אי־בי־סי רכשה הזכויות לסדרה הישראלית "בלתי הפיך"

הרשת החליטה כי סיגל אבין, מיוצרי הסדרה הישראלית, תביים את פרק הפיילוט של הגרסה האמריקאית, שיופק בעלות של יותר ממיליון דולר

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רותה קופפר

רשת הטלוויזיה האמריקאית אי־בי־סי רכשה את הזכויות לסדרה הישראלית "בלתי הפיך" והתחייבה לפתח ממנה פרק פיילוט בעלות הפקה של יותר ממיליון דולר - כך דיווח האתר "דדליין". התחייבות כזו היא נדירה, ונדירה עוד יותר היא ההחלטה כי סיגל אבין, שיצרה את הסדרה יחד עם רענן שקד, תביים את הפרק הראשון של הגרסה האמריקאית. אבין היא גם אחת המפיקות הבכירות של הגרסה האמריקאית יחד עם פיטר טולן (יוצר "הצילו").

במרכז הסדרה עומד זוג הורים צעירים המסתבכים בגידול בתם הבכורה. בישראל קראו להם רוני ואודי (וגילמו אותם עדי אשכנזי ומולי שולמן), ואילו בגרסה האמריקאית יקראו להם אנדי ושרה. עדיין לא פורסם מי יגלמו אותם בארצות הברית. בישראל היתה הסדרה, שהופקה על ידי זכיינית ערוץ 2 רשת, לנצפית ביותר כאשר עלתה בינואר השנה וכבר מובטחת לה עונה שנייה.

רכישת הזכויות ל"בלתי הפיך" ממשיכה את מגמת ההצלחה של פורמטים ישראליים בארצות הברית, אחרי "הומלנד" של שואוטיים, ו"בני ערובה" של רשת סי־בי־אס, שתעלה לשידור בסתיו הקרוב (ובמקביל לה תעלה לראשונה גם בישראל בערוץ 10). זו הסדרה השנייה של אבין שזוכה לגרסה אמריקאית. קדמה לה "האקס המיתולוגי", שנקראה בארצות הברית "The Ex-list", וארבעה פרקים ממנה שודרו ברשת סי־בי־אס.

"מתוך הסדרה הישראלית "בלתי הפיךצילום: ינאי יחיאל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ