חגיגות העצמאות שמתכננת מירי רגב יהיו 70 שעות של גיהנום רצוף

הכרזתה של שרת התרבות כי "נשיר כולנו שיר אחד מתוך שמחה, גאווה והוקרה למדינת ישראל" היא חזון עוועים של סגידה לדת הלאומנות. באפריל השנה לא יהיה מנוס מחגיגות רגב

רוגל אלפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
השרה רגב במסיבת העיתונאים
רוגל אלפר

מסיבת העיתונאים של מירי רגב לחגיגות ה-70 למדינה, אונליין

בשביל כל מי שהחיים במשטר טוטליטרי אינם משאת נפשו, חגיגות העצמאות הקרבות עומדות להיות 70 שעות של גיהנום רצוף. במסיבת העיתונאים שקיימה השבוע בלטרון (בעולם הטקסים הפשיסטי של מירי רגב, הכל סמלי ופולחני, כולל מיקום מסיבת העיתונאים) הפגינה רגב מאניה של ממש למשטור ושליטה באוכלוסייה, כדי לוודא שכל אזרחי המדינה יעשו את אותו הדבר באותו הזמן, על פי החלטתה.

"נשיר כולנו שיר אחד", הכריזה, "מתוך שמחה, גאווה והוקרה למדינת ישראל". זה חזון עוועים של סגידה לדת הלאומנות. "כל אחד, במקום שהוא נמצא, ביחד אנחנו שרים שיר אחד. את השיר הזה ישירו כולם ביחד". למרבה הזוועה, השיר הנדון איננו מטאפורי. במגלומניה שלה, רגב באמת ובתמים החליטה ש"כולם ביחד" ישירו בציבור אותו שיר. זה מזכיר את התעמלות הבוקר האחידה של כל אזרחי צפון קוריאה, על רקע פקודות שבוקעות ממערכת כריזה שפרוסה בכל רחבי המדינה. "כולם ביחד" הוא השלט שמתנוסס בשערי הכניסה לגיהנום. אין יותר אינדיבידואליזם. הפשיזם לא מדכא את הפרט, הסביר פעם מוסוליני, אלא משכפל אותו.

לא יהיה מנוס מחגיגות רגב. הסתגרות ב-ד' אמות לא תסייע. הן יתפסו אתכם בכל פינה, גם בחור הנידח ביותר. קולו של בן גוריון ירעים ממערכת הכריזה "בכל רחבי המדינה", התפארה רגב. וכולם, התריעה, שוחרי ריקודי העם וגם מי שלא אוהב לרקוד, כולם ירקדו, כולם "יתחברו", עת "נצא במחולות הורה ה-70". ותיערך "קבלת שבת המונית עם נרות וחלות". המתקפה המתוזמרת על התודעה עתידה להיות חסרת רחמים. המטרה האידיאולוגית המוצהרת היא לגרום לנתינים המוקירים את מדינתם לחוש שהם חלק ממיזם אלוהי ("הנס הזה שנקרא מדינת ישראל"), שיתמיד עד "אינסוף" ו"לנצח". לבדו האדם חלש וחסר חשיבות, ואילו ביחד "אין גבול לאן אנחנו יכולים להגיע". לכן עדיף לא להיות אדם ייחודי, אלא פרט משובט בצלמה של רגב.

לסיום החגיגות הבטיחה רגב דואטים של זמרים חיים עם "זמרים שאינם עוד אתנו בחיים", באמצעות "טכנולוגיה מיוחדת". יש להניח שמדובר בעוד נס, בתחיית מתים משיחית. שושנה דמארי, יפה ירקוני ואריק איינשטיין יצעדו כמו זומבים לעבר בנייני האומה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ