כל ייחוס של מיניות לבובספוג מעיד על מוח מלוכלך. קופיקו, זה כבר סיפור אחר

מהצד השני עם גיא זהר, 15.6, כאן 11

רוגל אלפר
רוגל אלפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גיא זהר בתכנית "מהצד השני" בכאן 11
רוגל אלפר
רוגל אלפר

חייב לומר שבעניין הזה אני עם אברי גלעד. צברתי מאות שעות בובספוג. ומעולם לא הבחנתי בהתנהגותו בשום סימן שהוא הומו. יתרה מזאת, מעולם לא ראיתי סיבה להניח שהוא עוסק בפעילות מינית כלשהי. אפילו לא עם עצמו. כלומר, אני מודה, הנחתי שבובספוג לא מאונן. סקווידוויד — הא לכם טיפוס יצרי. נדמה לי שהוא מרבה לענג את עצמו. ואני לגמרי מסוגל לדמיין את מר קראב בדירה דיסקרטית. שלא לדבר על פלנקטון, שלהערכתי מנהל חיי מין אפלים למדי עם קרן, ולא אופתע לשמוע אם בעידן ה"מי־טו" גם גורר אחריו שובל ארוך של עדויות על הטרדות מיניות.

את הימנעותו של בובספוג מאוננות לא קישרתי לאיזה עיקרון של רצון להישמר מהוצאת זרע לבטלה. אני גם לא חושב שהיה לו קרי לילה. הקול שלו גבוה מדי. שורה תחתונה: לדעתי פשוט אין לו שום צורך. לא לזיין ולא לאונן. ואני בסדר עם זה. לשמחתי, גיא זהר נדרש לסוגיה, וניסה להבהיר למה התכוונה חברת ניקולודיאון כשהכריזה לקראת שבוע הגאווה הבינלאומי כי הבחור בכלל גיי.

גיא זהר על בובספוג

כלומר, היא מעולם לא הכריזה שהוא גיי. בציוץ המקורי של ניקולודיאון, הדגיש זהר, נאמר רק "חוגגים גאווה עם קהילת הלהטב"ק וכל שותפיהם, החודש ובכל חודש". היתה שם תמונה של בובספוג. להטב"ק? אני ממש לא בעניינים, מתברר. לא ידעתי שנהוג כיום להוסיף את הקו"ף, ובדקתי ומצאתי שהיא מציינת "קוויר". פייר אינף, אבל זה עדיין לא נשמע לי כמו הבובספוג שאני מכיר. "חוגגים עם הקהילה, זה הכל", הבהיר זהר. "אז איך הגיעו למסקנה שבובספוג הוא גיי?", שאל, והאשים את התקשורת בהפצת "המיני־פייק" הזה.

כרגיל, התקשורת השמאלנית אשמה בהכל, אפילו בזה שבובספוג גיי. קל לי יותר לקבל את קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל כגייז, מאשר את בובספוג. "אבל אם בובספוג לא הומו", היגג זהר, "למה ניקולודיאון שמה את דמותו בציוץ המאזכר את הקהילה הגאה?" אולי בגלל שיוצר הסדרה סטיבן הילנבורג טען שבובספוג א־מיני, ולפי זהר א־מיניים חברים בקהילת הלהטב"ק. באמת? אני ממש לא יודע כלום.

בדבר אחד אני בטוח: כל ייחוס של התנהגות מינית (א־מיניות היא התנהגות מינית? מה אומר על זה ההסכם הקואליציוני?) לבובספוג מעיד על מוח מלוכלך עם נטייה פדופילית סוטה. זו מחשבה שמתאימה לג'פרי אפשטיין. בובספוג ממש ילד. הוא לא בשל לסקס. רחוק מאוד מגיל ההסכמה. שמעתי שטופלים עליו רומן עם פטריק. הגיל המנטלי של שניהם הוא בערך שש. כשהם מחזיקים ידיים זה לא סקסי. קופיקו, זה כבר סיפור אחר. לא הייתי משאיר את בתי לבד איתו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ