השחקנית אביגיל הררי: "רציתם לגנוז את זה מהתודעה ומהחברה הישראלית? אז לא"

הקאמרי שב לפעילות עם ההצגה "גדר חיה", לפי ספר שפסל בנט כשהיה שר החינוך. הכוכבת אביגיל הררי מדגישה כמה הוא עדיין רלוונטי ("זוגות מעורבים יכולים לממש את אהבתם רק בחו"ל"), ונזכרת בחוויות טראומטיות מתחילת דרכה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אביגיל הררי. "פחדתי משינוי דרסטי של כל החיים"
אביגיל הררי. "פחדתי משינוי דרסטי של כל החיים"צילום: תומר אפלבאום
איה חיות
איה חיות
איה חיות
איה חיות

בימים אלה, באולם 2 של תיאטרון הקאמרי בתל אביב, נדמה כאילו דבר לא השתנה. כאילו העובדים, השחקנים, הבמאי ואנשי הצוות מעולם לא עזבו את המקום. למעט המסכות על פני היושבים, במקום שבו מתקיימות החזרות להצגה "גדר חיה" אין כל זכר למגפה העולמית. 

הצוות והשחקנים שבו לעבוד בתחילת החודש ומאז כבר חזרו להרגיש בבית על הבמה. "המפגש הראשוני היה מאוד תלוש", נזכרת כוכבת ההצגה, אביגיל הררי, בחזרה הראשונה אחרי החזרה לשגרה. "כולם יצאו מהקורונה מאוד מעורערים לגבי הביטחון והפרנסה. כל החזרה לשגרה היתה מלווה במתח ובשאלות — מה למדתי בזמן הבידוד? מה עשיתי? מה לא הספקתי? אני הרגשתי קצת שעוד לא הספקתי להבין מי אני ומה אני. אבל עכשיו אני די מניחה לזה כי מאוד רציתי שכולם יחזרו לעבוד, לא רק אנשי התרבות. גם המפגש הראשוני היה מאוד מרגש. מאוד התגעגעתי לאנשים. לא הצלחנו לא להתחבק, זה מה שנותר. אבל לא התחבקתי עם המבוגרים יותר, שמרנו עליהם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ