גורג' אורוול ופול אוסטר מגיעים לתיאטרון גשר

שיתוף פעולה עם הסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין, דון קיחוטה בגרסה מפוצלת והצגת ילדים חדשה - העונה ה-25 של תיאטרון גשר עומדת להיות מגוונת במיוחד

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

נועם שמואל, עירד רובינשטיין, ארז דריגס וגלעד קמחי הם רק חלק מהשמות החדשים שהציג היום תיאטרון גשר במסיבת עיתונאים שחשפה את רפרטואר העונה ה-25 שלו. "אני מאמינה בהם וביכולות העשייה שלהם, ומשוכנעת כי הם יצעידו את התיאטרון קדימה" אמרה לנה קריינדלין, מנכ"לית תיאטרון גשר, "הם מהווים את דור העתיד של עולם התיאטרון".

בנוסף לבמאים החדשים, עובד התיאטרון את הצגת הדגל "אני דון קיחוטה", בבימויו של יבגני אריה, בה ישתתפו לסירוגין כל ערב שני שחקנים: ישראל (סשה) דמידוב ודורון תבורי, דבר שנחשב ליוצא דופן. "במקום לבחור בין שני שחקנים מצוינים, החלטנו ליצור גם וגם. אנחנו מציעים לקהל לצפות בהצגה פעמיים כדי להנות משני שחקנים מצוינים שייתנו את הפרשנות שלהם", הסביר אריה את הבחירה. עוד מבטיחים בגשר כי בהמשך השנה יעלו עיבודים לספרים של פול אוסטר ושל ג'ורג' אורוול, הצגת ילדים חדשה ושיתוף פעולה מסקרן עם קבוצת בוגרי הסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין.שני שחקנים לסרוגין. "אני דון קיחוטה" (צילום: יח"צ)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ