קרן מור ויובל סגל עולים לראשונה יחד על במת התיאטרון ומספרים הכל על הזוגיות שלהם

אחרי 11 שנים שבהן הם מוּכרים כצמד שעסוק ב"לפנק־לפנק־לפנק", קרן מור ויובל סגל נפגשים לראשונה על הבמה בהצגה "מיזרי" בקאמרי. בראיון משותף הם מספרים על ההתפרצויות שלו ועל חוסר הקואורדינציה הקיצוני שלה, כיצד הם נעזרים זה בזה בזמן משברים מקצועיים ואישיים, ומה עומד מאחורי היחסים הממושכים שלהם

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קרן מור ויובל סגל
קרן מור ויובל סגל. יוצאים מההצגה בבגדים רטוביםצילום: מאיר כהן
יאיר אשכנזי

רבע השעה האחרונה בפגישה עם השחקנים קרן מור ויובל סגל נדמה לרגע כמערכון ב"קצרים", תוכנית הטלוויזיה שבה שיחקו יחד לפני כעשור. באותו הבוקר התפרסמו הביקורות על "מיזרי", ההצגה החדשה בכיכובם בתיאטרון הקאמרי, ולקראת סוף השיחה הם קראו אותן בטלפון הסלולרי של מור.

הביקורות אמנם פינקו אותם ברובן, אבל השניים בכל זאת התווכחו בינם לבינם עם החלקים הפחות אוהדים בהן. סגל התעקש להשיב לטענות המבקרת שנראו על המסך הקטנטן, אך אז הוסיף: "אבל החמיאו לנו, קרן. מה את רוצה?" מור מצדה לא מיהרה להתרצות. ועם זאת אמרה: "אני שמחה שמציינים את הכימיה בינינו שעוברת על הבמה, זה משהו שאי אפשר לעבוד עליו, משהו שיכול היה גם להיכשל, כי העבודה במדיום הזה היא לא דבר שעבדנו בו יחד. אמנם הקשר שלנו חזק, ההיכרות בינינו עמוקה ורבת שנים, אבל העבודה האינטנסיבית, התובענית והטוטאלית שעברנו כאן שנינו הציבה לנו רף חדש ואחר".

תגובות