בשל נזקי מזג האוויר: בוטלו שתי ההצגות הראשונות של "מר ורטיגו" בתיאטרון גשר

מי הגשמים חדרו לתקרת אולם נגה ביפו, השביתו את החשמל וגרמו נזק לציוד הסאונד, ואילו הרוחות גרמו לקריסת תקרות באגף המשרדים בבניין. בגשר מקווים כי במוצאי שבת יוכלו לחזור ולהציג

יאיר אשכנזי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יאיר אשכנזי

שתי ההצגות הראשונות של "מר ורטיגו" בתיאטרון גשר, שתוכננו להיערך מחר (חמישי) ומחרתיים באולם נגה ביפו, בוטלו בשל הנזקים שנגרמו בימים האחרונים לבניין התיאטרון מסופת הגשמים והרוחות. צופים שהזמינו כרטיסים להצגות קיבלו מהתיאטרון הודעה על ביטולן.

"מר ורטיגו", מחזה שכתבו יואב שוטן־גושן והבמאי עירד רובינשטיין על פי הרומן מאת פול אוסטר, עוסק בוולט, נער יתום (בגילומו של הלל קפון), שמאסטר יהודי (בגילומו של גלעד קלטר) מבטיח ללמד אותו לעוף ויוצא עמו למסע באמריקה. שתי הצגות הבכורה, בבימויו של רובינשטיין, תוכננו להיערך מחר ומחרתיים באולם הבית של גשר בתיאטרון נגה ביפו, אולם מי הגשמים חדרו את תקרת המבנה, השביתו את החשמל במקום וגרמו נזק לציוד הסאונד. הרוחות העזות גרמו לקריסת תקרות באגף המשרדים בבניין. בתיאטרון מקווים עתה כי שתי ההצגות הנוספות לסבב הראשון, שמתוכננות למוצאי שבת וליום ראשון הקרובים, יתקיימו כסדרן.

שני שחקנים בהצגה "מר ורטיגו" בתיאטרון גשר
ההצגה "מר ורטיגו" בתיאטרון גשרצילום: רדי רובינשטיין

"נפלה לנו התקרה במשרדים כשעובדת הרה ישבה בהם, ולכן שלחנו אותה הביתה", סיפרה מנכ"לית גשר, לנה קריינדלין. "באולם נפל החשמל ועד עכשיו אין חשמל בבניין. מלבד זאת, מים נכנסו לדימֵרים ולקונסולת הסאונד באולם. התפאורה אמנם לא נרטבה אך ציוד אחר כן נרטב".

קריינדלין הוסיפה כי נציגי חברת הביטוח של התיאטרון כבר ביקרו במבנה לשם הערכת הנזקים והביעה תקווה כי ההצגה הראשונה תעלה במוצאי שבת. "אנחנו מנצלים את הזמן לחזרות", סיכמה. "חצי מדינה בשיטפון, אז אנחנו לא לבד".

הכניסה לתיאטרון גשר ביפו
הכניסה לתיאטרון גשר ביפוצילום: אורן זיו

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ