העונה החדשה של "הבימה": האח הגדול מגיע לתיאטרון

הבוקר הכריז תיאטרון הבימה על עונת ההצגות החדשה. בתוכנית האמנותית: תמהיל מסקרן שיפגיש בין קלאסיקה ספרותיות של ש"י עגנון, רומן בדיוני של ג'ורג' אורוול ומחזמר על חייה הסוערים של אוויטה פרון

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מחזאות ישראלית ויהודית לצד עיבוד יצירות ספרותיות בותפקיד הראשי; עיבוד מפתיע לרב המכר "לבד בברלין" בבימויו של אילן רונן ויצירתו של ג'ורג אורוול "1984" בבימוי עירד רובינשטיין - זה מה שצפוי בעונות הקרובות בתיאטרון הבימה. "התיאטרון מסיים את שנת 2014 עם עודף תזרימי של שלוש מיליון שקלים, המיועד להחזר החובות של התיאטרון", כך מסרה היום אודליה פרידמן, מנכ"לית הבימה במסיבת עיתונאים בה הוצג הרפרטואר לעונה הבאה 2015/16 של התיאטרון. בין ההצגות הצפיות לעונה הקרובה: "משפחה עליזה" בבימוי של נתן דטנר ובהשתתפות נורמן עיסא, יצירת הספרות הישראלית הקלאסית על פי ספרו של ש"י עגנון  סיפור פשוט בהשתתפות יבגניה דודינה והקומדיה החברתית "ז'אקו" בכיכובו של יעקב כהן.

» הבימה - לכל מועדי ההצגותבנוסף הכריז התיאטרון על מינוי חדש מסקרן של משה קפטן לבמאי בית וחבר הנהלה אמנותית לצד חנן שניר והמנהל האמנותי אילן רונן. האחרון אף יעבד עם עידו ריקלין את המחזה "מאחורי הגדר" על פי ח.נ. ביאליק, ויביים את סיפור חייה של אוויטה, בהשתתפות שירי מימון, רן דנקר, אקי אבני ולהקה בת 40 שחקנים ורקדנים. בהמשך השנה יקיים התיאטרון פסטיבל הצגות סטודנטים, בו יתארחו תלמידי השנה השלישית של בתי הספר למשחק ויציגו הצגה אחת מתוך הרפרטואר. בסיום הפסטיבל תחולקנה מלגות הצטיינות לשחקנים ויוצרים מבטיחים, וההצגה הטובה ביותר תצורף לרפרטואר התאטרון הלאומי עם סיום שנת הלימודים של התלמידים. מחליפה את מדונה. שירי מימון (צילום: דודו חסון)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ