עכבר העיר

ההארלם גלוב-טרוטרס, קבוצת הכדורסל הבידורית, מגיעה לישראל למשחק אחד בלבד בהיכל נוקיה ב-3 במאי. קבוצת הארלם גלוב-טרוטרס הוקמה ב-1926בשיקגו כקבוצת כדורסל תחרותית לכל דבר. עם השנים הפכה הקבוצה את משחקיה לשואו בידורי שמשתף את הקהל ויוצר חוויית בידור ספורטיבית.הארלם גלוב-טרוטרס - כל הפרטיםהמופע של הארלם גלוב-טרוטרס נראה כמו משחק כדורסל רגיל. על המגרש מתחרות ביניהן שתי קבוצות מלוות בשחקני ספסל, שני שופטים, איש מזכירות ומאמן. ההבדל הוא במהלכים אותם מבצעים השחקנים על המגרש. המופע מלא תעלולים, כאלו שהכדורסלנים המקצוענים יכולים אולי לחלום לעשות במשחק האמיתי. הקבוצה יוצרת בהופעותיה שואו של כדורסל, משולב בבדיחות ולהטוטים אתלטיים מרהיבים.

שחקני הקבוצה הם בוגרי קבוצות כדורסל של ליגת המכללות האמריקאית, ואל הקבוצה מצטרפים לעיתים שחקנים אורחים. אפילו מג'יק ג'ונסון ו-ווילט צ'מברליין השתתפו להנאתם במשחקי הראווה של הקבוצה. במהלך שנות קיומה הפיקה הקבוצה סרטי קולנוע ותוכניות טלוויזיה משלה. עד היום היא הופיעה ב-120 ארצות ברחבי העולם ומאות מיליונים צפו במשחקיה בהם נשיאים, מלכים ואפילו אפיפיור אחד.

הקבוצה מגיעה לישראל כחלק מסיבוב הופעות עולמי, ואליה תצטרף לראשונה שחקנית הכדורסל TNT Maddox, המשחקת בתוך קבוצת הגברים. כרטיס למשחק יעלה בין 140 ל-250 שקלים, ואם ממש רוצים להתפנק, אפשר לשבת על הפרקט ב-350 שקלים.עושים חיים על המגרש. הארלם גלוב-טרוטרס:

הארלם גלוב-טרוטרס

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ