מה מחכה לנו בעונה החדשה של תיאטרון חיפה?

החל מסיפורה של אישה שנאנסה, דרך ליל כלולות של זוג חרדי ועד קומדיה על המהגרים היהודים בניו יורק - לאחר הפרסים והשבחים שקיבלו על העונה הקודמת, הכריזו היום בתיאטרון חיפה על הרפרטואר של העונה הקרובה

מנחה נופה, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אקווריום - הצגה של תיאטרון חיפה
צילום: רונן בוידק

לאחר שנה מוצלחת, בה זכה תיאטרון חיפה בהרבה מחמאות מצד הצופים, ובחמישה פרסים חשובים בטקס פרסי התיאטרון שהתקיים בחודש מאי האחרון, מציג היום התיאטרון הצפוני את הצפוי לנו בעונה הבאה. "העונה הקרובה מתאפיינת בהצגות מקוריות, שעוסקות בשלל הקונפליקטים והאתגרים המרכיבים את החברה הישראלית, ללא החשש לנגיעה בנושאים רגישים מאתגרים" אומרת ניצה בן צבי, מנכ"לית תיאטרון חיפה מאז שנת 2010.

»  עכבר במה - לכל הכתבות

» "צימאון": גישה אחרת לפלמנקו

» למה אנחנו אוהבים את לואי סי.קיי?

» "הר לא זז": דרוש חזון אמנותי

» הצצה ראשונה ל"עלובי החיים"

את העונה החדשה תפתח בספטמבר ההצגה "אקווריום", בבימויי של רוני ברודצקי, ובהשתתפות של הקבוצה החיפאית הצעירה. ההצגה מביאה את סיפורה של נבחרת שחייה אמנותית המתאמנת ומופיעה בבריכה. החידוש הוא שבמקום טקסט, יובאו הקלטות דוקומנטריות של אנשים בני הגיל השלישי ששוחחו על משפחה, סקס, גורל, מחלות ועוד. לאחר מכן, בנובמבר, תעלה ההפקה המסקרנת "בעלים ונשים", המהווה עיבוד בימתי לסרטו של וודי אלן, בבימויו של משה נאור. העלילה מספרת את סיפוריהם המקבילים של שני זוגות, ואת תהליכי הפרידה והתבוסה, המלחמה וההתעקשות על קשרי הנישואים שלהם. עוד מהצפוי לנו בתיאטרון: "גלגול בפארק אווניו", על פי ספרו של נתן אנגלנדר, המרכיב פסיפס טרגי-קומי מתוך סיפורי הגלות שכתב על מהגרים יהודים בניו יורק של ימינו; "העלמה והמוות" מאת אריאל דורפמן, ובבימויו של איציק ויינגרטן, המביא את סיפורה של אישה המאמינה כי זיהתה את מי שאנס ועינה אותה; ו"ביאות ראשונות", מחזה מקורי מאת אורי ניצן, פסיכיאטר בכיר וסגן מנהל המחלקה הפתוחה במרכז לבריאות הנפש שלוותה, המביא הצצה נדירה לערב כלולותיו של זוג חרדי.

»  עכבר במה - לכל הכתבות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ