חיסול סדרתי: הסדרות שיורדות מהמסך בארה"ב

בין הסדרות ששידורן יופסק: "הנורמלים החדשים", "בגוף ההוכחה", "סמאש" ו"סי־אס־איי: ניו יורק". הסדרה "בני ערובה", המבוססת על פורמט ישראלי, אושרה להפקה

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

בעוד שבועיים יציגו רשתות הטלוויזיה הממסדיות בארצות הברית וכן כמה ערוצי כבלים את לוח השידורים החדש שלהם לקראת עונת הסתיו־חורף 2013-2014. בינתיים נודע בסוף השבוע על סדרות רבות שהפקתן תופסק. עמן נמנות "הנורמלים החדשים", סדרה של ריאן מרפי, המשודרת בישראל ביס קומדי; "בגוף ההוכחה", סדרה על חוקרת פתולוגית, המשודרת בארץ ביס דרמה; ו"סמאש", סדרה מוסיקלית על הנעשה מאחורי הקלעים בברודוויי, המשודרת בארץ בהוט-3, והפקתה מופסקת אחרי אחרי שתי עונות.

גם הסדרה "סי־אס־איי: ניו יורק", המשודרת בארץ בערוץ 1 ובהוט־זון, תרד מהמרקע אחרי תשע עונות, ואילו הסדרה המשטרתית "סאותלנד", המשודרת אף היא בהוט־זון, תרד לאחר חמש עונות. עוד יירדו מלוח השידורים בארצות הברית הסדרות "תתקדם" עם תיו פרי, המשודרת כאן בהוט־קומדי סנטרל; "וגאס", סדרה תקופתית מרובת כוכבים על שריף ובעל קזינו, המשודרת ביס או; ו"ויטני", קומדיה של ויטני קאמינגס, המשודרת בהוט קומדי סנטרל. לעומת זאת, הסדרה "מרוששות", שקאמינגס נמנית גם עם יוצריה, תמשיך לעונה נוספת.

עוד נודע כי "בני ערובה", סדרה המבוססת על פורמט ישראלי (שעדיין לא שודרה בארץ), אושרה להפקה, והיא תכלול 15 פרקים. הסדרה של ג'פרי נחמנוף מבוססת על פורמט של אלון ארניה, עמרי גבעון ורותם שמיר, ובמרכזה משפחה הלכודה במזימה פוליטית רחבת היקף, הקשורה במזרח התיכון, שתשנה את חייהם. משתתפים בה השחקנים טוני קולט ("טארה") ודילן מקדרמוט ("הפרקליטים").

"הנורמלים החדשים". יורדת מהמרקע

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ