טקסי הליקוק לנתניהו מקצינים: ז'קי לוי משאיר אבק לאיוב קרא

סרטון נתניהו בבית שאן, פייסבוק

רוגל אלפר
רוגל אלפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוי עם נתניהו. רף החנופה לראש הממשלה עולה בהתמדה
רוגל אלפר
רוגל אלפר

במוצאי שבת, ערב פתיחת המשפט של שרה נתניהו בפרשת המעונות, הגיע בנימין נתניהו לבית שאן, כדי להשתתף בכנס תמיכה בז'קי לוי - בנו של דוד לוי ואחיה של אורלי לוי־אבקסיס - המתמודד על ראשות העיר, שהתקיים באולם "אצולת העמק", בנוכחות 1,500 בני אדם. ז'קי לוי נעמד על רגליו, ושאג במיקרופון: "אני רוצה שכולם מחיאות כפיים (כך במקור, ר.א.) לאשתו של ראש הממשלה, לשרה!" מאותו רגע ואילך נשמעו מחיאות כפיים קצובות, עדריות, מלוות בקריאות בלתי פוסקות: "ש-רה! ש-רה!" וז'קי לוי המשיך, "שעוברת ימים קשים, כמי שעומדת לצדו של ראש הממשלה".

האווירה קדחתנית, אקסטטית. גם ראש הממשלה כבר עומד על רגליו, מחויך, מוחא כפיים עם כולם, משקיף בנחת על התומכים הקוראים בשם אשתו ולא פוסקים לרגע מתשואותיהם. "מגיע לה חיבוק ענק מכולנו", ממשיך לוי, אם כי יכול להיות שאילולא כתוביות הענק שצוות הרשתות החברתיות של נתניהו הוסיף לסרטון, אי אפשר היה להבין מה הוא אומר, מלחך הפנכה החנף הזה, הלקקן הזה, החקיין הזה של מירי רגב ואיוב קרא, מפאת עוצמת הווליום של הקהל המשולהב.

"כל עם ישראל מחבק אותה", מכריז לוי, שכדרכם של הלאומנים הקיצונים המסתופפים בחצר נתניהו רואה תמיד חובה לייחס את המחמאות המתרפסות והלקקניות ל"כל עם ישראל", כמקובל במשטרים רודניים, שבהם על השליט להיות נערץ ואהוב על העם כולו, כי המבקרים והמתנגדים שותקים מפחד. "ואני מבקש ממנה לשמור לנו על ראש הממשלה. הוא חשוב לנו, חשוב למדינה. אוהבים אותך ואוהבים את ראש הממשלה!" לכל אורך הנאום עומד נתניהו ומוחא כפיים, ביחד עם הקהל, הקורא "ש-רה! ש-רה!" ז'קי לוי יוכל לישון בשקט במיטתו באוקטובר. באוקטובר הוא לא יישלח לגולאג.

ז'קי לוי מתיישב. נתניהו אומר לו, "תודה רבה, כל הכבוד", ולוחץ את ידו. רף החנופה עולה בהתמדה. נאום קרא בניו יורק כבר מצטייר כחיוור ונרפה משהו, נעדר התכוונות פנימית מלאה, לעומת תו התקן החדש שהציב לוי. נתניהו מודה לקהל בשמו "ובשם רעייתי שרה, שאוהבת אתכם", ומספר שהיא "עוזרת לילדים חולי סרטן ולקשישים ועוזרת לחיילים". מלאך חומל.

למה עוברת שרה ימים קשים? בגלל שמערכת אכיפת החוק החליטה להעמידה לדין. ברור לגמרי שהקהל הזה מתייחס לרשות השופטת כמו שיאיר נתניהו מתייחס לאמנון אברמוביץ'. התקשורת ומערכת המשפט הן אליטה "בולשביקית" שרודפת את נתניהו מושיע האומה, ו"עם ישראל" (שהוזכר כמובן גם בפוסט של יאיר, ע"ע "עם ישראל שונא אותו ולא קונה את הסחורה הרעילה שלו") מתנער ממנה. ומה אתם חושבים על נתניהו? זה לא אני שואל. זה מישהו בשם גבע, מהשב"כ.

האם נתניהו פסיכופת? רוגל אלפר מתארח בפודקאסט:‎

השבוע

עונה 2, פרק 1 | עם אליהו מצא, רויטל חובל, רוגל אלפר ועפרי אילני

0:00
-- : --

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ