רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

סשה דמידוב רודף נשים ועוד המלצות במה לשבוע

תיאטרון גשר מכתיר את סשה דמידוב כדון ז'ואן, רונית זיו יוצרת מחול על זנות, הבימה מציגים את "כי בנו בחרת" בכיכובו של שמיל בן ארי, הבהלה לזהב מגיעה לקאמרי ועדי אשכנזי ממשיכה להצחיק

תגובות

וגם: רוז היא צעירה חולמנית שעובדת בחנות ממתקים ואוספת לדירתה הרעועה את קליף, נהג משאית צעיר עם חוש הומור מפותח, לאחר שזה נתקע עם משאיתו. מפגש לילי שהיה אמור להיות קליל ורומנטי עומד לשנות את חייהם. צמר, יום א' ה-23.1, 20:30, החאן.יום שני: פאוזה מהשגרה עם עדי מדי פעם כדאי לצאת משגרת היומיום הלחוצה, מומלץ לאפסן את הילדים אצל קרובי משפחה נמרצים וללכת לעשות קצת פאן. למי שעוד לא ראה וגם למי שכבר הספיק, הערב, עדי אשכנזי חוזרת לבית שלה בצוותא, עם מופע סטנדאפ שיפיל אתכם על הקרשים. אשכנזי מצטיינת במציאת הניואנסים הקומיים גם בסיטואציות הכי יומיומיות, מסבירה סוף סוף איך אפשר לפתור (או בעיקר לא לפתור) את בעיית ההבדלים בין המינים – והכל בחדות תוך שיתוף הקהל באולם.

 עדי אשכנזי בהופעה – ימים ב 'ו-ד' ה-24 ו-26 בינואר, 21:00, צוותא

עדי אשכנזי - כי לא כל יום אפשר לצחוק (צילום: יניב אדרי)

יום אחד, הבחינה הכוריאוגרפית רונית זיו שגבר לא מוכר יוצא מהדירה ממול. למחרת, ובכל הבקרים הבאים יצאו גברים רבים מדירת השכנה. זיו הבינה ששכנתה לקומה היא נערת ליווי. כמו כל כוריאוגרפית טובה, היא לא לקחה את החוויה באופן אישי, היא החליטה ליצור עבודת מחול חדשה. "עם כתוביות" מבוססת על התפיסה של שתיים הגרות באותו מרחב פיזי, אך מרוחקות כל כך במרחב התודעתי. הבמה חולקה לשניים, ובין שתי הרקדניות חוצץ קיר דמיוני. המרחב הפנימי (הבית) מסומן באמצעות תריס דרכו הן מציצות זו על זו, בסקרנות, מנסות להבין מה הסוד שכל אחת מסתירה. בעבודה אפילו משולבים טקסטים של שיחות של הזונה עם הלקוח, שמוקרנות על מסך מאחורי הרקדנים. עם כתוביות - ימים ה'-שישי, ה-27-28 בינואר, סוזן דללשואלת שאלות על זנות. רונית זיו (צילום: יפים ברבלט)וגם: ג'ובאני בוטה ואוטוויו פלמיארי סולני "לה סקאלה", יוסיף, סולן של מונטה קרלו רויאל אופרה ודניה מצולה גאבזני, סולנית "לה סקאלה", מטרופולין אופרה ו"קוון גרדן" יופיעו בקונצרט לזכרו של לוצ'יאנו פברוטי שמביא דואטים ואריות מאופרות מוכרות ואהובות מכל הזמנים. יום ה' ה-27.1, 20:30, אודיטוריום חיפה, ויום שישי, ה-28.1, 20:30, תיאטרון באר שבע.

*#