרעינים שחורים עם ובלי מלח. לאון כבר מבין את חוקי המשחק החדשים, וכמו שעשה בשבועות האחרונים הוא מעדיף לשתוק ולא להתעמת איתה. גם שאר הדיירים מפחדים לעשות טעות ומפנים לה את כל הבמה. הבמה (שוב) כולה של טהוניה. הסצנה במשפט של לאון:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ