ג'ייסון אלכסנדר יחליף את לארי דייוויד בהצגה בברודוויי

ההצגה של דייוויד ב"Fish in the Dark", היא הצלחה קופתית בברודוויי, אבל כמה מבקרים הגדירו אותה כ"מיושנת"

יאיר אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יאיר אשכנזי

השחקן ג'ייסון אלכסנדר, הזכור מתפקידו כג'ורג' קוסטנזה בסדרה "סיינפלד", יחליף מיוני הקרוב את יוצר הסדרה לארי דייוויד ב"Fish in the Dark", המחזה פרי עטו שהיה להצלחה קופתית בברודוויי.

הקומדיה מאת דייוויד, שעוסקת ב-15 דמויות שמאבדות בן משפחה, עלתה בראשית החודש. מכירת הכרטיסים המוקדמת אליה הניבה הכנסות שיא של 14.5 מיליון דולר, אבל הביקורת שקיבלה היו צוננות. כמה מהמבקרים הגדירו אותה "מיושנת", ואילו צ'ארלס מקנולטי, מבקר התיאטרון של "לוס אנג'לס טיימס", כינה אותה "סיטקום מנופח ששאף להיות פארסה אך מתנחל על הקרקע החרושה של מחזות ניל סיימון".

בהודעה שפירסם דייוויד כתב כי בעקבות החילופים בדמות הראשית, נורמן דרקסל, הוא יוכל סוף כל סוף ליהנות מההצגה. "אני בר־מזל לא רק בכך שזכיתי לכתוב לג'ייסון אלכסנדר ב'סיינפלד' אלא גם בכך שאוכל כעת לצפות בביצוע הבימתי המבריק שלו. הייתי נרגש ביותר כששמעתי שהוא יהיה המחליף שלי", אמר.

לארי דייוויד בהצגה בברודווייצילום: אי־פי

אלכסנדר החל את הקריירה של בתיאטרון, וב-1989 אף זכה בפרס הטוני על על הופעתו במחזמר "ברודווי של ג'רום רובינס", שכלל קטעים ממחזות זמר שרובינס ביים או היה אמון על הכוראוגרפיה שלהם. "עזבתי את ברודווי כי לארי דייוויד יצר את התוכנית ששינתה את החיים ואת הקריירה שלי", אמר אלכסנדר, "זה מדהים שהוא כתב הצגה שעומדת להחזיר אותי לבמה בברודוויי. אני נרגש להשתתף במחזה המדהים הזה עם הקאסט הנהדר. זה יותר כיף מכל מה שאדם קירח היה יכול להשיג".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ