שרית וינו אלעד: "איבגי הטריד אותי מילולית"

השחקנית סיפרה שלשום לחדשות 2 כי משה איבגי "דיבר אלי מלוכלך". לדבריה, "הוא אמר לי מה היה עושה לי"

איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתי שטרן

השחקנית שרית וינו אלעד אמרה שלשום בראיון בחדשות 2 כי משה איבגי הטריד אותה מילולית. לדבריה, "הוא דיבר אלי מלוכלך אז סתמתי לו את הפה ברגע. הוא אמר לי מה הוא היה עושה לי. אמרתי לו 'אין בעיה, תתפשט, תחכה לי בחדר, אני כבר באה'... אני בחיים לא חשבתי שהדבר הזה גם הולך למעשים".

בנוסף, וינו אלעד פירסמה שלשום בעמוד הפייסבוק שלה פוסט של חברה שלדבריה איבגי הטריד אותה מינית. בין השאר נכתב בו "לוהקתי להצגה חדשה. הגעתי לקריאה הראשונה של המחזה נרגשת, לחוצה - הייתי השחקנית היחידה שלא היתה לה כל היכרות מוקדמת עם המשתתפים האחרים, כולם שחקנים ותיקים ומנוסים ממני לאין שיעור. הרגשתי בודדה וקצת מפוחדת והיחיד שהיה סימפטי אלי היה איבגי. הסימפטיה כללה בתחילה התערבות בוטה בתהליך הרגיש והאישי של בניית דמות במקביל למתן הערות בימוי במהלך החזרות – קו עדין שאין לחצותו. ידעתי שזה לא בסדר. כעסתי שזה קורה, כעסתי לא פחות שההשתלטות הזו מתאפשרת כיוון שאיש לא שם לו גבול. כשניסיתי אני להעיר לו, לבקש – ביטל אותי מיד. הרגשתי מושפלת".

שרית וינו אלעדצילום: דודו בכר

איבגי הודיע שלשום כי הוא פורש זמנית מהטלוויזיה והתיאטרון. הוא פירסם הודעה שלפיה "נוכח גל הפרסומים המטלטלים את חיי וגורמים למשפחתי כאב רב החלטתי לקחת פסק זמן". הוא חזר וטען כי לא פגע באיש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ