יוצר "גלי" מדבר לראשונה על מותו של כוכב הסדרה

ריאן מרפי מסר בסוף השבוע כי בהחלטה משותפת יחזרו אנשי הסדרה לצלם שלושה פרקים לעונה החדשה, אחד מהם יעסוק במותו של פין, הדמות שגילם קורי מונטית. “האמנתי לו כשאמר שהוא רוצה להחלים”, אמר מרפי. העונה החדשה תידחה בשבוע

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

בהודעה רשמית ראשונה לאחר מותו של קורי מונטית, כוכב "גלי", ממנת יתר של סמים (תערובת של הרואין ואלכוהול), אמר יוצר הסדרה, ריאן מרפי, כי צוותה קיבל החלטה משותפת לחזור לעבודה במהרה, כדי להתאבל יחד. ההחלטה התקבלה לאחר שבשיחה עם חברתו של מונטית, ליאה מישל, המגלמת בסדרה את רייצ'ל, היא הביעה רצון לעשות זאת. עם זאת, העונה החדשה, שהיתה אמורה להתחיל ב-19 בספטמבר, תידחה בשבוע, ל-26 באותו חודש.

"נתחיל לצלם באוגוסט את שני הפרקים שכבר כתבנו, כדי שאנשים יוכלו לחזור לעבודה", אמר מרפי לאתר "דדליין". "אחר כך נעשה פרק שיעסוק במותו של פין, ואז נצא להפסקה ארוכה. אני לא יודע בדיוק מתי נחזור. אנחנו מתכננים טקס זיכרון לכבודו עם השחקנים ואנשי הצוות באולפני פראמונט”.

קורי מונטיתצילום: רויטרס

מרפי - שהשבוע נודע כי סדרה אחרת שלו, "אימה אמריקאית", מועמדת למספר הגדול ביותר של פרסי אמי השנה (17) - יכתוב את הפרק על מותו של פין עם יוצריה האחרים של הסדרה, בראד פלצ'וק ואיאן ברנר. שני הפרקים שכבר נכתבו לעונה החדשה משלבים מחווה לביטלס.

כאשר נודע למעריצי הסדרה כי ההפקה ממשיכה בצילומים הם יצאו בקריאה נרגשת וטענו כי החזרה לצילומים משקפת חוסר רגישות. בתגובה אמר מרפי כי "בדקנו את כל האפשרויות – לבטל את הסדרה, לדחות את שובה לדצמבר ולינואר - והתחשבנו בכל מי שאהב את קורי. הם רצו לחזור לצילומים, כי יש שם תחושה של ביטחון, תחושת ביחד, ואפשרות להתאבל ולדבר על זה, ומעל הכל זה רצונה של ליאה".

לפני הטרגדיה קיבלה הסדרה אישור לשתי עונות נוספות, ומונטית היה אמור להיות חלק מעלילה ראשית בה. "זה כל כך עצוב וטרגי", אמר מרפי. "קורי לא רק היה שחקן באחת מהסדרות שלי, הוא היה חשוב לי, והייתי מעורב מאוד בניסיונות הגמילה שלו. כשהבנתי מה קורה אתו התערבתי ובעקבות זאת הוא נכנס למוסד גמילה בחודש מארס שעבר. היו לנו יחסים חבריים וגם רבנו הרבה, כי אף על פי שהוא היה בחור מתוק ונפלא, הוא היה גם מנהיג באתר הצילומים, אישיות חזקה. הוא היה כמו הבן מבוגר שלי.

"הוא רצה להישאר עד סוף צילומי העונה. סירבתי. אמרתי לו: ‘בשום אופן לא נעמיד סדרת טלוויזיה מטופשת לפני הגמילה שלך’", המשיך מרפי. לדבריו, בסוף שיחה קשה שנמשכה יום שלם אמר מונטית שהוא רוצה להחלים. "ואני האמנתי לו", אמר יוצר הסדרה.

על התמודדותה של ליאה מישל הוא אמר: "בשבוע האחרון ליאה התמודדה עם המצב הבלתי אפשרי הזה והתגלתה כבן אדם האמיץ ביותר שפגשתי".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ