חדשות במה: רבקה מיכאלי מגיעה לתיאטרון גשר

הצגות אחרונות בהחלט של "שיער", ירמי פינקוס מגיע לבמה, המחזאי מוטי לרנר מגייס כספים למחזה העוסק בקונפליקט היהודי-פלסטיני, ואיך קשור דב נבון ליציאה מהארון?

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

כל בואה של קומדיה ישראלית מקורית לבמה היא דבר משמח, במיוחד כשמדובר בעיבוד לספרו המשעשע של ירמי פינקוס. "בזעיר אנפין" היא הצגה חדשה שתעלה בחודש יולי בתיאטרון גשר, בכיכובם של נטע שפיגלמן, יובל ינאי, לוסי דובינצ'יק ורבקה מיכאלי, המביאה את סיפורן של שתי אחיות - האחת מוצלחת והשנייה מעט פחות.» בזעיר אנפין - לכל הפרטיםמתי: הצגה ראשונה בחמישי ה-7 ביולי, 20:00איפה: תיאטרון גשררבקה מיכאלי בטקס פרסי הטלוויזיה שהתקיים החודש (צילום: מנחה נופה)גם בבית לסין עולה קומדיה חדשה - המחזה "לצאת מהארון" שמגיע היישר מצרפת, מאת פרנסיס ובר. זהו סיפורו של פרנסיס פיניון (יניב ביטון), מנהל חשבונות במפעל, המנהל חיים פשוטים. כשהוא מגלה שעומדים לפטר אותו בשל צמצומים, שכנו, פסיכולוג בפנסיה (דב נבון), מייעץ  לו להמציא "יציאה מהארון". כך הנהלת המפעל לא תפטר אותו מחשש שתואשם באפליה. פיניון, למרות שנשאר אותו טיפוס משעמם, מעורר עניין מחודש בקרב סביבתו. » לצאת מהארון - לכל הפרטיםמתי: החל מה-19 ביוניאיפה: בית ציוני אמריקה » עכבר במה» "הר אולימפוס": שאפתנות שלא מצליחה לגעת» "בילי אליוט": עבודה מהוקצעת ואנרגטית» שיר גולדברג מונתה לבמאית הבית של החאןהזדמנות אחרונה ל"שיער"

לאחר שנה וחצי ו-250 הצגות, תיאטרון הקאמרי החליט לסיים את הרצת המחזמר "שיער", ובמהלך יולי יוצגו ההצגות האחרונות בהחלט. אם טרם ראיתם או נפרדתם, תוכלו לעשות זאת בין התאריכים 4-8 ליולי.» שיער - לכל הפרטיםמתי: שני ה-4 ביולי, 20:30, שלישי ה-5 ביולי, 20:30, רביעי ה-6 ביולי, 20:30, שישי ה-8 ביולי, 21:00 איפה: תיאטרון הקאמרילטינג דה סאנשיין אין. "שיער" (יח"צ הקאמרי)מבצע מהספרים

הסתובבתם בין הדוכנים, קניתם ספרים לכל החיים, וזה הזמן לראות את הדמויות האהובות מתעוררות לחיים על הבמה. תיאטרון הבימה מפנק את אוהבי המילה הכתובה לרגל שבוע הספר במבצע של 1+ 1 על מגוון ההצגות (לא כולל ההצגה "אוויטה"), המבצע בתוקף עד ה-30 ביוני. סיפור אהבתם של הירשל ובלומה מגיע לבמה.  "סיפור פשוט" (צילום: ז'ראר אלון)קול קורא

פסטיבל "כל הארץ במה" מזמין את קבוצות התיאטרון להגיש מועמדות להשתתפות בפסטיבל שיתקיים גם השנה במהלך ספטמבר בצוותא תל אביב. ניתן להגיש הצגות באורך של עד כ-60 דקות, וההצעה מיועדת לקבוצות מבוגרים בלבד. ניתן להגיש מועמדות עד לתאריך: 24.6.16, פרטים נוספים באתר צוותא.

ואולי (בעתיד)

על המחזה "ההודאה" של המחזאי מוטי לרנר, בוודאי שמעתם. המחזה נכתב כבר ב-2006, הועלה בהצלחה ב-2014 בארצות הברית, ואף היה מועמד לפרס הלן הייז היוקרתי. בימים אלו מנסים לרנר, הבמאי סיני פתר, ותיאטרון יפו לגייס כספים על מנת לעלות את ההפקה גם בישראל. ההצגה עוסקת בקרע שנפער ב-1948 בין יהודים וערבים בישראל, ואם אתם מעוניינים לתרום להפקה, כנסו לאתר הדסטארט. לתרומות לחצו כאן.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ