ערוצי התקשורת נסעו לאיה נאפה, וכל מה שקיבלנו זה קונדום משומש

סיקור החשד לאונס קבוצתי באיה נאפה, 19.7, כל הערוצים

אריאנה מלמד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מתוך הדיווח בכאן 11
אריאנה מלמד

לפחות תגידו שניסיתם, אבל לא הצלחתם. תשתפו: גם אם לא נעים להודות בכישלונות, גם אם מוכרחים להתרברב בבדלי מידע בלתי בדוקים שמובאים "לראשונה" בחדשות קשת 12 ובמקביל "לראשונה" ברשת 13. גם אם שיא הדיווח בכל שלושת הערוצים הוא קונדום משומש שנמצא על רצפת החדר בו אירעו המעשים המיוחסים ל–12 אזרחי ישראל, קטינים ובגירים. שלושה כתבים פליליים ותיקים — חן ביאר בכאן 11, ברהנו טגניה ב-12 ודורון הרמן בקשת 13, סורקים בחושיהם החדים ובמיומנות מקצועית כל פינה באיה נאפה, ולא מצליחים למצוא ולו איש אחד שהכיר את הצעירה שהתלוננה על אונס.

ברור שאת זהותה של המתלוננת אי אפשר לחשוף, אבל כפי שאפשר לראיין את הוריהם של ה"ילדים" שהיו שם — לכאורה אנסו או סתם צפו באונס וצילמו, או מי יודע מה אירע — וכפי שאפשר לשדר עדויות של הורים על ילדיהם שהם "בני טובים", או ילדים טובים, אפשר לזכור שגם המתלוננת היא "ילדה". בת 18 או 19, לא ברור. מכל מקום, יש בין החשודים מבוגרים כמוה ולפחות אחד מבוגר ממנה.

ואולי גם לה יש הורים. אולי אפשר היה לנסות ולחפש אותם, ואת מי שסייעו לה להגיע למרפאה כשהיא חבולה ברגליה (על פי דיווחים קודמים), או את מי שראו אותה בזמן אמת יוצאת מן החדר במלון, או את מי ששמעו אותה מדווחת על מה שאירע בזמן אמת ומיהרו לפוצץ כמה ישראלים במכות. אפשר היה להתעניין בנימוס במצבה הפיזי והנפשי, אבל לקשת 12 ורשת 13 דחוף יותר להביא "התפתחות משמעותית ואפילו דרמטית", כך טגניה המרוגש, ש"הגיעה לידי ראש צוות החקירה". מידע שעורך דינם של כמה מהחשודים טוען שהעביר למשטרה: שהנערה כבר התלוננה פעם על אונס וקיבלה "הרבה כסף" כפיצויים. מה זה "הרבה כסף"? היכן ומתי אירע המקרה? האם ניתן לבדוק את הטענה, או רק לשדר אותה כאילו היתה דברי אלוהים חיים, עובדה, עורך הדין של החשודים אמר?

אבל כיוון שלאיש מן הכתבים אין למעשה מה לחדש, מסתפקים בנערות ששוכנו בחדר שממנו לא נאספו כל הממצאים. כלומר, בקונדום משומש על רצפת חדר ובתחרות, מי יצלם אותו יותר מקרוב וכמה פעמים ישודר התקריב המוגדל על המסך. בתחרות הזאת ניצחה הפעם רשת 13. כשעורך הדין ששי גז נדרש להבהרת משמעותו של אמצעי המניעה, הוא אמר "קונדום" ואילה חסון הזדעקה: "אוי וויי!" והזכירה לו שיום שישי, וילדים צופים. במה הם צופים, אם לא בשחזור פורנוגרפי למחצה של דורון הרמן, שכמו עמיתיו בערוצים האחרים מתמקד שוב ושוב בקונדום?

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ