גבי, תתפשט: ברבש חייב למחות באולפן על אי המינוי שלו לפרויקטור

סיקור מינוי פרויקטור הקורונה, מהדורות החדשות, ערוצי השידור

רוגל אלפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ברבש. סאגת המינוי שלו נהפכה לפארסה שהוא היה במרכזה
רוגל אלפר

גבי, תתפשט. אתה חייב למצוא דרך אפקטיבית למחות על אי המינוי שלך לפרויקטור הקורונה. ואולי, לשיטתך, גם למחות על התפשטות הנגיף במדינה. סאגת המינוי שלך נהפכה לפארסה שאתה היית במרכזה. אין לך מה להתבייש בגוף שלך. הוא לא דבר מה בזוי. אז מה אם אתה גבר? גם לגברים יש גוף שאין להם מה להתבייש בו. ואתה חייב למשוך תשומת לב לנושאים שעליהם אתה מוחה ומתרה באולפן חדשות 12 זה חודשים. מרגע פרוץ המשבר אתה תנועת מחאה מודאגת של איש אחד: מודאג מהתנהגות הציבור, מודאג מהתנהגות הממשלה, מודאג מהתנהגות הנגיף, מודאג ממערכת החינוך, מודאג מהחורף, מודאג מהדאגה, מודאג. מול המצלמות, ארשת פניך מקובעת במבט מודאג, שפתיך הדקות והחיוורות מביעות מתח המעצים את הרושם המודאג.

וכן, תהיה חייב להוריד הכל. כי אצל גברים, מה לעשות, עירום בחצי הגוף העליון לא נחשב מיני או מופקר, ולפיכך לא מהמם ומנפץ את מוסכמות ההתנהגות בפומבי. החזה שלך לבדו לא ישיג את האפקט הרצוי, גבי. תיאלץ ללכת עד הסוף. חשיפת גבי הקטן בהחלט תעשה את העבודה, ותמחיש עד כמה פגיע אתה, ובאיזו מידה נכון אתה להקריב את עצמך למען המטרה. אני מציע שאת הפעולה עצמה תבצע במגרשך הביתי, במהדורת החדשות המרכזית, בין יונית לעמית. פשוט תתראיין בעירום. זו תהיה מטאפורה מושלמת למצב. אם תחפוץ, הבא עימך מנורה מהבית להתיישב עליה. אם אין כזו ברשותך, המפיקים בחדשות 12 ישמחו לעזור. הרשה לי לנחש שיש כזו ברשותך.

גבי, אתמול היום השני שהתיישבתי דרוך מול מכשיר הטלוויזיה, בציפייה לשמוע את בשורת מינוייך לפרויקטור, ונכזבתי. אני יודע שגם נתניהו רצה אותך אבל אדלשטיין תקע לו מקלות בגלגלים. לדעתי תהא זו מחווה יפה אם גם נתניהו יישא את נאומו הבא לאומה בעירום מלא. מה זה עוד תיק במשטרה בשבילו? והרי גם הוא חשוף ופגיע ונכון להקרבה עצמית. הלוואי שאזכה לראותו נואם לאומה הערב. אם יבושש להופיע, אולי אתפשט אני מול הטלוויזיה. מחאה פרטית קטנה. תנו לי את הנתניהו שלי.

גבי, בין נתניהו השקרן שאכפת לו רק מעצמו, אדלשטיין שסבור שנתונים הם ילדותיים, מנכ"ל משרד בריאות החרד לסמכויותיו, קבינט קורונה, ועדת הקורונה בכנסת בהנהגת יקירת העם הפופולרית יפעת שאשא-ביטון, וראש ממשלה חליפי שזקוק דחוף למכונת הנשמה, אין ספק שהיו לך כל הנתונים להיכשל בתפקיד הפרויקטור. כעת תוכל לחזור לתפקידך הטבעי כפרשן הקורונה באולפן חדשות 12. עשה זאת בעירום מלא, ומובטח לך שהעם יקשיב לך. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ