בחסות מנכ"ל קשת, רותם סלע הוטרדה מינית

חשפן שהתמודד בתוכנית הריאליטי החדשה "נינג'ה ישראל", גהר מעל מנחת הטלוויזיה וליטף אותה כחלק מריקוד "לאפ-דאנס". וכך נכנס אקט וולגרי ומיני של זנאים ונשים בזנות לפריים טיים של ערוץ 12

רוגל אלפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בבאי וסלע בתוכנית
בבאי וסלע בתוכניתצילום: צילום מסך מתוך MakoT

"נינג'ה ישראל", יום ד', 21:00, קשת 12

אלדד בבאי, אחד המתמודדים ב"נינג'ה ישראל", הריאליטי־ספורט החדש של "קשת", הוא "רקדן בבת־מצוות", גר אצל אמא, חבר הכי טוב של אחותו, וגם רוקד לעתים על עמוד ב"דאנג'ן", מועדון סאדו־מאזו תל אביבי, היחיד בישראל. הוא הוגדר כ"חשפן" ("אמא יודעת"). אם עיסוק של נשים בחשפנות מוגדר כזנות, איך מוגדר עיסוק של גברים בחשפנות? לא ברור. האם גם בבאי מחופצן ומושפל? שאלה טובה לסוציולוגים, אך הפרק הראשון של "נינג'ה ישראל" העלה שאלה דוחקת יותר.

לפני שבבאי התחיל את המסלול, הוא רקד בתנועות סקסיות. לפני כחצי שנה פרסמתי טור שבו טענתי שרותם סלע לוהקה כמנחה ב"הכוכב הבא" בגלל שהיא "פרצוף יפה". הואשמתי במיזוגניה, והסברתי בטור נוסף שהמיזוגניה כולה היא של קברניטי ערוצי השידור בישראל, גברים כולם, שמלהקים רק דוגמניות בכירות כסלע, בר רפאלי ושלומית מלכה להנחיית תוכניות ריאליטי בפריים טיים. זו תפיסה מיזוגנית במובהק של נשים, הסברתי, שרואה בהן סמלי מין בעיקר, קישוט.

והנה, כאשר רקד בבאי על קו הזינוק, הצטווחה סלע, "אלדד! הייתי מנומנמת עד עכשיו! הערת אותי"! לא ברור מי חפצן פה את מי, אבל הסוגיה עוד עתידה להתברר. שכן בבאי כשל במהרה במשימה, והפרשן ניב רסקין (כנראה ברגע השפל של הקריירה שלו) הכריז כי הוא מצפה ש"יגיע לתת לרותם את החיבוק". ואמנם, בבאי ניגש לעמדה של סלע ועמיתה אסי עזר. "אני רוצה לאפ־דאנס על רותם!" תבעה רותם ישראל, הפרשנית לצדו של רסקין. לאפ־דאנס במועדון חשפנות הוא אקט מיני וולגרי של זנאים ונשים בזנות. גם בפריים טיים הוא וולגרי, כשהחשפן גבר והלקוחה/קורבן דוגמנית בכירה.

עם טורסו חשוף, בבאי אכן עשה "לאפ־דאנס על רותם". "שאלוהים יעזור לי! שאלוהים יעזור! אסי!" הצטווחה סלע, כאשה חסרת אונים (למה לא העיפה אותו ממנה?), "הצילו! אסי!" שיוועה, משותקת ונבוכה, שעה שבבאי גהר עליה, ליטף את ירכיה החשופות באצבעותיו, נעמד מאחוריה ואחז בכתפיה ובזרועותיה.

לי זה נראה בכלל כמו הטרדה מינית מובהקת. ספק גדול בעיניי אם סלע רצתה שייגע בה כך. "הריקוד הטריף אותך?" שאל עזר האוויל, "הטריף אותך הריקוד?". נדמה שבעיקר הבהיל אותה מאוד, והיה לה לא נעים ופולשני. ובהטרדה המינית הזו, הידיים ידי בבאי אבל המוח כולו אבי ניר מנכ"ל קשת.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ